טסט ראשון-שאלה קטנה

טסט ראשון-שאלה קטנה

המורה שלי אמר שאני ראשונה בטסט... ואז הוא גם אמר שאני מסימת את הטסט... ופה קצת איבדתי אותו... אחרי שאני מתחלפת עם השניה במגרש,היא ממשיכה את הנסיעה??? תודה תודה

8-AN

New member
כנראה שאת לבד בטסט,

כמו שהיה לי.. יש מצב שהוא יהיה קצת יותר ארוך מהרגיל(אצלי היה טיפה יותר מחצי שעה אבל זה בגלל שנתקענו 5 מאחורי אוטו לפינוי זבל...)

אוי אוי

ובדרך כלל אם יש שני אנשים...מתחלפים במגרש ואז שוב מתחלפים והראשון נוהג? לא ברור לי

8-AN

New member
אם את צריכה עידוד-

עברתי את הטסט למרות שהיה לי יותר זמן לטעויות.. אני לא יודע באיזה עיר את אז יכול להיות שיש אצלכם מגרש שבו מחליפים. אם לא, אז הטסטר באופן אקראי בוחר איפה להתחלף לפעמיםזה לאחר עצירה בצד ולעיתים לאחר שהראשון מבצע חנייה. אני בטוח שלגבי כל השאלות אגב, המורה שלך יענה לך טוב יותר

עוד אל עשיתי טסט

אבל אני די בטוחה שכשיש 2 אנשים- הראשון עושה טסט ואז השני עושה טסט ובזה זה נגמר. אני לא חושבת שיש מישהו שהיה ראשון, עשה טסט, מי שאחריו עשה טסט ואז הוא [הראשון] עשה עוד פעם- זה לא נשמע כל כך הגיוני ופרקטי שיעשו את זה.

כנראה שיגעתי אתכם שאמרתי מגרש

בחולון ונראה לי אמור להיות בכל מקום,מגרש כזה שיש שם סללום וחניות וזינוק בעליה,אז המורה שלי אמר שאני מתחילה נוסעת למגרש הזה עושה את כל הדברים שמה ואז מתחלפת עם השניה...ומהנקודה הזאת היא עושה את הטסט שלה ואז מתחלפים אני עושה את הטסט שלי ומחזירה את האוטו למשרד הרישוי הגיוני?

אז זה אין לי מושג

הטסט שלי יהיה בנהריה, המשרד רישוי הוא כביכול בקניון [שם לפחות עושים ת'תיאוריה] ככה שאני אפילו לא בטוחה שאני מתחילה או מסיימת שם. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ובאמת כדאי לך לשאול ת'מורה שלך הוא יודע יותר טוב מכולנו.

madafucka

New member
היא לבד, אבל לא עושה טסט ארוך.

אין דבר כזה. היא פשוט תתחלף עם תלמיד אחר באוטו 'ל' אחר. כנראה התלמיד השני לא לומד אצל המורה שלה, ולומד על רכב אחר. אז הוא לא יבחן על אותו רכב...

8-AN

New member
אצלי היה ככה

טסט ממשרד הרישוי למשרד הרישוי. והטסטר לא הלך באמצע... רק ש"הורדתי" אותו במשרד הרישוי בחזור הוא הלך לא יודע לאן..הביתה? זה היה מאוחר יחסית 2

keren007

New member
אז ככה

אז עושה את המגרש ואז מחליפה עם התלמידה השנייה ואז היא עושה מגרש, ויוצאת לטסט. אחרי שהיא מסיימת את עושה את הטסט
בהצלחה

פיייי...תודה ../images/Emo13.gif

נשמע לי נחמד יותר להיות השניה אבל...מה שהאל רצה...

למעלה