טל שעמם לי אז הכנתי עיצוב לאתר שלך

Trailb

New member
טל שעמם לי אז הכנתי עיצוב לאתר שלך

הטקסט וכל זה שלך ואם תרצה לתכנת את זה אז אני מעיף את הטקסט.. ה-FlashNews זה כעיקרון הודעות רצות.. הפרסומות זה יהיה משהו בפלאש רנדומאלי.. התמונות הרצות גם יהיה בפלאש. ואגב הכנתי לוגו, לדעתי יצא ממש ממש בן זונה וזה יכול להיות ייצוגי, אז אם לא הבת את האתר אבל את הלוגו כן דבר איתי ואני אשלח לך את הלוגו בתצוגה רגילה. האתר עצמו בנוי דיי פשוט ויש דגש על משהו של רחוב כזה וזה מלוכלך ושחור.. רציתי לעשות את זה פשוט כדי שיהיה אפשר לתכנת ב-HTML (או כל שפה אחרת שתבחר אם תרצה להשתמש בזה בסוף..) תגידו אם אהבת או לא..

Hellfury

New member
!!!!!!!!!!

ענק!!! אני אומר... זה יכול להיות אחלה של אתר! trailb קבל ח"ח!

Hellfury

New member
יש לי רעיון... אולי במקום הכוכב ב

בלוגו, אולי תעשה מגן דוד?

Trailb

New member
אפשרי..

ותודה על תגובה :] ואגב, אתה יכול לקרוא לי אבירם.

DisturbedOne

New member
כל הכבוד אחי...

אחת היצירות הכי יפות שראיתי, אם השתמשתה בפוטושופ...אז תוכל אולי לשלוח לי כמה מברשות טובות..כי מאוד אהבתי את הסטייל, ופירמתתי תמחשב אז אין לי כרגע מברשות...אם יש מצב שלח לי הודע.... באמת אחלה, ממש אהבתי לא חשבתי שיש פה קישרונות כאלה, ועוד משהו זה בפלאש או HTML עכשיו? רק דבר אחד, בלוגו הנקודה והאות איי "I" יוצרים ביחד אתה האות אל "L" ככה לפחות אני רואה...אבל בגדול הלוגו ממש יפה ובכלל האתה כולו. טל אני ממש ממליץ לך =]

israelbmx

New member
נחמד זה...

למה ללכלך? קצת שחור לי בעיניים. בעתיד הקרוב האתר יעבור שיפוץ, אז אקח אותך בחשבון. ודרך אגב, האתר קיים מאז 2002.

Trailb

New member
יתוקן וכנס,

תגיד טל אתה מעוניין שאני יתכנת את זה? כאילו תפרט מה אתה רוצה שאני יתקן בעיצוב ואני יתקן ואז אני יתכנת אם תרצה.

BenBmx

New member
האמת...

זה די טוב. חוץ מכמה טעויות בהגייה זה נראה נחמד מאוד.

israelbmx

New member
הלוגו...

קצת דומה מידי לזה של מקניל, לא? כשדברים יתקדמו, נראה מה יהיה. בינתיים אני עסוק באיזה ענין אחר...

Trailb

New member
אין לי מושג מה הסמל של מקניל..

אני בכלל בא מכיוון של סטריט עם ז"ק אז אני לא מבין בכל החברות של הביאמאקס..

למעלה