טל חלומות צלולוים?

שריר

New member
טל חלומות צלולוים?

מה שכתבת על הצ´י קונג אני יודע פחות או יותר אני לומד בגוג´ו ריו לא רמה גבוה למדתי צ´י קונג אחד של הלוטס נראה לי פאולון קונג אבל לא הבנתי את כל ההסבר של החלומות הצלולום ומה הקשר שלו לצ´י ? האם בעזרתו הצ´י של יגדל אני יוכל לבצע דברים מדהימים יותר? תודה

הקשר בין הצ´י לבין חלומות צלולים

בוא נחליף את המלה צ´י במלה "רמת מודעות", מכיוון שהחלק הרלוונטי ביותר בקשר שבין הצ´י לבין החלומות צלולים, קשור לצ´י של המודעות. "רמת מודעות" היא, בפשטות, רמת המודעות שלך. בחלום רגיל רמת המודעות שלנו היא מינימלית, אפסית, מגוחכת ממש. לדוגמא, אני חולם שאני הולך ברחוב ומסתכל על הפרחים... אז או-קיי, אני הולך ברחוב ומסתכל על הפרחים... זאת פעולה, לא מציאות, לא מצב עם אפשרויות בחירה. אחרי זה אני עשוי להתעורר בבוקר ולהגיד "חלמתי שאני הולך ברחוב ומסתכל על הפרחים..." אבל לא הייתי בתוך סיטואציה של שדה-בחירה כלשהו, אלא פשוט "עשיתי" משהו, בלי אפשרות לחשוב על משהו אחר לעשות ולפיכך בלי חופש בחירה אמיתי. דווקא חלומות שבהם קורה לנו משהו מסוכן או מפחיד, מאלצים אותנו לפעמים לפתח את חופש הבחירה בחלום, כי זו הדרך היחידה לעיתים להיחלץ מהמצב המאיים... עכשיו, אם אני באמצע החלום על ההליכה ברחוב וההתבוננות על הפרחים, מעלה את רמת המודעות שלי - אז מה קורה?! או-קיי, מה שיקרה זה משהו כזה: - אולי אני אקלוט שאני באמצע חלום כרגע; - אולי אני אגיד לעצמי: רגע, מי בכלל רוצה עכשיו ללכת כאן ברחוב ולהסתכל על פרחים? איפה אני נמצא? מה אני רוצה לעשות כאן? מה האפשרויות שלי? מי בכלל רוצה להסתכל עכשיו על פרחים?!?! ואז אני אפסיק את הפעולה, אסתכל סביב, אבחן את האפשרויות שלי ואשאל את עצמי: "מה אני רוצה לעשות עכשיו, לעזאזל?!" עכשיו, אם אני מעלה את רמת המודעות שלי, זה משפיע עלי בכל מצב, בין אם אני בחלום ובין אם אני במציאות. במציאות אני גם בדרך כלל נמצא "בתוך" זרימה כלשהי, בלי בחירה רבה מדיי. אני נמצא בתוך האינרציה של החיים שלי, של הפעילויות שלי, בלי לעצור ולבחור באמת את מלוא האפשרויות שיש לי בכל שניה............... האם עכשיו ברור יותר הקשר בין רמת המודעות לבין חלומות צלולים?!?! "צ´י" זו אנרגיה. אנרגיה זה הרבה דברים. בין היתר: זה היכולת להיות מודע. חלק זה של האנרגיה הוא הרלוונטי לחלומות הצלולים. שלך, בן

שריר

New member
אוקי אז בכך שאני אעשה צ´י קונג אני

אגדיל את רמת המודעות שלי לחלום ויהיה לי יותר קל להגיע לחלום צלול?

יכול מאוד להיות - תלוי בצורת הלימוד

ובך. כפי שהמלצתי, שאל את המורה על כך וראה את תגובתו. אם אין לו מושג בנושא של אמנות החלימה, זה יהיה קרוב לוודאי פחות אפקטיבי. שלך באהבה, בן

למעלה