טעם רע בפה

גלי27

New member
טעם רע בפה

אני בשבוע 7 עם בחילות כל היום, אבל הבעיה הכי גדולה זה הטעם הרע, מה עושים? אני כל היום עם מסטיק וסוכריות..יש עצות? תודה.

זה עובר עם הזמן

לי היה מין טעם של מתכת חלודה בפה עד שבוע 12 בערך. לי עזרו גרעינים שחורים קלופים (כלומר, לא לשבת לפצח אלא לאכול את אלה שבאים מקולפים). וגם מקלות ביגלה.

ילדונט

New member
לחכות

זה יעבור, אני מקווה שעד שבוע 14. בינתיים סוכריות ומסטיקים (אני לא הייתי מסוגלת מסטיקים, הם עשו לי בחילה נוראית), והמון מים (שאת בכל מקרה אמורה לשתות).

orlyfu

New member
סבלנות וזה עובר. זה לא ימשך ככה

כל ההריון. תרגישי טוב. מסטיק וסוכריות הן הפתרון הטוב ביותר בשבילך כרגע.

מצאתי כמה פתרונות../images/Emo101.gif

היי, גם אני התלוננתי לפני מספר ימים על הטעם הנורא הזה שיש לי בפה,בהמלצת הבנות ניסיתי מסטיקים וסוכריות חמוצות (גם פירות חמוצים עזרו לי). גם בייגלה עזר לי אבל... תחושת האילחוש שעושה מרק חמים בפה היא "התרופה הטובה ביותר". אולם חשוב מכך, גיליתי שדברי חלב גורמים לי לטעם הכי מר בפה, אז אני שותה תה צמחים בבוקר ולא נס קפה כהרגלי, לאחר ארוחה עם דברי חלב אני שותה כוס מיץ תפוזים טבעי סחוט שמנטרל קצת ואת ארוחת הצהריים שלי אני מסיימת עם מרק נמס בכוס וזה עוזר לי קצת יותר מהרגיל אולם... אין מילוט מהסוכריות והמסטיקים. הבנות עודדו אותי שזה יעבור עד סוף חודש רביעי כך שנשאר לי עוד שבוע וחצי לסבול. מקווה שזה יעזור גם לך ובעיקר סבלנות...בסוף, עם האוצר ביד, זה שווה את כל "הסבל"!!!! שיהיה לכולכן יום נפלא אורית

למעלה