טנטרה בסנסקריט פרושה מארג חוטים

ליקה5

New member
נכון.....והם עובדים יעילים

שרות הביון האמריקאי שתל במפעל בברית המועצות לשעבר מרגל שתפקידו לגרום לשביתה במפעל. הוא כינס את כל עובדי המפעל, והודיע כי בגלל אילוצים טכניים מעתה הם עובדים 16 שעות ביום במקום 8 שעות. היתה הצבעה וכולם הצביעו בעד, לא היו מתנגדים ולא היו נמנעים. אחרי חצי שנה, הוא שוב כינס את העובדים, והודיע כי בגלל אילוצים טכניים מעתה מורידים להם את המשכורת לחצי. כולם הצביעו בעד, לא היו מתנגדים ולא היו נמנעים. ככה זה נמשך חצי שנה והוא קיבל הוראה לגרום לשביתה בכל מחיר. הוא חשב וחשב ובסוף כינס את העובדים, והודיע כי בגלל אילוצים טכניים מחר תולים את כל העובדים בכניסה למפעל. בהצבעה כולם הצביעו בעד, לא היו מתנגדים ולא היו נמנעים, אבל אחרי דקה עובד אחד הרים את היד, שאל אותו אתה נמנע או מתנגד הוא ענה: לא..... רק רציתי לדעת אם מקבלים את החבל במפעל או צריך להביא מהבית

ליק...

יש לי משהו חדש ללמד אותך. את לא תאמיני...

ליקה5

New member
בוקר טוב....למה את מחכה..?

תמיד שמחה ללמוד טריקים חדשים לא אמרת לי מה את חושבת על מה שכתבתי.....חיכיתי לתגובה שלך...במיוחד לאור התובנות האולטרה סגולות

את כותבת מאוד יפה

ואני מתחברת מאוד לקטע של הטנטרה...אבל גיליתי משהו חדש ומדהים.. הטנטרה והמדיטציות במהות הם דרך חיים ופילוסופיות שקיימות במזרח. שם לאנשים הרבה יותר טבעי להרגע ולהתחבר, להיות בשקט ולנקות את הראש ממחשבות. יש בארץ מדיטציות אום שהבסיס שלהן הוא להכניס אותך להיפר דרך טראנסים וריקודים...פול אנרגיה גופנית..זה מרוקן את הראש ממחשבות לגמרי <למרות שקורע את הגוף..>..ואז כשעוברים "למדיטציה" עצמה ונכנסים לנפש, מתחילים להעביר אותך באופן מודרך דרך כל מיני "קצוות" של רגשות <15 דק' עצב, ומיד אח"כ 15 דק' שמחה, כעס/חמלה וכו'>. זה אורך 3 שעות ובין קטע לקטע קורעים אותך פיסית ומנקים את המחשבות מהראש... חוויה מדהימה. כמו לצאת למלחמה, לחזור רצוצים וכואבים <פיסית> אך רגועים רגועים רגועים נפשית. מאוד קשה לי לתאר, אבל זה מדהים בעוצמות של מה שזה עושה. ואני אכן מסכימה עם נושא הקוטביות והאנרגיות הזכריות והנקביות שנפגשות...החיבור המדהים שנוצר. מה שלמדתי זה שאפשר להגיע לזה גם מתוך האקשן והאש בדרך לא פחות טובה...וקצת יותר שמתאימה לי

ליקה5

New member
מדיטציות יש גם ביהדות

שמעתי על הקריעה הזו....נראה לי שווה ביותר, ובטח פעם גם אקפוץ <למים> להגיע למה....? בטנטרה לא מגיעים....מתענגים על הדרך הגמירה היא בונוס...בונוס נפלא, אבל לא היעד את מדברת על להגיע להיי....לרגשות של אהבה, חמלה ואחדות עם כל הבריאה...יש הרבה דרכים....כל אחד ומה שמתאים לו....הכל טוב בדרך הזו <גם אם לפעמים קשה> עכשיו אני מבינה את השרירים התפוסים....חחחחח....יפה לכם
נשיקה ליום נפלא

sumerfield

New member
היות ואני גבר

(אם כי כמו שאמרה לי מכשפה עכואית אחת, עם "חיבור מאוד חזק לצד הנשי שלי"
) אני טרם הצלחתי לחבור לנושא הטנטרה.. עדיין אני צריך מגע חזק, תנועה, גרוי תחושתי, ריחות צבעים וקולות בכדי לפרוק... אבל גיליתי משו חדש. גיליתי שכשאני ממש מתקרב לקצה, אז אם אני פתאום מרפה את הכל, לא חושב, לא מתאמץ ומוצא לי מעין כדור כחול ורוד כזה של שקט, אז זה מגיע בעוצמות אחרות. וזה אפילו מתחיל בקצות אצבעות הרגליים, מרעיד אותי ומתפוצץ ממני בצורה מאוד שונה ומיוחדת.. לא קל לי להגיע לשם. אני עוד עובד על זה
(אולי זה סוג חדש של טנטרת תרנגולים שאני מפתח.. בעזרת השם יתברך עוד אעביר סדנאות בנושא...
)

ליקה5

New member
לא קשור גבר או אשה

אבל אתה מתאר דרך דומה...דומה מאד אפילו לתירגול הטנטרי זה כאילו שסקאלת הריגוש עם מספרים מאחת עד עשר וכשאתה מגיע לתשע, תשע וחצי, - נפתחת סקאלה חדשה...שוב מאחד עד 10....הפעם הריגוש גבוה יותר וכך הלאה ההבדל הוא, שהתרגול הטנטרי הוא זוגי ...והאנרגיה עוברת בין שני המשתתפים...ואת שניהם סוחפת לשיאים חדשים תמשיך ...אתה בדרך, וכל החיים הם תרגול <לא תרנגול>

למעלה