טלנובלה בעמ איכות. שלום לכולם.

שלום נעה של הים.

אני אשמח אם תעבירי לה זאת. משום שאני לחוצה בגלל הלימודים וכל השאר, לא תהיה לי הזדמנות לבוא. ותאמיני לי שזהו הדבר שאני הכי רוצה כעת. כ'כ שמחתי להיווכח בכישרון שלה. הרי אין לי הוט בכלל, ולא ידעתי מי זו, אבל התחברתי אלייה באופן טבעי כי היא מדהימה. וזה כ'כ המריץ אותי לגשת ולראות תיאטרון איתה, וקולנוע. ראיתי את למרית עין בקולנוע ויענקל' בתיאטרון. מדהים.

shirkan21

New member
טלי בהחלט!

יאו,היא באמת אחד הכישרונות שיש לנו כאן

mary17

New member
את לא היחידה../images/Emo70.gif

אני כמוך הכרתי את טלי עוד בתקופת מיכאלה ואני עוקבת אחרי הקריירה שלה עד היום היא באמת אישה מדהימה יש לה יכולות משחק מדהימות וידעתי את זה מהרגע הראשון שראיתי אותה על המרקע על המסך הגדול ועל הבמה מה יותר שבמציאות היא הרבה הרבה יותר מדהימה

שירוש1989

New member
|באגאחח חבל שטלי לא קוראת את זה...

מזדהה עם כל מילה.. או כמו שאומרים "כל מילה בסלע" "מילים כדורבנות"ושאר ציטוטים... ותגידי איזה עוד סרט שלה ראית? או על מה מסופר בו? את באה לכל נדריי?

שירוש1989

New member
אה וואלה? אז אפשר להצטרף?P:

אני רוצה ללכת פעמיים את כוונות טובות ראיתי פעם אחת ואני שונאת לראות דברים רק פעם אחת\=

danit1234

New member
צודקת בכל מילה!

תמיד חשבתי שהיא שחקנית טובאבל בטלנובלה בע"מ ובעוד סרטים היא הוכיחה עד כמה באמת מוכשרת מדהימה אין מילים מה שבמיוחד בה זה שהיא לא סוגדת לעצמה אפילו שיש לה סיבה היא צנועה אין היא בן אדם מדהים הייתי מתה לפגוש אותה.. בכולופן יש את פורום טלי שרון שמוקדש רק לה.. את מזומנת לשם מילה שלי אחלה פורום עם אחלה נושא
את יכולה להצביע לה בתחרות מסך הזהב אם את חושבת שמגיע לה אני מניחה שכן לפי מה שכתבת פה.. תהני .. דנית

צודקת! טלי היא הבן אדם הכי מוכשר

שקיים! ואת יכולה ללכת להצגה שלה "כל נדרי" ולדבר איתה. וואי איך אני מחכה למחרררר! סופסוף אני אראה אותה!
מקווה שיהיה לה זמן

שירוש1989

New member
את הולכת לכל נדריי?

*חוזרת על עצמי
ומנסה משהו|חבול רציני|* 1.תהני!!ומסרי ממני ד"שP: 2.אולי אני גם באה אבל בכל זאת תמסרי לה ד"שכי זה לא בטוחXD 3.מאיפה את?

אוי זה יותר מידי נכון מה שהיא כתבה

מהאוהב| טליייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
היא הרבה יותר מכל מה שכל העולם((והחלל החיצון))ביחד יכול לכתוב פה!!!

למעלה