טעות ביציאה

טעות ביציאה

מתחנת דלק,אתמול בעלי (נהג חדש) עמד לפנות ימינה ביציאה מתחנת דלק,(הוא היה צריך לפנות מהיציאה השניה. עמד לפנות,וממול באה נידת וסימנה לו ביד אפוא אתה הולך? הוא כמובן ירד לו האסימון,ויצא ביציאה הנכונה,עדיין הניידת המשיכה אחריו,והלכה לדרכה. האם הוא יכול לקבל דוח? למרות שלא אמרו לו לעצור לקבלת פרטים. הוא מודאג.

שי ז.

New member
הוא לא יקבל שום דוח כי השוטר

הבין מיד שמדובר בטעות ורק סימן לו על טעותו.

תודה.הוא פוחד שרשמו את המספר

הרכב ויקבל משפט.

פינזוסט

New member
שוטרים לא רושמים מספר

הם כורזים במערכת הקריזה (וזו לא טעות) בקול גדול ומעכבים את הנהג ומפשפשים בכל מסמכיו עד מריטת עצביו.

ykiki

New member
שי צודק. לו היו רוצים לדווח - היו מדווחים.

זה מפתיע, אבל אפילו שוטרים (טוב, לא כולם, חלקם) לפעמים מבינים שמדובר בטעות בתום לב... וכל עוד לא נגרמה סכנת חיים, אפשר להסתפק באזהרה בע"פ (או בנפנוף יד). לו היו רוצים לדווח נגד בעלך, היו מסתובבים ורושמים לו דוח במקום. דוח נשלח בדואר רק במקרה שלא תפסו את הנהג בזמן אמת (כי ברח לניידת, או צולם במצלמה לא מאויישת וכד'). הוא יכול להירגע

Outsider6

New member
אין לך מה לדאוג

אני מקורב למשטרה (המבין מבין) בכל אופן יש אפשרות שהוא ישלח דוח בדואר וזה נקרא דוח לבן רק רושמים מס רכב וכמה פרטים אבל ואני מדגיש את האבל מאוד קשה לי להאמין שזה המצב במקרה הזה שכן השוטר רק האיר את עיניו של בעלך לעברה , אם הוא היה רוצה הוא היה עוצר אותו תוך שימוש בכריזה כמו כן כיתוב דוח לבן הוא נדיר והוא מתבצע אך ורק במקרים שאנו עדים לביצוע עברות תנועה חמורות מאוד (בריונות כביש , פס לבן ,וכו ) וכן לשוטר אין אפשרות לעצור את הרכב -- עומס תנועה הרכב עקף אותו \ אין כריזה ברכב !!! רק במקרים כאלו נדירים כותבים דוח לבן לכן אני אומר לך שאין לך מה לדאוג הכל בסדר ותמסרי לבעלך תתחדש על הרשיון ותיהיה מלווה טוב :) חחחח

ykiki

New member
:-8 (דוח פנימי, אתה מתכוון, שמשוכתב לרגיל)

Outsider6

New member
נכון מאוד

דוח לבן זהו דוח שהשוטר שולח למטה ואז הוא משוכתב לרגיל

סוויפי

New member
נשמע כי

לא רק שהוא נהג חדש, אלא גם בעל חדש...שימי עליו שלט "בעל חדש"

למעלה