טל שביט - תערוכת צילומים - אוטומוטור

טל שביט - תערוכת צילומים - אוטומוטור

היי,
מי שמגיעים לאוטומוטור מוזמנים למבואה של ביתן עשר, לתערוכת צילומים נהדרים של טל על ידי רונן טופלברג ותומר פדר.
מוזמנים גם לשים לב תוך כדי שיטוט ברחבי אוטומוטור לשיתוף פעולה עם עשרה יבואנים: "טל מטייל בתערוכה": תמונות שטל צילם ותמונות שטל צולם שמוצבות בביתנים השונים.

זו תמונה מההקמה אתמול.

ורד

shlomo baron

New member
האמת

שהם ממש גברים.. שמו את התמונות שלו ב"מבואה של ביתן עשר" שזהו הביתן הכי "נחשב" נקרא לזה.
למה כזה נחשב? בגלל שמה שנמצא בתמונה המצורפת היה בביתן זה..

לאף אחד אין תגובות על התערוכה?

חשבתי שיהיו בפורום יותר תגובות, טענות, תלונות משהו.....

אני חושב שהשנה היה נחמד מאוד (לאחר ביקור של יום אחד מתמשך אתמול) ומה שכן, אני לא יודע אם מישהו כאן ידע, אבל הופתעתי שיש שם את האופציה לקנות רכבים. ראיתי שהיה שם את היריד שנקרא אוטומאניה, יריד של אלבר שבה מוכרים את הרכבים (ולא סתם רכבים, מיד ראשונה, ואפילו חדשים מהניילון) וגם עשו שם מכירה פומבית (הבנתי שזה רק פעם אחד ביום בצהריים) על רכב משנה מתקדמת, עם ק"מ נמוך מאוד והרכב בסופו של דבר נמכר במחיר מאוד זול.
בתור אחד שחובב את המכוניות והתערוכות, אם אני לא טועה, זה לא היה בשנים קודמות, נכון?

shlomo baron

New member
הופתעת?
כל הזמן ניסו לדחוף לנו רכבים...

ראינו את האוונסיס החדשה, אמרנו להם שיש לנו אוונסיס 2004 והם כבר ישר: "יש לנו טרייד אין"... בסוף יצאנו מזה, אמרנו להם ששלנו יותר טוב, יש לנו מראות מתקפלות חשמליות ולחדשה אין

מאיר651

New member
הייתי אתמול ולא ראיתי

מצטער כי זה נראה מקסים.
הייתי כנראה יותר מידי המום מהלקסוס והלמבורגיני...

למעלה