טלק.

THE GREEN DAY

New member
טלק.

האם מומלץ לשים טלק על עור פנים שמן כדי לייבש פצעונים- ובכלל בכללי . אני מתכוונת לכמה שעות טובות .. למרוח על כל הפנים.. תודה . ועוד משהו - מישהו ניסה את המסיכה לעור שמן של אסתי לאודר ושל אליזבט ארדן? תודה!

pegasus2

New member
אני יודעת שטלק עוזר בימים מאוד חמים

למניעת זיעה בגב ואזורים כאלה... זה ממש נפלא, במיוחד בצבא זה עזר להמון בנות. אבל על הפנים? לא יודעת, עדיף לשים פודרה זה אותו מרקם ועם תכונות דומות, ובריא יותר.

קשת

New member
נשמע מעניין

רק לאחרונה אני מגלה את נפלאות הטלק.. נתת לי רעיון מעולה!

פודרה

מורכבת במידה רבה מטלק. יתרונה העיקרי הוא הצבע. אם הטלק נראה טוב ולא מלבין מדי את הפנים - סבבה.

girl111

New member
טלק לא יכול לגרום לפצעונים?

לי פעם אמרו שהוא יכול ....

23ענבלית

New member
אני שמעתי ש..

לוקחים מעט מהטלק ומערבבים עם מעט מים עד שנוצרת עיסה סמיכה כזו ואז מניחים על הפצעים נקודתית.

אני לא יודעת למה - אבל הקוסמטיקאית

שלי אמרה שזה סותם את הנקבוביות וזה לא בריא...

I Was Hoping

New member
לא הייתי שמה על הפנים

באופן קבוע. אולי באזורים ממש שמנים ומבריקים וגם אז ממש טיפה על המייק אפ. סותם סותם סותם.

I Was Hoping

New member
בפודרה יש גם דברים אחרים

כמו דברים שיש במייק אפ, ומייק אפ לא סותם. תחשבי אבק ותביני. טלק לא נועד לפנים, פודרה כן. יש פודרה אחת אלילית של COVER GIRL, זאת חברה שיש רק בארה"ב, והיא מיועדת לעור שמן בעייתי. 65% טלק. מעולה. שאלתי אז את הדיילת שלהם מה הקטע עם הטלק, והיא אמרה שהוא סופח שומנים. עד כאן טוב ויפה, אז שאלתי למה לא לשים טלק על הפנים בלי פודרה, והיא אמרה שזה כמו אבק, וזה לא נותן לעור לנשום. כשחושבים על זה, זה חופשי אבק.

לא מסתדר עם השכל הישר שלי

א. זה שדיילת של פודרה אלילית אמרה שטלק זה כמו אבק. אין שום קשר בין הדברים חוץ מהמרקם. אגב, אבק (כזה שיש על הרהיטים בבית) מורכב בחלקו מתאי עור מתים. פודרה (אני מקווה
) - לא. ב. 65% אחוז טלק לא סותם נקבוביות ומתאים לעור שמן ובעייתי, 100% לעומת זאת - כן סותם. beats me... מסכימה שבפודרה יש גם דברים אחרים, אבל גם טלק, והרבה. ואם הוא היה כזה דבר רע ומזיק לא היו שמים אותו בפודרה ולא היו שמים אותו לתינוקות.

I Was Hoping

New member
חחח הכוונה לא הייתה לאבק-אבק

אלא באמת למרקם. המרקם המלא של טלק כנראה סותם נקבוביוות. והלוואי שאפשר היה להשוות עור של תינוק לעור פנים שמן ונקבובי. חזון אחרית הימים, אני בטוחה שיש שם סעיף כזה [אם לא אז אני אכניס!]

למעלה