טיפים - שאלה

danonit

New member
טיפים - שאלה

רבות דובר פה על הטיפים - למלצרים, למנהל האירוע.. (יש עוד מישהו שצריך לתת לו?) מתי נותנים את הטיפים? בתחילת הערב או בסופו? נשמע הגיוני שבסוף הערב, לא? ואז גם אפשר לתת יותר למי שיצא מגדרו וההפך...

rinutza

New member
אוף, יש הרבה ../images/Emo13.gif מלצרים, ברמנים,

מנהל ארוע (או אם יש כמה), תאורן - אם יש, די.ג´יי - אם הוא לא עצמאי, מאבטחים - חשוב מאד - אנחנו נוטים לשכוח אותם כי הם לא בתוך האולם/גן, מנקה השירותים. כל הנ"ל כמובן מתייחס לעובדה שהייתם מרוצים מהשרות. אנחנו נתנו למשל לכל מלצר וברמן 50 ש"ח (בנוסף לתשלום ע"פי החוזה כמובן). לדי.ג´יי, שהיינו מרוצים ממנו עד הגג וזו לא חברה שלו נתנו 300 ש"ח. בקיצור אין ממש חוקים, רק קווים כלליים - לפי מה שנראה לכם הגיוני. אנחנו הפקדנו את גיסי על ערמת המזומן, והוא לקראת סוף הערב עבר בין כולם וחילק את הכספים וזה היה ממש נוח, שלא צריך לדאוג לנושא הכסף.

אמיקה

New member
אצלנו זה בחוזה וזה יקר להחריד..

המקום מחייב אותנו לתשלום סך מוסכם של 220 ש"ח לכל מלצר (1 ל-10)ולכל ברמן (1 ל-10). זוועה נכון ?!! אמנם במקומות אחרים שבדקנו לא הייתה כזו חובת טיפ, אבל הטיפ עלה משמעותית לאחר השעה 12:00 בלילה (שאם לא - השירות היה ניתן ע"י דלעת ועכברים..
) התשלום ביום ההתחשבנות הסופי (לאחר החתונה) עם בעלי המקום.

אמיקה

New member
כן...../images/Emo4.gif

איזה שוד ? !!! האמת היא ששמעתי דברים מעולים על השירות שם, על התידרוך לפני ואחרי, על הרמה של האנשים (סטודנטים מהאוניברסיטה) וכו´.. לא שזה מצדיק אבל בואי נעשה חישוב קטן.. אוקי. עשינו. יוצא סדר גודל של 11% שירות למלצר. לא נורא. בעיקרון אני לא הייתי רוצה שהאורחים שלי ישלמו טיפ למצלר, בדיוק כמו שלא הייתי רוצה שישלמו חניה..

אני מאמצת את זכרוני..

ולא זכור לי בהסכם עם הקייטרינג שלנו תשלום קבוע למלצרים. נהפוך הוא, שאלנו מה מקובל, והוא ענה, כמה שרוצים. טוב, עוד שאלה לאמא שלי...

ווא! שווה להיות מלצר! אני מיד

מתחילה להתאמן עם צלחות בבית.... בעצם אולי עדיף להתאמן קודם עם כלים של השכנים.... ידעתי שיום אחד אהיה עשירה!!!
גלגלית

דפנה26

New member
תודה,תודה,תודה להורי שהביאוני

עד הלום בחתונה עצמה לא התעסקתי בכלום!!!!!!!!!! אבא שלי נתן טיפים לכל מי שצריך ובגלל שהתעקשנו על תשלום החתונה אחר כך העברנו לו את הסכומים שחולקו וזהו

אמיקה

New member
ממי - "סטיק 2 וואט יור גוד את.."

זה לא יוצא כ"כ הרבה.. סה"כ 220 ש"ח למשמרת של מה ? 8-6 שעות (הרי הם גם באים לפני ונשארים אחרי)? לשרת 10 אנשים? למה מי מת? תחסכי את הצלחות של´ך, חבל..
שלא לדבר על לנקות אחרי האימונים... שלא לדבר עם בישוליך הידועים שינחתו על הריצפה.. אולי תפילה תעזור

אמיקה

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif - כמו שאומרים אצליייינו :

עדיף לנפץ אשליה מאשר לנפץ צלחת בסט הפורצלן..

וכמו שאומרים אצלי בבנק....

עדיף לעבוד שעה ולהרוויח 200 ש"ח מאשר לעבוד 5 שעות ולהרוויח 50 ש"ח. שריתוש מה חדש? התקדמתם במשהו? יש
חדשים באופק? גלגלית

אמיקה

New member
גלגליתה - לא הולך לי איתך..../images/Emo7.gif

היום, יום רביעי לשבת, סחבקתך תיכננה בקפידה איך היא מתחפפת מהעבודה ב-16:00, הולכת (נוסעת) הביתה בניחותא, מחליפה בגדי עבודה מהודרים לבגדי ספורט ג´יפקים, מסירה איפור אוספת זנב סוס ו...הולכת לגלגלית הספיננית לשיעור ספינינג למתחילים... דא עקא (כמו שאומרים במשפטפטת מדוברת) שקבעו לי פגישה ל-19:00 !!!!!! אוף אוף אוף !!! עושים מאמץ לבטל.. קריזה!!!!! איפה היית ביום שישי? סחבקתך הציצה מעבר לכתף לא פעם בעוד רגליה מדוושות בחוזקה ב"סטפר" ומכשירי עינויים דומים, בתקווה לשזוף מבטה באיזו בלונדה קטנה וחביבה ... מקווה שיקפוץ
אין התקדמות - יש ריגרסיה. צרות בגן עדן.. שוין. ונסיים בברכה הידועה : עלי והגשימי !!!
עלה נעלה ...!!!!!!!!!!

cv

New member
תגידו, זה לא מחוץ לחוק עכשיו?

הכניסו לך את זה לחוזה?!?!?!?! איפה הזמנים שטיפ הביע הערכה אמיתית ולא מאולצת...

למעלה