טעות באתר המפות -gov.map
טעות באתר המפות -gov.map
שלום לכם
רציתי להתריע כי הלו"ז שמופיע עבור קו 641 באתר המפות הממשלתי שגוי. הנסיעה הראשונה במוצ"ש לא יוצאת ב-18:00 (חלילה) אלא רק ב-20:00.
כמה תהיות עקב כך:
1. איך זה שאף אחד לא דואג שהזמנים שם יהיו נכונים? למדתי את זה על בשרי, ועוד בשעה שאין ממש חלופות אחרות. לא נעים.
2. לדעתי הטעות נובעת מהמעבר משעון חורף לשעון קיץ. מישהו יכול לאמת שאכן כך? אם כן, זה אומר שחלה הרעה בשירות (שכן השעון זז בשעה, ואילו הנסיעה הראשונה זזה בשעתיים).
3. אם כבר יש כמה קווים שמתחילים ליסוע לפני צאת השבת או החג, למה לא כך בשאר הקווים?
טעות באתר המפות -gov.map
שלום לכם
רציתי להתריע כי הלו"ז שמופיע עבור קו 641 באתר המפות הממשלתי שגוי. הנסיעה הראשונה במוצ"ש לא יוצאת ב-18:00 (חלילה) אלא רק ב-20:00.
כמה תהיות עקב כך:
1. איך זה שאף אחד לא דואג שהזמנים שם יהיו נכונים? למדתי את זה על בשרי, ועוד בשעה שאין ממש חלופות אחרות. לא נעים.
2. לדעתי הטעות נובעת מהמעבר משעון חורף לשעון קיץ. מישהו יכול לאמת שאכן כך? אם כן, זה אומר שחלה הרעה בשירות (שכן השעון זז בשעה, ואילו הנסיעה הראשונה זזה בשעתיים).
3. אם כבר יש כמה קווים שמתחילים ליסוע לפני צאת השבת או החג, למה לא כך בשאר הקווים?