טלי ופורמן...
(מומלץ!)

sisty

New member
טלי ופורמן...../images/Emo6.gif (מומלץ!)

טוב........אחרי כל ההכחשות...זה מגיע
רוצים לראות? אני לא יעשה לך ת'עבודה! אז....לחצו כאן.

sisty

New member
../images/Emo127.gifנ"ה-טודההה לאסי!(ממקודם,חחח../images/Emo6.gif)

S H I L G I

New member
קולולולולולולולו!!!../images/Emo99.gif../images/Emo6.gif

חח היא גדולה ממנו בחצי שנה

NimaZ

New member
אההההה!!!

זה הרבה יותר מרגש שהם אומרים את זה!!!!!!!! אוי איזה מתוק פורמן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בא לי לאכול אותו! הוא ברח מהלופט כדי לראות אותה...!!!!!!!!! הלואי עלי!!! (רק עם יוסי או טירן
... אבל גם פורמן או אורבך יתקבלו בברכה
)

Velma Kelly

New member
טוב נו אני אחסוך מכם את התגובה..

הצפויה שלי. דעתי על טלי נשארת אותו דבר. עם כל הכבוד שלי לפורמן ויש הרבה כבוד.

NimaZ

New member
בא לך לשתף?

אני לא זוכרת את הדעה של כל אחד על כל מתמודד...
אני יודעת המשפט האחרון זה קישקוש!!! גם אם אתם חושבים שטלי מצחיקה... היא לא מצחיקה כמו דופה או פורמן בפרט...

H i L o L a

New member
אוווו../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

אני שמחה בשבילהם,הם ממש חמודים יחד

Velma Kelly

New member
דעתי לגבי טלי ופורמן? חבל..

חבל על פורמן. אני מאוד אוהבת את שליישת דופה. את טלי לאומת זאת אני לא אוהבת. מהפעם-פעמיים שיצא לי לראות אותה היא לא נחמדה ממש. וגם ממה שהבנתי מאלו שישבו לידי ב- VIP חברים של מתמודדים. גם בריאלטי היא הוציאה כמה פעמים צד לא נחמד שלה שכמו שהיא אומרת כל הזמן שתופסים ממנה כ"מפונקת מרמת אביב ג'" רק מצדיק את זה. ואמרתי מספיק פעמים פה שחלק מההצבעות שלי לגביהם היו גם על האופי כי אני לא רוצה שינצח קומיקאי שיתפוס אחר כך מעצמו וישכח מאוד מהר איך הוא הגיע. אישית היא גם לא הצחיקה אותי. אז היא גם הוציאה את עצמה לא נחמדה בריאלטי וגם לא הצחיקה אותי. אז אני לא אוהבת את הזוג הזה בגלל שאת פורמן ושלישיית דופה אני מאוד מעריכה. זה הכל..

taltoli

New member
מסכימה

בכמה פעמים שיצא לי לראות ולדבר עם טלי ראיתי שהיא מתנשאת וחושבת את עצמה והיא בכלל לא נחמדה... היא סתם צפונית סנובה הכי אהבתי שאני וחברות שלי דיברנו עם נוסבאום ביום שהוא חזר, כמובן תוך התעלמות מוחלטת מטלי שישבה על הספסל לידו, ואז היא הייתה חייבת לדפוק הערה, עוד מישהי שעמדה שם אמרה: "וואי אבי אני רואה שיש לך כבר מעריצות סידרת לך דייטים לזמן הקרוב אה?, משהו כזה ואז טלי בצפוניות מוחלטת : חח טוב שהן לא בנות 4! (וכאילו שאת לא גדולה ממני רק ב-3 וקצת שנים, ולפי איך שאת נראית את יכולה להיות אחותי הקטנה, מטר ואסימון)

Ronush14

New member
יאיייייייייייייייייי../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

איזה כיף שהם יחד!!!!!!! הם כאלה חמודיםם!!! איזה חמוד פורמןןן!!! ברח כדי לראות אותה!! הם כזה זוג מתוקקק!!!!!!!

למעלה