טיפ טיפה לכולם

al haboker

New member
אני מגדירה עצמי כפמיניסטית

אבל יש הבדל בין פמיניסטית לפמיניסטית רדיקלית או עם תסביכים למינהם. את לא צריכה להסביר לי מה הולך בפורום שיחת נשים, כבר כתבתי שם את דעתי.

פנומן סליחה על ההצפה אבל יש לי משהו אחרון

להגיד... הסיבה שמתייחסים לנשים בזלזול זה לא מה אומרים על הנשים... זה מה הן משדרות.. מה הן מציגות.. ומה הן בכללי... הן עושות לבד את העבודה... זה בטח לא בגללי

al haboker

New member
את חלק מזה

את משדרת ומציגה זלזול בנשים. את אומרת שנשים הן חופרות והן כאב ראש. לא חסר נשים כמוך שדורכות על נשים אחרות כדי למצוא חן בעיניי גברים.. למה לא להתייחס לאדם כאדם? למה את מתנצלת לפנומן למשל? זוהי לא הצפה, זה דיון. את יודעת שזו לא תהייה ההודעה האחרונה שלך בנושא כי כל עוד אני אמשיך להגיב את תמשיכי לענות לי, אז מה הסיפור? את רוצה שהוא יביא בך? את רוצה למצוא חן? מה קרה ללהיות פשוט מצחיקה, שנונה, סקסית? למה צריכים ל"נצח" על חשבון אחרים? את לא יכולה "להרוויח" את שלך בלי שמישהו אחר יפסיד?

מה יש לי למצוא חן פה תגידי לי?

את מדברת כאילו אני מנסה להתחיל עם מישהו פה... זה כולה עולם וירטואלי... אל תהפכי את זה לעולם האמיתי... יש להבדיל

בבקשה אל תהיי פאתטית.. טוב?

לקחת את זה קשה מידיי צאי מהסרט... זה לא העולם האמיתי פה... והרבה דברים פה יוצאים מה שבחוץ לא יוצא... באינטרנט מותר להגיד כל מה שחושבים.... וואלה היום אמרתי למישהי שאני חושבת שבחורה זה כאב ראש... אז היא אמרה לי נכון! וחייכה... ואז אמרתי לה שאני מדברת... אני אפילו עושה לעצמי כאב ראש חחח לפעמים יש דברים שנאמרים בהומור... אז קחי את זה בהומור... אני חושבת שבן אדם מתבגר בזמן שהוא מתחיל לצחוק על עצמו...

al haboker

New member
את

סתם זורקת סיסמאות ומילים שאת לא לגמרי מבינה את הפירוש שלהן. אני לא מרגישה מובנת ולכן אפסיק את הדיון אתך, אין סיבה להמשיך לטחון מים. תהני

al haboker

New member
זה לא מספיק שאת מגיבה לי?

את לא צריכה לקרא לי בשום שם.. לא מכוערת ולא מתוקה. ואני לא אף אחד מהם.

xcalibur

New member
החבר שלך משועמם תחת אבויה

כמו שפנו אמר, החצי שקל חסכון הזה ביום לא יקנה לו את היאכטה או הוילה בקיסריה שתמיד רצה :/

goldy

New member
נו באמת ../images/Emo6.gif

זה כמו להחליש את וולט החשמל (לא מתח), ואז יש חשמל אבל לא מספיק, ואז אתה יכול למלא כמה מצברים וסוללות שבא לך.
אתה יודע שאם אתה מוצא המון מטבעות של 10 אג' וחצי שקל אז בעוד 740 שנים תהיה מליונר? נראה לי יותר משועמם

goldy

New member
אם אני לא טועה

ואין סיבה שלא אטעה, וולט הוא הכמות ומתח הוא התדירות: כמה יחידות אתה מקבל, וכל כמה זמן אתה מקבל אותן. אם אני כותב שטויות אז כדאי לשאול חשמלאי.

פנומן 72

New member
וולט היא מידת מתח

אמפר הוא מידת הזרם אני לא חשמלאי אבל למדתי שנה אחת חשמל, שברובה הייתי עסוק בפיצוץ קבלים ולדים ובסוף פיזרו את הכיתה. לא הייתי המופרע היחיד.

למעלה