טעות קשה של Idti !!! אנא תקן לנו !!

מצב
הנושא נעול.

אתה כותב אתמול: "בשעה 22:00 הגיעה הרכבת הראשונה (הרשמית) לתחנת ראשונים , מספר הרכבת אינו ידוע לי כרגע. הרכבת הורכבה מ4 קרונות קומותיים שמספרם 441-444 , וקרון כח שמספרו 447. כמו כן הוצמד אל הרכבת בצידה השני קטר מסוג JT42BW שמספרו 735. בקרוב תמונות באתר "חדשות הרכבת" עד כאן הנוסח שלך ! אבל למען הרקורדס אנא תקן לנו את הטעויות כדי שאוכל להכניס את החומר לטבלאות ההסטוריה שלי. בתודה מראש, אביתר: ועכשיו לטעויות: 1. קרון 447 איננו קרון כח !!! איזה קרון כח היה אתמול?? אולי 407 ?? 2. אתה כותב: קרונות שמספרם 441-444 ... לא יכול להיות !!! כי קרונות מס' 441 ו-442 היו אתמול בבית-שמש יחד איתי ברכבת הראשונה ! אנא נסה להיזכר אילו קרונות בדיוק היו לרכבת מס' 7603 - הרכבת הראשונה מ"הראשונים" ! אני מודה לך על המאמץ המחודש ואשמח מאוד לקבל אינפורמציה מדוייקת באשר להרכב רכבת מס' 7603 !!! שלך, אביתר.

תסלחו לי אבל זו אחלה תמונה !!!!!!!!

אתה כותב אתמול: "בשעה 22:00 הגיעה הרכבת הראשונה (הרשמית) לתחנת ראשונים , מספר הרכבת אינו ידוע לי כרגע. הרכבת הורכבה מ4 קרונות קומותיים שמספרם 441-444 , וקרון כח שמספרו 447. כמו כן הוצמד אל הרכבת בצידה השני קטר מסוג JT42BW שמספרו 735. בקרוב תמונות באתר "חדשות הרכבת" עד כאן הנוסח שלך ! אבל למען הרקורדס אנא תקן לנו את הטעויות כדי שאוכל להכניס את החומר לטבלאות ההסטוריה שלי. בתודה מראש, אביתר: ועכשיו לטעויות: 1. קרון 447 איננו קרון כח !!! איזה קרון כח היה אתמול?? אולי 407 ?? 2. אתה כותב: קרונות שמספרם 441-444 ... לא יכול להיות !!! כי קרונות מס' 441 ו-442 היו אתמול בבית-שמש יחד איתי ברכבת הראשונה ! אנא נסה להיזכר אילו קרונות בדיוק היו לרכבת מס' 7603 - הרכבת הראשונה מ"הראשונים" ! אני מודה לך על המאמץ המחודש ואשמח מאוד לקבל אינפורמציה מדוייקת באשר להרכב רכבת מס' 7603 !!! שלך, אביתר.
אני מתנצל מראש בפני הדתיים בפורום אך זו תמונה נפלאה !!!!

ליילנד

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif תח"צ לא../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אני מתנצל מראש בפני הדתיים בפורום אך זו תמונה נפלאה !!!!
תח"צ לא

ליילנד

New member
הצחיקה אותי

אהבת את התמונה הקדושה
הצחיקה אותי
אני לא מתה על ערום בכלל (אצל שני המינים) אבל כל זמן שהערום לא מופיע בבוטות ובגסות אז זה לא נורא, והתמונה כללית יפה, הרכבת מעניינת. אזה תח"צ, אז אם היא רוצה לעמוד שם ערומה שיהיה לה לבריאות.

חן מלינג המסכן מקבל ממני כל הזמן

הצחיקה אותי
אני לא מתה על ערום בכלל (אצל שני המינים) אבל כל זמן שהערום לא מופיע בבוטות ובגסות אז זה לא נורא, והתמונה כללית יפה, הרכבת מעניינת. אזה תח"צ, אז אם היא רוצה לעמוד שם ערומה שיהיה לה לבריאות.
חן מלינג המסכן מקבל ממני כל הזמן
תמונות של עירומות+תח"צ ! כמובן שכל התמונות בטעם טוב ולא וולגרי. הרבה פעמים נוהגות נשים עירומות להצטלם על פסי רכבת או בתוך רכבות משום מה.

זה בטקסס. 2 מכולות זו על זו זה הנוה

זה בארה"ב? כמה קטרים יש שם , 4 ?
לוקחים שם שתי מכולות זו על זו? זה בטיחותי? מאין ולאן נוסעת הרכבת הזו?
זה בטקסס. 2 מכולות זו על זו זה הנוה
הנוהג הנהוג שם. הרכבת נוסעת לכיוון החוף המערבי.

לא רוב, חלק

רוב עובדי הרכבת הם מה???
לא רוב, חלק
ובבקשה תיגש כאזרח תמים לעובדי תחנת הרכבת באר שבע צפון ותיכנס שם לשיחת רעים עם אחד מן העובדים. פעם שחתי זאת באזני אריה בר (יו"ר ועד העובדים של הרכבת במחוז דרום) והוא אמר לי שהם סוטים ואם אתלונן על כך, יפטרו אותם ....

מצב
הנושא נעול.
למעלה