טקס פריצת מנהרה 3 הדרומית

מצב
הנושא נעול.

Subi777

New member
העובדות הן שהפרויקט לא גמור.

אני מבין שנכווית ושאתה מתוסכל
אבל אין שום קשר בין הבעיות של המטרונית לנושא הטקסים והעשייה של השר. אנשים שמבינים קצת יותר ממך, ומקרוב, איך דברים מתנהלים מסבירים לך שאתה טועה אבל אתה ממשיך להתעקש ולא מוכן לקבל את העובדות.
ושלשכת השר מנפנפת את כל מי שפונה אליה בנושא הזה.
&nbsp
תראה לי תגובה של לשכת השר שבה הם מסבירים מדוע יש עיכובים בסיום הפרויקט וכיצד הם מתכוונים לפתור את הבעיה.

amit1270

New member
מה הקשר לטקס????

ושלשכת השר מנפנפת את כל מי שפונה אליה בנושא הזה.
&nbsp
תראה לי תגובה של לשכת השר שבה הם מסבירים מדוע יש עיכובים בסיום הפרויקט וכיצד הם מתכוונים לפתור את הבעיה.
מה הקשר לטקס????

Subi777

New member
טקס סיום וחניכה מציין שהפרויקט נגמר

מה הקשר לטקס????
כך מנקודת מבטו של מי שהוזמן לטקס סיום!!
&nbsp
אם היית בטקס סיום תיכון אז סיימת תיכון.
&nbsp
אז מי שהוזמן לטקס סיום חושב שהפרויקט נגמר.
ועובדה - פניות ללשכת השר בנושא אינן מטופלות. כמו שאמרתי, לדעתי השר לא מודע לכך שהפרויקט לא נגמר.

amit1270

New member

כך מנקודת מבטו של מי שהוזמן לטקס סיום!!
&nbsp
אם היית בטקס סיום תיכון אז סיימת תיכון.
&nbsp
אז מי שהוזמן לטקס סיום חושב שהפרויקט נגמר.
ועובדה - פניות ללשכת השר בנושא אינן מטופלות. כמו שאמרתי, לדעתי השר לא מודע לכך שהפרויקט לא נגמר.

amit1270

New member
בועז

שייכים גם שייכים!
בניגוד לקודמיהם בתפקיד, רה"מ והשר כץ מגלים מחויבות עמוקה לפרויקט. השר כץ היה בין הגורמים המשמעותיים ביותר בחילוץ הפרויקט התקוע. השר עוקב מקרוב ( כבר הספיק לבקר באתרי העבודה מעל 20 (!) פעמים) אחר הפרויקט ומסייע רבות לקידומו כאשר הדבר נדרש. השר ורה"מ אמנם חלוקים לעתים בנושאים מדיניים, שאינם מענייניו של הפורום, אך חולקים אג'נדה תחבורתית זהה ביחס לפיתוח רשת המסילות והכבישים בארץ. ללא גיבוי מלא של רה"מ לשר התחבורה, שכונה על ידו "קטר אמיתי", לא ניתן היה לראות את תנופת הפיתוח שעוברת המדינה.
ומי שלא מאמין מוזמן לשאול את מופז...
בועז
ל-Subi777 - טקסים הם חלק מסדר יומו של כל מנהיג, כך היה וכך יהיה תמיד. עצם העובדה שראש הממשלה הטריח את עצמו לטקס הזה מעידה כמה חשיבות הוא מייחס לפרויקט, ומגיעה לו מילה טובה על זה.

Subi777

New member
/ כמה כיף לו לגזור קופון.

בועז
ל-Subi777 - טקסים הם חלק מסדר יומו של כל מנהיג, כך היה וכך יהיה תמיד. עצם העובדה שראש הממשלה הטריח את עצמו לטקס הזה מעידה כמה חשיבות הוא מייחס לפרויקט, ומגיעה לו מילה טובה על זה.
אני איבדתי אמון במערך הטקסים מאז טקס המטרונית.
&nbsp
אולי אני אדם מסוג אחר, אני מעריך את האנשים השקטים. לכמה טקסים כחלון הגיע במהלך כהונתו כשר?

