טסונמי! את כאן במקרה?

טסונמי! את כאן במקרה? ../images/Emo124.gif

אני בעניין של הכנת קנט בין הערוגה שלי לדשא. מה זה בדיוק "את קנטים" שהזכרת? היכן רוכשים אותו ומה מחירו? ואגב, מה זה "קנט" בעברית?

טסונמי1

New member
../images/Emo5.gifקנט בעיברית? היתקלת אותי--------

אולי שוליים? או חציצה? יש כאן חברה שבודאי יתנו תשובה יותר מדויקת לגבי האת- לא ליקנות זולה- לא תוצרת הארץ [צר לי] בכללי כך ניראת את קנטים שלי עשויה מאת צבאית מיתקפלת- [פעם לכל חייל היה כזה] מסגר ריתך לי ידית מתכת ושייף לי אותה כדי שתהיה מתאימה אני מישתמשת בה כבר 18 שנים

mazoneli

New member
יש לי כזה של וולף גרדן

רק את הראש ובגלל שיש לי קוקויה הוא לא כ"F עושה את העבודה, עכשיו קניתי את שטוחה ואני עושה איתה את הקנטים לעומק של 25-30 ס"מ, למישהו יש רעיון מה לדחוף בחריץ של הקנט, התוחם שמוכרים נראה לי קצר מידי.

nony11

New member
לי יש רעיון לא רע

אני לא בטוח שזה הפורום המתאים.

mazoneli

New member
אנ ילא עשיתי קנט כמו של טסונמי

הכנסתי את ישר לעומק לאורך הגבול לניתוק שורשים תת קרקעים, עכשיו צריך להכניס משהו שישמור על הניתוק.

טסונמי1

New member
לא טוב עשית- חבל על העבודה שלך

וראיתי שיש לך גם דשא בערוגה- או שתעשי קנט כמו שצריך או תשימי חוצצים מקיצועיים [הם שחורים או ירוקים חלקים] או שתרססי את החלק מהחיתוך קדימה ותחזרי על הריסוס כמה פעמים- ניתוק השורש על ידי חתך לא מזיז לדשא - כל מה שבצידי החיתוך ימשיך ליגדול

mazoneli

New member
למה למה ../images/Emo68.gif ../images/Emo178.gif

את הדשא שנשאר בערוגה מרחתי עם מכחול ברונדמור או משהו כזה שיש לי, לא מהול ולא כלום. יש לך מושג כמה עולה תוחם מקצועי שיהיה תקוע בתוך האדמה למניעת חדירת קנה שורש.

שחיין

New member
אסביר לך מה טסונמי התכוונה

הקנט לפי התיאור שלך הוא חתך לעומק הקרקע. הקנט שטסונמי מדברת עליו הוא כמין מדרגה בקצה הדשא שאליה צומח הדשא ובעזרת האת קנטים חותכים אותו. במאמרים יש מאמר בשם כל מה שרצית לדעת על דשא ושם יש תמונות של הקנט של טסונמי. כשתראה תבין איך עושים קנט. באופן שאתה עושה שזה למעשה חריץ לעומק האדמה אין כל תועלת כי הדשא לא מתייחס לחתך הזה.

טסונמי1

New member
הרבה כסף- ונורא מעצבן ליתקוע אותו

באדמה--- אים תישמרי על פס ברוחב 20 סמ מרוסס בראונאפ -אולי תיפתרי את הבעיה של הדשא בערוגה- זה לא מראה ממש אסטתי הפס של דשא יבש- אבל מקובל להיתגבר על הקנט בצורה כזו יש לחזור על הריסוס מיפעם לפעם בעיקר בקיץ

טסונמי1

New member
קנט כמו שאני עושה לא יעזור לה

אים אין לה חרמש מוטורי- לא ניראה לי שפעם בשבועיים תיזחל על 4 ותחתוך את הדשא עים מזמרה אני עוברת על הקנטים שלי פעם בשבוע [לפני גיזום הדשא] עים חרמש מוטורי

mazoneli

New member
את מנסה לשגע אותי ../images/Emo35.gif

בשרשור הזה אני
ובשרשור עם "סוכת דויד הנופלת" אני
. מה אנחנו סוגרים

למעלה