טכנאות מחשבים - איום למשפט

• פותח הנושא Y@ir
  • פורסם בתאריך

Y@ir

New member
טכנאות מחשבים - איום למשפט

שלום ! קוראים לי יאיר ואני בן 16 פרסמתי לפני כמה שנים באיזה אתר חומרה באגף של טכנאים את השם והטלפון שלי בשביל שאולי יפנו אולי ואני ארוויח קצת כסף. אני מגיל 6 בערך עם מחשב וכבר לפחות 5 שנים עוסק בחומרת מחשבים והאמנתי שצברתי מספיק ניסיון והייתי במספיק עבודות אשר יתנו לי לקחת אחריות לטפל במחשבים באופן פרטי בקיצור לפני כמה ימים צלצל אלי מישהו וסיפר שהוא מצא אותי בלוח ההוא והוא מעוניין לפרמט ולהתקין ווינדואס 98 למחשב ממש טרנטה (למי שמבין קצת זה פנטיום 133 מהדור הישן) בקיצור ניסיתי לשכנע אותו לבדוק את הבעיה לפני הפירמוט אבל הוא רצה נואש פירמוט אז אוקי דיברנו על כמה כסף אני אקבל בהתחלה אמרתי בגלל שהוא לא גר רחוק ממני והכל שיהיה 100 שקל כי גם ככה זה לא בעיות בכלל, בקיצור התחיל לזבל לי את השכל והכל שהוא מובטל ושיגע לי את השכל, ירדנו ל50 שד"א שעת מעבדה בחנות עולה לפחות 80$ ושעה נניח אצל טכנאי לא פחות מ150 שקל. טוב נו שיהיה הייתי צריך את הכסף נואש אז קבענו באתי אליו, מכיוון שלהמרות שביקשתי לא היו לו שום דריברים ושום כלום שזה חיוני לצורך הפירמוט ולי לא יכולים להיות כאלה דברים כי יש מליוני סוגים של התקנים בשוק, בקיצור לקחתי אלי הביתה את המחשב וישבתי ובניתי בשפת תכנות דריבר מותאם אישית והתקנתי הכל וסבבה אבל העבודה הזו לקחה לי 6 שעות, אוקי החזרתי לו למחרת את המחשב בבושה ענקית שעל פני בגלל שעל 6 שעות 50 שקל נו באמת ! בקיצר הוא מתקשר אלי אחרי יומים שהוא התקין תוכנה ופתאום יש רעשים מהרמקול ואני חייב לפרמט שוב ולא משנה מה הוא לא הסכים שאני אראה מה הבעיה, כמובן שאני לא אקבל על זה גרוש, בקיצור נכנסתי לתקופת מבחנים שיקבעו כמה יחידות אני אעשה אז דחיתי אותו במשך פחות משבוע, והיום הוא מתקשר אלי ואומר לי שהוא הלך לטכנאי שהתקין מחדש איזה דריבר שזה לא משהו שאני בכלל הייתי אמור לעשות בפירמוט, והביקור אצל הטכנאי עלה לו 150 שקל שהוא רוצה שאני אשלם עם לא הוא יתבע אותי בבית משפט והוא זיבל את השכל שעה שאני אשלם המון כסף ויפיץ על העבודה שלי דברים רעים ברשת ירדנו ל75 שקל ואני לא יודע מה לעשות !!! עוד כמה נקודות: 1. מעניין שלי הוא היה יכול לשלם גג 50 שקל ולטכנאי השני 150 שקל ! 2. הוא רצה שאני אתקין לו ווינדואס משלו שיש לו על דיסק צרוב אבל אמרתי לו שיש לי את אותו ווינדואס רק עם שיפורי באגים והסכמנו להתקין אותו, הקטע שזה לא היה מדיסק מקורי להמרות שיש לי בבית רישיון לווינדואס 98 ! 3. ד"א אבא שלי עורך דין עם זה חשוב תודה מכל הלב שקראתם הכל !!!! מה לעשות ?

fantom

New member
אל תתיחס ../images/Emo47.gif

נראה לי שהוא סתם קשקשן וזבלן שכל מה גם שלא נראה לי פה עילה לתביעה 50 שקל ועוד יש לו תלונות???

shaio

New member
מצרף עוד קול

אני מסכים עם fantom, בכל הכבוד: אפשר לאיים עליו חזרה ולנסות להיכנס לעניין בזה בדרך שלו. ואפשר גם להתעלם. בהתחשב בכך שעלותה של תביעה בבית-המשפט היא למעלה מ-50 ש"ח, מעטים המטורפים שיריבו על סכומים כאלה במשך החודשים הארוכים שזה לוקח. מעטים עוד יותר יצליחו בתביעתם... בקיצור, להתעלם, ויפה שעה אחת קודם.

למעלה