טסים ונופשים

בורו

New member
קרואטיה וסלובניה

היי, סליחה על התגובה המאוחרת (עקב חופשת החג). הייתי עם בעלי לפני כשנתיים בקרואטיה וסלובניה. העליתי קובץ ב-ynet בנושא (עם כל המסעדות והחנויות שמצאנו). עשי חיפוש שם. תהנו! רויטל.

ווה8

New member
שלום

אני והמשפחה הולכים לנופש במלון קיסר פרייימר באילת. מישהו יכול לתת עצות לגבי המלון אם הוא יודע על המאכלים ועל ההפרדה בין הגלוטן לנטול גלוטן

danielog

New member
מלון דן אילת

אני רוצה לציין את מלון דן אילת ובמיוחד את סגן השף - אברהם שאול שעשה מעל ומעבר ע"מ לספק לי ארוחות ללא גלוטן בעת שהותי במלון. אברהם הכין לי מנות מיוחדות למרות שהיו דברים בתפריט הרגיל אותם יכולתי לאכול, כולל קינוחים - והכל טעים ומדהים. אני ממליץ לכל מי שמחפש מקום "רגיש" לרגישי גלוטן להתארח במלון דן אילת. הלוואי ותהיה מודעות לבעייתנו במקומות נוספים.

צליאקי

New member
מוכרח להסכים

מלון עם יחס מדהים לצליאקים! פשוט כיף!! יש גם בקרבת מקום את מסעדת ג'ירף אותה שיבחתי כבר לפני כמה שבועות אבל באמת- יחס נהדר ומומלץ לכל

רחליקה 5

New member
מי היה או שמע על מלון הולידי אין באילת../images/Emo206.gif

זקוקה דחוף לפרטים האם מישהו התארח במלון הולידי אין באילת אנחנו אמורים לנסוע בשבוע הבא עם הצליאקית הקטנה שלנו. ותודה רבה מראש לכם.

נילוס11

New member
המלצות על ברלין../images/Emo96.gif

מי שהיה והתנסה... אשמח לטיפים והמלצות בקשר למסעדות,בתי-קפה,וחנויות טבע וכל דבר אחר ...שמומלץ...לנו..... תודה.

מתי11

New member
האם משהו מכיר צימר בגליל המערבי../images/Emo91.gif

בסוף שבוע של הפיקניק בירושלים אנחנו נוסעים לצפון. בעלי קיבל צ'ופר מהחברה. הצימר הינו של דויד דמרי. הנה הקישור : http://www.zimercard.co.il/itemPrat.asp?tbl=tblZimer&num=401&area=yam רציתי לדעת האם משהו התארח שם,מה מבחינת אוכל באזור. אנחנו על בסיס ארוחת בוקר בלבד. תודה מתי

nuev

New member
מומלץ

מסעדת לה קרפ ז'קוב , אמנם טרם בקרנו בבן עמי היו בנהריה, מסעדה מ ע ו ל ה מושב בן עמי 5 דקות נסיעה מנהריה בן עמי, 04-9520299 , 054-3097923 |http://www.rest.co.il/sites/Default.asp?txtRestID=4151|| תבלו

צליאקי

New member
שלום שלום לכולם :]

מה נשמע? אני נוסע כנראה בעוד שלושה חודשים לעיר בון שבגרמניה ורציתי לברר, האם מישהו היה? האם יש טיפים? מקומות לאכול / לקנות אוכל? זו פעם ראשונה שלי בגרמניה, ויותר מזה- אני נוסע ללא המשפחה, זה עם משלחת, אז אני בכלל אבוד! תודה לכולם! יום נעים וחג שמחחחח

אני הייתי בגרמניה גם עם משלחת מהבי"ס

אומנם הייתי בבאדן-באדן אבל יש הרבה חנויות בגרמניה שמוכרות אוכל נ"ג לגבי מסעדות אני לא כל כך יודעת כי במסגרת המשלחת אנחנו פשוט עשינו חילופי תלמידים אנחנו התארחנו אצל משפחה שם והם היו אמורים לבוא לפה ככה שאני פשוט הבאתי אוכל מהבית ושמתי במקרר אצלהם אני רק יודעת שיש באמת הרבה חנויות כי כשהם חיפשו לי איפה יהיה אפשר לקנות דברים הם מצאו 6 חנויות רק באיזור שלהם ככה שמהבחינה הזאת אני לא חושבת שתהיה בעייה!

