טלפון סלולרי ישן נוקיה 2730 קלאסיק

hamma23

Member
שלום
הבעיה שלי היא כזאת בהודעת sms בשעון הרגיל שמוצג על המסך רשום לדוגמה שהשעה 18:41 וכאשר אני מקבל הודעת sms רשום לי שהשעה היא 15:41 בקבלת הודעה נכנסת מה יכולה להיות הבעיה ואם מישהו יודע לסדר את זה אשמח אם יאמר לי איך ?
כי למשל באתרים שהם אומרים להזין את הקוד באינטרנט בגלל קבלת שעת ההודעה הם אומרים לי הקוד שגוי .
תודה לעוזרים ! .

JEK12345JEK

Well-known member
שלום
הבעיה שלי היא כזאת בהודעת sms בשעון הרגיל שמוצג על המסך רשום לדוגמה שהשעה 18:41 וכאשר אני מקבל הודעת sms רשום לי שהשעה היא 15:41 בקבלת הודעה נכנסת מה יכולה להיות הבעיה ואם מישהו יודע לסדר את זה אשמח אם יאמר לי איך ?
כי למשל באתרים שהם אומרים להזין את הקוד באינטרנט בגלל קבלת שעת ההודעה הם אומרים לי הקוד שגוי .
תודה לעוזרים ! .
יתכן זה תלוי איפה שומרים את הודעות הSMS
בזיכרון המכשיר או בסים עצמו
אמור להיות שוני מסוים
-----
עד היום לא היתה את הבעיה הזאת?
יתכן וזה באג בתוכנת הטלפון ואז אין באמת מה לעשות
------
להחליף את שפת הממשק לאנגלית לכבות את הטלפון להמתין דקה ולהדליק
להחליף את שפת הממשק בחזרה לעברית לכבות את הטלפון להמתין דקה ולהדליק
-------
לעשות פקטורי ריסט
לפני שעושים זאת לגבות את אנשי הקשר ואת הSMS בSIM או בצורה אחרת

Permafrost

Well-known member
שלום
תודה לעוזרים ! .
מוזר. ההפרש הוא לגמרי "במקרה" שלוש שעות, בדיוק כמו ההבדל בין ישראל לבין זמן GMT או UTC.
האם השולח מצוי בישראל, או שמא הוא מצוי במדינה אחרת?
במכשירי נוקיה ישנים כמו שלך יש לציין Time zone לאחר החלפת SIM או סוללה או סתם הוצאתם לרגע, אך במתקדמים יותר מצויה אפשרות לקבל את השעה מן הרשת...ברם זה מתרחש רק בעת שהמכשיר ממש משתמש ב- data סלולארית...

נערך לאחרונה ב:

hamma23

Member
תמונת המכשיר למי שמכיר

קבצים מצורפים

• נוקיה 2730 קלאסיק.jpg
    נוקיה 2730 קלאסיק.jpg
    KB 215.1 · צפיות: 2

hamma23

Member
עד היום לא הייתה לי את הבעיה הזאת אבל ההודעות נשמרות בזיכרון הטלפון והטלפון אמר שאין לי מקום בזיכרון לא יודע אם זה קשור או לא לבעיה אבל גם יכול להיות שזה מעייפות החומר של הטלפון הרי מדובר במכשיר לא חדש בדרך כלל בנוקיה מהדור הישן ממה שאני מכיר את הבעיות הללו

JEK12345JEK

Well-known member
עד היום לא הייתה לי את הבעיה הזאת אבל ההודעות נשמרות בזיכרון הטלפון והטלפון אמר שאין לי מקום בזיכרון לא יודע אם זה קשור או לא לבעיה אבל גם יכול להיות שזה מעייפות החומר של הטלפון הרי מדובר במכשיר לא חדש בדרך כלל בנוקיה מהדור הישן ממה שאני מכיר את הבעיות הללו
אם נגמר הזיכרון בטלפון אפשר לשמור 250 SMS ו250 אנשי קשר בSIM עצמו
1 סמס = 70 אותיות
1 איש קשר = שם של 6 אותיות + המספר המלא

hamma23

Member
התכוונתי שאין את הבעיות הללו בדרך כלל במכשירים הישנים

JEK12345JEK

Well-known member
התכוונתי שאין את הבעיות הללו בדרך כלל במכשירים הישנים
מכשירי נוקיה לדורותיהם עם OS S30 היה להם באגים קבועים
הקשת אותיות במקשי הקיצור בצורה מבולגנת
קבלת הודעת SMS שמגיעה מסמארטפון או ממחשב שהיה נכנס בצורה מבולגנת מפני שהטלפון היה מקבל את ההודעה במקטעים של 70 אותיות + 70 אותיות + 70 אותיות

נערך לאחרונה ב:
למעלה