amit1270

New member
לא יודע לכמה טקסים הגיע השר כחלון,

אני איבדתי אמון במערך הטקסים מאז טקס המטרונית.
&nbsp
אולי אני אדם מסוג אחר, אני מעריך את האנשים השקטים. לכמה טקסים כחלון הגיע במהלך כהונתו כשר?
אבל הנה כמה דוגמאות מחיפוש קצרצר בגוגל:

טקס הענקת התארים של הקמפוס החרדי
טקס פרס התעשייה של התאחדות התעשיינים
טקס הסרת הלוט מעל אנדרטת בגין בעיר מודיעין
טקס הענקת רשיון לערוץ הערבי
טקס הוצאת בולים לזכר כדורגלנים בולטים

בועז ל

New member
הסר דאגה: ניתן להשיג את הרשימה הכמעט מלאה.

כמה ממכריי הם חברים אישיים של השר לשעבר, כחלון.
האיש השתתף באינספור אירועים, השקות, הרמות כוסית ומפגשים "מיותרים" עם חברי מרכז בנסיבות שונות. ההשתתפות בטקסים ובאירועים היא חלק מובנה מעבודתו של כל שר ביצועי.

amit1270

New member
אותי אתה לא צריך לשכנע...

כמה ממכריי הם חברים אישיים של השר לשעבר, כחלון.
האיש השתתף באינספור אירועים, השקות, הרמות כוסית ומפגשים "מיותרים" עם חברי מרכז בנסיבות שונות. ההשתתפות בטקסים ובאירועים היא חלק מובנה מעבודתו של כל שר ביצועי.
אותי אתה לא צריך לשכנע...
אבל למה לקלקל סיפור טוב עם "טובים" (כחלון, עוזני) ו"רעים" (ביבי, כ"ץ) עם עובדות?

Subi777

New member
בוא נעשה השוואה של כחלון מול כץ.

גם 1000 נראה מספר גדול, עד שאתה משווה אותו עם 100000.

amit1270

New member
יש לך סימוכין לטענות?

גם 1000 נראה מספר גדול, עד שאתה משווה אותו עם 100000.
יש לך סימוכין לטענות?
יש לך מקור השוואה אמין למספר הטקסים שכל אחד מהשרים השתתף בהם?
&nbsp
עד שתביא מקור מוסמך שיוכיח את טענותיך הלא מבוססות, הדיון המיותר הזה הסתיים מבחינתי.

Subi777

New member
אני לא טענתי כלום.

יש לך סימוכין לטענות?
יש לך מקור השוואה אמין למספר הטקסים שכל אחד מהשרים השתתף בהם?
&nbsp
עד שתביא מקור מוסמך שיוכיח את טענותיך הלא מבוססות, הדיון המיותר הזה הסתיים מבחינתי.
אני לא טענתי כלום.
אני טענתי שאני מעריך את כחלון כפוליטיקאי. ומקווה שהוא יחזור.
אתם אלה שטענתם שכץ עושה יותר והולך לפחות טקסים - אז אם מישהו צריך להוכיח משהו - זה אתם.

בועז ל

New member
הנושא אינו כחלון מול כץ וגם לא השוואה בין כמות הטקסים

אני לא טענתי כלום.
אתם אלה שטענתם שכץ עושה יותר והולך לפחות טקסים - אז אם מישהו צריך להוכיח משהו - זה אתם.
שבהם השתתף כל שר. אישית, יש לי הערכה רבה לפועלו של כחלון כשר התקשורת, אך שוב: אין זה נושא הדיון. השר לשעבר כחלון הוא איש פוליטי בדיוק כמו כל שר אחר, וככזה, הוא השתתף בהמון טקסים ואירועים ואת זה אני כותב לך מתוך ידיעה.
מעבר למה שכבר כתבתי לך על חשיבות השתתפותם של מנהיגים בטקסים, ישנה חשיבות נוספת: הפרויקט זוכה לחשיפה תקשורתית בקרב "המיעוט" שאינו גולש בפורום 394. לולא השתתפותם של רה"מ, כץ וברקת, התקשורת הארצית לא הייתה מעניקה במה ראויה לאירוע.

Subi777

New member
כי אין באירוע הזה שום דבר.

