טלפון סלקום עם SIM אורנג' - אפשרי ?

Easy_Rider

New member
טלפון סלקום עם SIM אורנג' - אפשרי ?

יש לי שני טלפונים של סמסונג מדגם 514. אחד של סלקום ואחר של אורנג'. אפשר להחליף את SIM שיעבוד ? (SIM של אורנג' במכשיר של סלקום ?)

GPZiv

New member
תנסה ותדע.

מקסימום ישרף ה- SIM...

Easy_Rider

New member
סמסונג 514

גם בנוקיה זה לא עובד. צריך לפתוח את המכשיר כ SIM FREE.

Shlomi TC

New member
עקרונית כן

הפעולה שעשושים כדי לאפשר את הדבר נקראת SIM-FREE. לפלאפונים של נוקיה קל מאוד לעשות את זה ובחינם, בפלאפונים של סאמסונג כמדומני יש צורך בכבל. אם יש לך כסף מיותר, קח את הפלאפון לחברה והם יסכימו לעשות לך זאת תמורת סכום סימלי של כ 100 ש"ח. אני אחפש בשבילך פתרון אחר בינתיים.

daveair

New member
אתה יכול

יש מלא אנשים ש"פרוצים" את החסימה של החברות ועוד עושים את זה בזול. זה אמור לעלות משהו כמו 30-50 שקל. כשחבר שלי עבר מאורנג' לסלקום הוא עבר עם הנוקיה שלו כך. אמורים להיות מלא מקומות כאלה בת"א אם אתה מהאזור. בטח עוד מישהו יבוא פה ויגיד לך איפה בדיוק אפשר לעשות את זה.

daveair

New member
מנסה לעזור עוד טיפה.

אני במקומך הייתי פשוט קופץ לאזור התחנה המרכזית או דרום תל אביב ושואל מישהו שם. תשאל איפה אפשר לפרוץ את הסים ובטח מישהו ידע. המון אנשים עושים את זה. תשאל בעבודה או משהו, והיום ביררתי מקום בטבריה שעושה את זה ב80 שקל. אבל לדעתי עדיף לך למצוא בת"א, גם יותר זול וגם יחסוך לך נסיעה.

daveair

New member
יכול להיות שזה יפתור לך את הבעייה

יש אתר ובו תוכנה והסבר כיצד לפתוח את זה, הבנתי שם ישכולה להיווצר בעייה עם כמה מכשירי סמסונג אבל לפי מה שהבנתי זה מהדור החדש יותר. תנסה את זה, זה יכול לחסוך לך איזה כמה זוזים טובים.

daveair

New member
../images/Emo163.gif שכחתי את הלינק

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=17740

למעלה