טקס רק״ל/אולי עכשיו בכל זאת?

מצב
הנושא נעול.

Ccyclist

Well-known member
לגבי הלוגואים:

לגבי הלוגואים:
הרכבת היא אכן מתוצרת ה TGV אבל היא למעשה יורוסטאר ולוגו שלושת הפסים האחורי הוא זה של היורוסטאר.
&nbsp
הלוגו הקדמי הוא סמל רכבת ישראל הקודם.

GLSRA

Active member
נדמה לי שהלוגו (סמליל בעברית תקינה) הוא של

לגבי הלוגואים:
הרכבת היא אכן מתוצרת ה TGV אבל היא למעשה יורוסטאר ולוגו שלושת הפסים האחורי הוא זה של היורוסטאר.
&nbsp
הלוגו הקדמי הוא סמל רכבת ישראל הקודם.
רשות הרכבות והנמלים מאותה תקופה. לא בטוח ?!

amit1270

New member
של רכבת ישראל

רשות הרכבות והנמלים מאותה תקופה. לא בטוח ?!
של רכבת ישראל
אני חושב שהלוגו הזה היה בשימוש עוד לפני האיחוד בסוף שנות ה-80 (או תחילת שנות ה-90, לא זוכר בדיוק).

הנה אני מצרף אותו

האם תוכל להעלות את הקובץ נקי מתוספות? תודה!
הנה אני מצרף אותו
אגב, אני מאוכזב מהמשוב שקיבלתי להודעה שלי; סה״כ בגלל שיש כל כך הרבה כאוס וכעוס בנושא תחילת עבודות הרק״ל רציתי קצת ........ להצחיק.....
מה שלא מוצא חן בעיניי במודעה,זה במיוחד חוסר הרצינות של הפוליטיקאים שמבטיחים ולא מקיימים והזלזול של האנשים שהכינו אותה, איך יכול להיות ברקע ה EUROSTAR כאשר מדברים על רכבת רחוב ועוד עם סמליל של ר״י במקום זה של נת״ע, אם הגרפיקאים באופן טבעי לא יודעים על מה מדובר, הם יכולים לקבל מידע מאיש מקצוע כדי לייצור מודעה אנלוגית למה שיהיה פעם בשטח, לא?

בועז ל

New member
אל תתאכזב, ידידי. יש לך קרדיט גדול בזכות המודעה הקודמת

הנה אני מצרף אותו
אגב, אני מאוכזב מהמשוב שקיבלתי להודעה שלי; סה״כ בגלל שיש כל כך הרבה כאוס וכעוס בנושא תחילת עבודות הרק״ל רציתי קצת ........ להצחיק.....
מה שלא מוצא חן בעיניי במודעה,זה במיוחד חוסר הרצינות של הפוליטיקאים שמבטיחים ולא מקיימים והזלזול של האנשים שהכינו אותה, איך יכול להיות ברקע ה EUROSTAR כאשר מדברים על רכבת רחוב ועוד עם סמליל של ר״י במקום זה של נת״ע, אם הגרפיקאים באופן טבעי לא יודעים על מה מדובר, הם יכולים לקבל מידע מאיש מקצוע כדי לייצור מודעה אנלוגית למה שיהיה פעם בשטח, לא?
שהעלית. מאז הבדיחה שמסנן אפרים קישון במחזה "הכתובה" על התחתית של ת"א, לא זכור לי שצחקתי כ"כ מנושא זה.
חוץ מזה, אתה מאוד צודק בביקורתך על הרשלנות שבה הוכנה המודעה. תתנחם בעובדה שקצת התקדמנו מאז אותם ימים.

GLSRA

Active member
אגב, סקורפיון 36, אתה מלין על הסמליל של ר"י במקום נת"ע

שהעלית. מאז הבדיחה שמסנן אפרים קישון במחזה "הכתובה" על התחתית של ת"א, לא זכור לי שצחקתי כ"כ מנושא זה.
חוץ מזה, אתה מאוד צודק בביקורתך על הרשלנות שבה הוכנה המודעה. תתנחם בעובדה שקצת התקדמנו מאז אותם ימים.
אני רק רוצה לשאול האם נת"ע היתה קיימת בכלל בשנת 1996 ?

אחי! אתה צודק, הגוף היה קיים אבל לא נקרא עדיין נת״ע

אני רק רוצה לשאול האם נת"ע היתה קיימת בכלל בשנת 1996 ?
אחי! אתה צודק, הגוף היה קיים אבל לא נקרא עדיין נת״ע
מכאן שלא היה סמליל!!
אם אינני טועה השם נת״ע ניתן רק ב 1997 אחרי ששר הבטחון לשעבר משה ארנס, מונה להיות יו״ר החברה.
ושוב אם אינני טועה, הפרוש של הקיצור היה: ״נתיבי תחבורה עתידיים״ ובמשך הזמן הוא הוחלף ל ״נתיבי תחבורה עירוניים״.

עכשיו קוריוז נחמד מאותו תאריך בו נערך הטקס ״להתחלת קידוחי הנסיון בתוואי הרכבת התחתית״: שר התשתיות אריאל שרון ״שיחק״ את הברוגז שלו ולא בא לטקס.
והעתונות דיווחה שמלשכתו נמסר: ״שלא תיאמו אתו את הארוע״ ולמקורביו הוא אמר ש: ״מי שרוצה לראות קידוחים שיבוא לחווה שלי״.

מצב
הנושא נעול.
למעלה