טפונה מלכלכת על השמירה וההבטחה שלנו כנסו

השרוף45

New member
טפונה מלכלכת על השמירה וההבטחה שלנו כנסו

וואלה טפונה גם אני הייתי רוצה שיויון ולטעמי לך יש יותר ממני את מתלוננת על גזענות ועוד מול 50 מצלמות מול בני אדם שרוצים להרגיש בטוחים בבית שלהם ובזכות האחים שלך יש לנו חברות הבטחה למנוע פיצוצים את מתלוננת שלא משכירים לך דירה בתל אביב ואת מקצינה את הדברים כאילו אנחנו החרא אני הייתי שואלת אותך מה האחים שלך היו בודקים לי אילו הייתי קונה בית בירדן(את התיק הכבד התחול או הלב) מה עם אנחנו קבוצה של יהודים ניכנס לקנות בתים בטול כרם או אפילו רק להמחשה בכפר בדואי רהט מה את אומרת זה יהיה רק משפיל כמוך או גם כואב עד מוות מה את אומרת על האחים שלך שמחזיקים בגלעד שליט שנתנו לנו רק תמונה אחת אחרי שנים אוייש טפונה ואת מקבלת 50 מצלמות בסבבה וואלק איזה שיויון כן גם אני רוצה אידיליה לשני עמים אבל ברור לנו שאת יכולה לדבר וללכלך חופשי על העם שלי אבל משום מה הכל הצלכם מושלם עוד לא ראיתי אחד ממכם שיקום ויתן ביקורת על העם שלו על האלימות שלכם ואת יודעת מה את יותר מפחדת מהעם שלך ויש על מה ולכן אנחנו צרכים חברת הבטחה וצבא כדי להישמר מהאחים של אז אותך זה רק משפיל אבל להמון מאיתנו זה עלה בחיים ובנזק נפשי וגופני אז עד שלא יקום אחד ממליונים רבים ממכם וידבר בגנות האלימות שבכם אז אני לא יכולה להאמין בכם ובנינו אני מעדיפה שאת תהיי מושפלת מאשר אני מתה ואני יודעת מראש שגם על זה לא תסכימי כי אתם בנויים לראות את האנושת שלכם בלבד וזהו לצערי

למעלה