טנטרה בסנסקריט פרושה מארג חוטים

ליקה5

New member
טנטרה בסנסקריט פרושה מארג חוטים

טנטרה היא מטווה של הנאה בלי מטרה...התמקדות בהווה....קבלת הקיים, אין השוואות, אין נכון ולא נכון. ולפתע, הגוף יכול להכיל תחושה עמוקה ואינטנסיבית יותר של חיות וחיבור לא עם עיניים קשורות...גם לא עצומות חלונות הנשמה פתוחים בזגוגיות שקופות טנטרה היא פתיחות זרימה בין דומים עם קטבים הפוכים....האנרגיה המינית מסתחררת בנו מעניקה ומקבלת מתעצמת בכל מרכז אנרגיה...קשר מעגלי בכמה רבדים להמשך....אריגת חוטי התשוקה למיניות מקודשת

כבר ממזמן

רציתי להתנסות אולי עוד מעט היתה אצלי הגדולה מכולן-אז אולי איתה אעשה זאת,למרות שהיא לא שידרה לי פתיחות נשית

ליקה5

New member
זהו יקירתי..?

התייאשת סופית מהגברים...? הכי טוב זה זכר ונקבה מינוס ופ<א>לוס קטבים מנוגדים

לאאאאאאאאאאאאאאאאא

נראה לך שככה אני אוותר על תחושת המלאות של החדירה? חשבתי בשביל הגיוון עם האיש שלי וגם עשיתי עוד משו-יוווווווו איך אני מתרגשת

ליקה5

New member
אה....נרגעתי

חשבתי שהזכרים עלו לך על העצבים תספרי לי...?ממה את נרגשת..?

גם אותי זה מאוד מעניין

אבל תוהה אם בכלל אצליח למצוא את הצ'קרה שלי... קצת קשה לי להגיע לרמה כזו של ריכוז האם זה משהו שכל אחד יכול ללמוד ולהתחבר אליו?

ליקה5

New member
את יכולה להגיע לזה בקלות

יש לך נתונים טבעיים שלמה עם עצמך, אמיתית, ולא פוחדת מאינטימיות את יודעת להתפלל בריכוז....זה לא שונה....רק תירגול אחר

ליקה5

New member
כן...כי הגוף/נפש מתורגלים בריכוז

הכי קל...וגם טבעי למי שחי את הרגע....שיודע שהעולם הזה הוא יצירה של תשוקה ומשיכה בין הזכרי והנקבי

איפה היית....

לפני יומיים כשהתחננתי למידע על "טנטרה נשית".... אותי בכל מקרה שיכנעת.... תודה.

ליקה5

New member
היה לי יום עמוס

לא תמיד מתאפשר לי 'לגור בפורום'....ראיתי באיחור אבל אני לא יודעת מה זה טנטרה נשית.....הטנטרה , מהותה, איך שהיא בנויה, זה על קטבים מתחלפים בין גבר ואשה

מה יש אנשים...

שיש להם ימים עמוסים בפורום הזה?
את מתארת לך 200 נשים, עושות מעגלי אלילות בלבן, וטנטרה נשית...נשמע לי מצחיק... מזל שזה לא הדבר היחיד שיהיה בסדנאות האלו....

ליקה5

New member
אם הדינמיקה טובה

כל סדנה תצא מוצלחת.....גם מקרמה בחוטי דיג תאילנדים

הייתי מרויחה המון...

אם הייתי מגבשת קבוצה של כל שולחי המסרים שרצו להצטרף, מספיק שהייתי גובה 100ש"ח מכל אחד, היה לי הון...

ליקה5

New member
עזבי את שוכני המסרים לבינתיים

תעשי ת'סדנא.....ואחר כך נפתח קורס לאנשי הפורום....אולי גם פינקי תצטרף אלינו<אם השתחררו לה השרירים..>

../images/Emo6.gif

פששששששששששששש איזה רעיון.... איך לא חשבו על זה לפני כן בפורום. תגידי? לשמור את רשימת כל המתעניינים ב"אנשי קשר"?

ליקה5

New member
מיותר

ברגע שנפרסם הם יצוצו כאורניות לאחר הגשם...אל תדאגי, ושלא יהיה לך ספק

sumerfield

New member
הביטוי התיישן כבר ליקוש

אמרי מהיום "יצוצו כלהקת רוסים ביער אורנים לח" <בחורפים האחרונים גיליתי שיש הרבה יותר רוסים עם שקיות ניילון ביערות האורנים, מאשר אורניות.. מהרגע בו הם קלטו את המעדן, אין סיכוי לשום אורניה לשרוד מעבר ל15 דק' אחרי הגשם>

למעלה