שבהם השתתף כל שר. אישית, יש לי הערכה רבה לפועלו של כחלון כשר התקשורת, אך שוב: אין זה נושא הדיון. השר לשעבר כחלון הוא איש פוליטי בדיוק כמו כל שר אחר, וככזה, הוא השתתף בהמון טקסים ואירועים ואת זה אני כותב לך מתוך ידיעה.
מעבר למה שכבר כתבתי לך על חשיבות השתתפותם של מנהיגים בטקסים, ישנה חשיבות נוספת: הפרויקט זוכה לחשיפה תקשורתית בקרב "המיעוט" שאינו גולש בפורום 394. לולא השתתפותם של רה"מ, כץ וברקת, התקשורת הארצית לא הייתה מעניקה במה ראויה לאירוע.
אז נפרצה מנהרה. ביג דיל.
התקשורת סקרה את האירוע הזה רק בגלל שלא היה לה שום דבר אחר לסקר באותו הזמן. אל תשליך מזה על חשיבות.
התקשורת גם תסקר שריפה בבנין אם לא יהיה לה משהו אחר לדווח עליו.

בועז ל

New member
דומני שכבר הובהר שאין מדובר ב'סתם עוד מנהרה'

אז נפרצה מנהרה. ביג דיל.
התקשורת סקרה את האירוע הזה רק בגלל שלא היה לה שום דבר אחר לסקר באותו הזמן. אל תשליך מזה על חשיבות.
התקשורת גם תסקר שריפה בבנין אם לא יהיה לה משהו אחר לדווח עליו.
אלא במכרז של קטע ענק שהסתיים ושעלותו מסתכמת במיליארד וחצי ש"ח. חוץ מזה, לטעון שהתקשורת הגיעה למקום רק בגלל שלא היה לה שום דבר לסקר...סלח לי, אבל זה טיעון מאוד לא רציני.

Subi777

New member
זה האמת.

אלא במכרז של קטע ענק שהסתיים ושעלותו מסתכמת במיליארד וחצי ש"ח. חוץ מזה, לטעון שהתקשורת הגיעה למקום רק בגלל שלא היה לה שום דבר לסקר...סלח לי, אבל זה טיעון מאוד לא רציני.
זה האמת.
לא היו אירועים חשובים יותר לסקר ולכן סיקרו את זה.
הרי, מה גורם למשל לכתבה לעבור ממקומון לעיתון ארצי? מחסור בחדשות ברמה ארצית ועולמית.
&nbsp
למה אתה חושב שפתאום אתה שומע על קריסת מכרה בזימבבואה? בהנחה שאין שם איזה 5003030 הרוגים. זה רק בגלל שאין משהו אחר לדווח. ככה זה בתקשורת.
&nbsp
אם תסתכל היטב על מהדורות חדשות אתה גם תראה את זה.
ואם תשים לב עוד יותר טוב אתה תראה שכתבות מגזין ממוחזרות בטירוף, רק בגלל שאין מה לדווח בחלק מהימים.

בועז ל

New member
לא, זו לא האמת.

זה האמת.
לא היו אירועים חשובים יותר לסקר ולכן סיקרו את זה.
הרי, מה גורם למשל לכתבה לעבור ממקומון לעיתון ארצי? מחסור בחדשות ברמה ארצית ועולמית.
&nbsp
למה אתה חושב שפתאום אתה שומע על קריסת מכרה בזימבבואה? בהנחה שאין שם איזה 5003030 הרוגים. זה רק בגלל שאין משהו אחר לדווח. ככה זה בתקשורת.
&nbsp
אם תסתכל היטב על מהדורות חדשות אתה גם תראה את זה.
ואם תשים לב עוד יותר טוב אתה תראה שכתבות מגזין ממוחזרות בטירוף, רק בגלל שאין מה לדווח בחלק מהימים.
לא, זו לא האמת.
העיתונאים מעדיפים לבצע את מלאכתם מבלי לצאת לשטח. הסיבה שהגיעו לטקס הפעם היא אך ורק בגלל השתתפות/הזמנת הבכירים. כך העסק עובד.

amit1270

New member
בהחלט עושה יותר (בתחום התשתיות)

אני לא טענתי כלום.
בהחלט עושה יותר (בתחום התשתיות)
לא ראיתי בשום מקום שנכתב שהוא הולך פחות לטקסים. אני גם לא בטוח שהשתתפות בטקסים (במידה, כמו כל דבר) סותרת עשייה, שהיא המבחן היחיד מבחינתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה