טסונמי! את כאן במקרה?

Rוני

New member
איילות, הכנסי למאמרי הפורום לדשא

ושם יש הסבר מצולם שלב אחר שלב של כל מה שאת רוצה לדעת על דשא ועוד לא יודעת ואכן, חלק נכבד שם תרמה טסונמי אם זה לא במאמרים בטוח זה באחד מקישורי המילון תחת הערך דשא

nony11

New member
הבעיה העיקרית

שלך זו הגדר הזו. אני מניח שהיא חיונית, אחרת היית מסירה אותה גם בלי העצה שלי. נכון? אני במקומך לא הייתי מתרוצץ לחפש את מיוחדת, את מלבנית שטוחה עושה יופי את העבודה.

תודה לכם, רק שעכשיו התבלבלתי

יותר
אז אתם אומרים שלא צריך להשקיע באת מיוחדת? למה בעצם אי אפשר לעשות את זה פשוט עם מעדר? ולעניין הגדר, היא אכן חיונית אך אין בעיה להסיר אותה, לסדר קנט ולהחזירה אח"כ. הבעיה היא איך אני עושה את התעלה. האם כל העניין הזה, באמצעים פשוטים כרוך בעבודה פיזית קשה?

טסונמי1

New member
עים מעדר את לא יכולה לעשות קנט ישר

פעם היו עושים קנט עים גרזן-צריך לכך מומחיות מסוימת קנט עשוי כמו שצריך מצריך בהחלט עבודה פיזית- -את יכולה לחלק לך את העבודה לכמה ימים או יותר- לאט לאט ולא בשעות החמות- אים את מיתעקשת על קנט פיקס

nony11

New member
הרגתם אותי.

מה נהיה מהקנט הזה, מקצוע עתיר יידע. כולה קנט. יאללה לחפור.

טסונמי1

New member
אחכ להוציא את הגוש החתוך

או ליזרוק לזבל או לפורר מימנו את האדמה ואחכ את השאריות ליזרוק-[כך אני עושה

טסונמי1

New member
את האדמה שבגוש אני מפוררת באמצע

הערוגה - לא לתוך הקנט- כך נוצר השקע שמונע מהדשא מלהיתחמק לתוך הערוגה בסוף אני נותנת יישור סופי עים החרמש המוטורי קנט זה לא תעלת בלאומילך אים הוא לא משורטט עדיף לרסס את הדשא וזהו

YOYODIDU

New member
אם פעם יהיה לי דשא כמו בתמונה

אף אחד עם את חפירה לא יתקרב אליו

טסונמי1

New member
../images/Emo6.gif כדי שדשא יראה כך אני שופכת

עליו הרבה רעל- והרבה מים-דישון אני ממעיטה אחרת אצטרך ליגזום פעמיים בשבוע- תאמין לי הדשא הפרטי שלי ניראה כמו פני הירח-וממש לא מפריע לי דשא זה דבר מיותר!

YOYODIDU

New member
נכון למה לשתול דשא איפה שאפשר

לשים 2 עציצים העזים של השכן מאד אהבו את הדשא שלי

למעלה