צליאקי

New member
תודה רבה.. גם

גם אני נוסע לחילופי תלמידים מטעם בצפר ומתארח במשפחה והם יחזרו לכאן, אז רציתי לברר שבאמת יש בחנויות שם דברים ללא גלוטן, אבל אני כמובן אביא גם דברים מהבית, והרבה! חחח אז איך היה שם? איך גרמניה? איך האנשים? כל הקטע של השואה משפיע שם על היחסים בין התלמידים? תודה רבה :]]]

היה ממש כיך התארחתי אצל משפחה ממש נחמדה

אצלינו הם לא באו כי בדיוק התחילה האינטיפאדה ומצאתי את עצמי כשגרירה של המדינה כי בזמן שהיינו שם היה פיגוע וכשראיתי איך משדרים את זה בטלוויזיה אצלם דיי נדהמתי.... הקטע של השואה ממש לא משפיע אומנם אתם תבקרו יום אחד במחנה השמדה או משהו כזה אנחנו האמת היינו בגבול גרמניה צרפת במחנה השמדה אבל חוץ מהיום הזה כל הימים ממש כיפיים הרי זה תלמידים באותם גילאים בערך ככה שזה ממש כיף היה אני עוד בכלל לא נסעתי עם חברים מהשכבה שלי ככה שהייתי יותר בקשר דווקא עם הגרמנים.

י ע ל פ

New member
המצלה על מסעדה עם תפריט "צליאקי" במנהטן

שלום, רציתי להמליץ (בחום) על מסעדה עם תפריט "צליאקי" במנהטן וברוקלין, ניו-יורק. למסעדה קוראים RICE והתפריט הוא על טהרת האורז לסוגיו השונים והרבים. האוכל, טעים מאד ובריא (הכל יחסית כמובן). באתר האינטרנט של המסעדה תוכלו למצוא את רשימת הכתובות וכן את התפריט ה"לא צליאקי" שדומה מאד ל"צליאקי". WWW.RICENY.COM תהנו, יעל.

arbell

New member
מרידיאן באילת

המשפחה ואני נוסעים למרידיאן באילת לכשבוע ימים, רציתי לדעת אם מישהו היה שם ויכול לספר על היחס מבחינת המטבח והכל, אם לא אז איך כדאי להיערך מראש? תודה רבע מראש

צליאקי

New member
תורכיה- המלצההה

אני הייתי לפני כמה חודשים בתורכיה, בקלאב שנקרא sungate port royal הקלאב, מלבד היותו המדהים במדהימים- יפהפה, ענק ומלאאאא באפשרויות, מתנהג מ-ד-ה-י-ם לחולי צליאק! שלחתי מייל לאנסטסיה, עובדת שם (מופיע האימייל שלה באתר האינטרנט הראשי של המקום), כשבוע לפני שנסעתי. כשהגעתי גילית יחס פשוט מדהים- הם אפו לי כל יום (!!) כיכר לחם טעים להפליא, הסבירו לי בדיוק מה מותר ומה אסור והמבחר היה מאוד גדול, בלסתי שם כמויות של אוכל!! אנסטסיה נהגה לברר איתי כמעט מדי יום האם אני מסתדר, ונתנה לי את מס' הטלפון האישי שלה לכל בעיה ומצוקה. פשוט מדהימים!! שנה הבאה אני שם שוב! בטוח!

כמי2

New member
תודה טוב לדעת אני הייתי

ב"הילסייד" פטיה,ואני נוסעת שוב בסוכות. בקלאב הזה מדברים אנגלית טובה יחסית לכל האחרים. הם לא אופים אבל היחס מדהים עד היום הם מתכתבים איתי ואין בקשה שהם לא ממלאים, עוד לא נתקלתי בקלאב עם שרות כל כך טוב. בהילסייד באים הרבה תיירים מאנגליה ואירופה אז מכאן האנגלית הטובה של הצוות. נתקלתי שם באנשים שחוזרים לשם כל שנה. מה שהרגיז אותי זה כמה הגרמנים והאנגלים (פחות מהישראלים) משלמים לעומתנו ואנחנו רק שעה וחצי טיסה משם. כדי להזמין את הקלאב הזה צריך מספר חדשים מראש הוא תמיד מלא.

למעלה