טיפים לאיפורי נשף סיום לימודים - מאמר חדש

hilala20

New member
טיפים לאיפורי נשף סיום לימודים - מאמר חדש

מאת גיורא שביט - לכניסה למאמר לחצו כאן

1Unicorn1

New member
אם ככה גיורא שביט רוצה לאפר בנות צעירות ...

זה עצוב מאד. טוב שלא הציע איפור דראג וזהו
. מוגזם לדעתי, לנשפי סיום צריך דברים הרבה יותר עדינים.

hilala20

New member
בד"כ אני נוטה להסכים איתך

אבל הפעם לא. האיפור כבד, על זה אין שום ערעור אבל מדובר בנערות בנות 18. ילדות, אבל הן בנות 18! בארה"ב שנים שהן מתאפרות בכבדות שכזו (לא כולן, נכון) לנשפי הסיום. יש נערות צעירות יותר שמתאפרות כבד מזה ליציאות בימי שישי. אני דווקא אהבתי את האיפור, לא יודעת אם הייתי מתאפרת ככה לנשף סיום י"ב, אבל זה בהחלט מראה שמייצג נורמה מסיומת "חו"לית"

lady mika

New member
אני נוטה להסכים עם יוני

הדבר הראשון שעבר לי בראש הוא "דראג קווין". ביצוע יפה והכל אבל זה מוגזם. אני באמצע הרצאה וראו עוד בנות שגם חשבו שזה מוגזם.

candy77091

New member
עד כמה שאני אוהבת איפור דרמטי

זה כבר יותר מדיי ואני מסכימה איתך..

kiss 18

New member
דווקא ממש אהבתי את התמונה....

השפתון ניקרא גוון אפרסק? חשבתי שכזה צבע ניקרא ורוד בהיר, עתיק...

גם אני ממש לא אהבתי

איפה הטיפה עדינות? מודגש ומעושן זה בסדר, אבל למה להיסחף? ולהוסיף על זה שהאיפור בשתי העיניים לא שווה אז זה בכלל קפץ לי לעין... יש כל כל הרבה ווריאציות לאיפור למסיבת סיום, איפור הוליוודי ואיפור זוהר שלא מזכיר דראג קווין כמו שחלק הציעו פה, שזה היה הדבר האחרון שהייתי חושבת עליו. כל שאר העבודה מקסימה ואם הצלליות היו קצת יותר מעודנות, כל המראה לדעתי היה יותר יפה.

Abibas Original

New member
רק לי נראה שניסו להסתיר לה את השיזוף ולא הלך?

זה נראה שיש שם כתם של מייקאפ לא בגוון העור שלה, שמתיימר לכסות פס שיזוף ועושה את זה בצורה גרועה.. ולאיפור עצמו לא ממש התחברתי, מסכימה עם הילה שזה לא נורא מוגזם לנשף סיום, אבל האיפור עצמו בכל אופן לא עושה לי את זה- אולי עם כמה שיפוצים קלים כמו להוציא את הפס הבהיר מהפינה הפנימית של העין.. בכל מקרה לא וואו בכלל.

TWIDLDI

New member
עם כל הכבוד לשביט הוא מאפר רע בעקביות.

מיושן, כבש, חסר פאנץ' וחוסר טעם מוחלט, הפקות דלות, משעממות וחסרות השראה. חבל.

למעלה