טיפים טיפים :)

DankeSer

New member
טיפים טיפים :)

שלום לכם, מחר אני ניגש לטסט, ב"ה אני ממש רוצה לעבור.. טסט שני שלי, בראשון אני לא הייתי מוכן ועשיתי כמה טעויות. כל עצה יכולה לעזור לי, כל דבר להוריד את הלחץ ולשפר את ההרגשה :) יום טוב

מימוזה21

New member
בבקשה:

להתרגש תמיד מותר.אבל לא יותר מדי כי זה יכול להרוס... אל תחשוב על הטסט מחר!תתנהג כאילו זה עוד יום רגיל...תעשה את הדברים הרגילים שאתה רגיל ותסיט כמה שיותר מהראש שלך לגבי הסט שמחר. גם ביום הטסט תחשוב כאילו אתה בא לשיעור רגיל ואתה צריך להוכיח את עצמך טיפה קצת יותר. בטסט עצמו תנסה להיות רגוע ולחשוב חיובי להיות הכי מרוכז שיש. בהצלחה.

ליןןןןן

New member
../images/Emo15.gifלדעתי כל אחד שעבר טסט/ים בחייו

יכתוב את הטעויות עליו הוא נכשלו מזה תלמד הכי הרבה... אני אתחיל- נכשלתי על מהירות נמוכה מידי...נסעתי בבין עירוני על 50

מימוזה21

New member
אני נכשלתי רק בגלל התרגשות יתר

אם לא הייתי מתרגשת הייתי עוברת טסט 1... נכשלתי בגלל שלא עשיתי חניה מספיק טובה...בעצם גרועה. אבל העיקר שעברתי טסט 2

מימוזה21

New member
כן,רק על חניה...

הטופס בעיקרון אצלי...ביום של הטסט ה2 אז המורה הביא לי אותו חחחח שהטופס יהיה לידי אני ארשום מה היה רשום....

ליןןןןן

New member
דיי לא ידעתי שמכשילים אם זה רק חניה

מה הוא בלם לך בזמן שחנית, או סתם חנית עקום?

Superdror

New member
על חנייה היא בטוח לא נכשלה.

היא נכשלה על משהו שעשתה בזמן שביצעה חנייה - או לא הצליחה לבצע חנייה תוך כדי זינוק בעליה, עלתה על המדרכה, לא שמה לב לסובב אותה ולא הביטה במראות, נסיעה במהירות גבוהה מידי לאחור, שימוש לא נכון בקלאץ בזמן נסיעה לאחור וכו'. אני לא מאמין שיש אדם שנכשל על זה שביצע חנייה וחנה טיפה רחוק מהמדרכה. בחנייה - הדרך קובעת, איך ביצעת את החנייה.

מימוזה21

New member
"חוסר ידע בהפניית ההגה לכיוון הנדרש

בנסיעה לאחור בחניה" בעיקרון,בטסט 1 התרגשתי מאוד ורעדו לי הרגלים(למדתי על אוטומט) ובסוף הטסט הוא ביקש ממני לעשות חניה(מי שמכיר את ב"ש אז עשיתי ליד הבתים שמול בית החייל). וברגע שהוא ביקש ממני לעשות חניה כמעט התעלפתי ולא שמתי לב מה אני עושה בכלל. ובמקום להסיט את ההגה ימינה הסטתי שמאלה ונסעתי רוורס ואז הוא שאל אותי "למה ההגה מוסט שמאלה"?ואז שאלתי אם אפשר שוב והוא ענה שכן ואז עשיתי מה שצריך וברגע שחשבתי שאני בסדר אז הסטתי את ההגה שמאלה ושנתתי רוורס נתקעתי במדרכה. ושיעור לפני הטסט הייתה לי חניה מעולה... ובעיקרון שמתי לב שהטסטר שהיה לי הוא העביר אותי תאוריה(2) אז עברתי תאוריה שניה,טסט שני ובטסט הייתי שניה...

DankeSer

New member
*

תודה רבה, נלך בגישה טובה ונחזור עם רשיון [אמן] אני מרגיש ממש מוכן עכשיו זה הכל תלוי במזל, שלא יגיעו הפתעות.

למעלה