טסט..

Krishi

New member
ההיפך...

לא רק שזה לא רע... אלא לפי מחקרים שנעשו (ופה לשם שינוי אני לא מזיין את השכל) סקס לפני כדורגל זה דבר טוב שמשחרר וגורם לנחת ועוזר למשחק... אז אם זה עוזר לכדורגלנים... אני בטוח שזה יעזור לברנש כמוך לפני הטסט

chilli peppa

New member
../images/Emo27.gif

רק שאני לא ירגיש משוחרר מדי ליד הטסטר...
בכל מקרה, תודה כריש

Viper101

New member
טוב יגאל, יש גבול...!!!

אמרת לקודמת שתזדיין, ועכשיו אתה אומר לו.. זה אומר שאיבדת אמון בבאנג?! מה נסגר איתך? אתה מודע לזה שאתה לא עקבי נכון?
קודם אמרת שהמצב שלה קשה, ואיך אתה יודע ששלו קשה גם?
טוב סתם משעמם לי אז הגבתי לזה חחח

Krishi

New member
שששששששששששששששששששששש

אל תהרוס לי.. אני מנסה ניסוי חדש... וחוקי לשם שינוי.. אם זה יצליח זאת תהיה פריצת דרך בתחום הרגיעה לפני משהו מלחיץ יהיה לי סטארט-אפ משלי
מווואהאהאהאהאהאהאה

ChilD SouL

New member
אהמ...

אני מוכנה להשתתף בניסוי שלך.
אגב, לדעתי שחקני נבחרת ישראל כבר עלו על זה. וראינו זאת יופי במגרש לפני כמה שנים. הם היו ממש, אבל ממש רגועים.

thunderstorm

New member
חחח... מה לא ברור?

הוא סובל ממחסור בסקס (צבא יו נואו), ומנסה לפצות על זה

ChilD SouL

New member
בצבא יש המון סקס....

תאמיני לי, שלג'ובניקים אין מחסור לזה. לא בצבא ולא בגלל הצבא.

עזרות

תנהג עם ביטחון על הכביש ותעבור ואפילו הטסטר יוכל לוותר על טעויות, תנהג בלי ביטחון והטסטר ינסה למצוא כמה שיותר סיבות להכשיל אותך, גם אם זה אומר לתת לך לנהוג 40 דקות, או חניות מסובכות או מקומות שאתה לא מכיר... ועוד שני דברים חשובים אל תסתכל רק על השניה הזאתי ,שוואלה יופי אני נוסע בכיף והכל חלק,אלא כל הזמן תחשוב על כמה שניות קדימה. נגיד אתה מתקרב לצומת, ישר תתחיל לחפש תמרורים(אין כניסה/יש כניסה,חד סיטרי וכו') וכל מה שצריך לראות, אל תחכה לרגע האחרון.. רמזורים.. אם תשים לב כל התלמידים בדכ זורקים קלאצ רק ברמזורים כי הם לחוצים לצאת מהר ,נו ,מצפצפים מאחורה וכל זה, אז תנסה להיות רגוע..תרים תקלאצ לאט בלי לחץ. עכשיו שאתה מתחיל את הנסיעה , תן בגז, הילוך ראשון נגמר. שני, לחצת גז עד הסוף, שלישי..לתקתק אותם ,תראה לו שאתה שולט בהילוכים וזהו בהצלחה

פרטנר

New member
עצות ממורה

קודם כל תנהג טוב. תשתדל לא לצעוק הרבה על הבוחן ולהמעיט ככל האפשר בקללות. החזר את הרכב, בסיום המבחן ללא סריטות ודפיקות (ואז גם המורה יאהב אותך) הימנע מלריב עם נהגים בכביש ובמיוחד עם שוטרים. כשהבוחן מורה לך לפנות שמאלה או ימינה , מלא את בקשתו ללא ויכוחים מיותרים. במידה והחניה יצאה טוב, בקש מעובר אורח לצלם אותך ואת הבוחן ליד הרכב, למזכרת. שבח את הבוחן על עירנותו בכל פעם שיבלום אותך. בסיום המבחן השתדל להרגיע את הבוחן ולעזור לו בשחרור אצבעות יד ימין מידית האחיזה.

xxMichaelxx

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

The Guardian17

New member
שום פאק ../images/Emo62.gif

לשמוע מוזיקה טובה/מרגיעה, לצאת לאנשהו, לישון טוב (8 שעות), להרגיש טוב עם עצמך, להיות בטוח בעצמך... גאד, אף אחד לא מת ולא הולכים להלוויה ! זה בסך הכל נסיעה של 20 דק'

chilli peppa

New member
../images/Emo9.gif

יש לי שאלה- אני נוסע על כביש עם דו סטרי שני נתיבים לכל כיוון ובאמצע מעבר חצייה, עכשיו, אני חייב לתת זכות קדימה להולך רגל גם אם הוא עוד לא התחיל את החצייה?

The Guardian17

New member
כעקרון כן ../images/Emo62.gif

וזה לא משנה באיזה כביש אתה נמצא. כל עוד אתה יכול לעצור אתה עוצר. צריך להיות קשר עין בינך לבין הולך הרגל שמא יתחיל פתאום לחצות/לרוץ לכביש. כל עוד אתה לא רואה הולך רגל שמחכה במעבר החציה/מתחיל בחציית הכביש - אין צורך להאט.

chilli peppa

New member
כן

פשוט אני נזכר בפעמים שעצרתי והמורה אמר שצריך להתחשב גם בנהגים שנוסעים במהירות מאחורי...

למעלה