טיפים בקשר לשיטת ה - WILD !!

אלון ב

New member
טיפים בקשר לשיטת ה - WILD !!

אז ככה, כמו רבים ( וטובים ) כאן גם אני מצליח בלי הרבה בעיות להגיע לקטע של שיתוק השינה והוויברציות בעזרת שיטת ה - WILD אבל כמו רבים אני נתקע בשלב המעצבן הזה של הוויברציות ולא מצליח להיכנס לחלום הצלול ! אז חקרתי לאחרונה הרבה בנושא וקראתי בהמון קבוצות דיון, והגעתי בסוף למישהו שהוא דיי מומחה לשיטה הזאת והוא הציע לי משהו מאד פשוט שהוא אומר שתמיד עובד במצב הזה, זו פעולה מאד פשוטה שצריכים לעשות בזמן שנמצאים בשיתוק השינה והוויברציות בגוף, וזה אמור להכניס אתכם ישר לחלום צלול. אבל אני עדיין לא אגלה
איזה רע אני ... אני פשוט חייב קודם לבדוק בעצמי ולראות אם זה באמת עובד, זה שסיפר לי על כך אומר שזה יעבוד .... אני חייב לנסות ... אני יעדכן מחר אם אצליח ! ביי ביי אלון

חלמן

New member
יו אלון אם אתה לא אומר אתה הבן אדם

הכי רע בעולם.. נו בבקשה תגיד לנו.. כי אני רוצה לנסות היום... בגלל שמחררותיים יש בית ספר.. וצריכים לחכות עוד 3 ימים.. תגיד בבקשה.. מה אכפת לך שכולם יצליחו... כל הקטע של הפורום הזה כדי שכולם יעזרו ויסבירו לכולם..

חלמן

New member
גם אם

תיתן לכולם לנסות אז יהיה יותר סיכוים שמישהו יצליח.. ואז הוא יסביר בידיוק מה צריכים לעשות.. -אלון- בבקשה תגיד לנו.. אנחנו מבקשים.. אין לנו עוד הרבה ימי חופש..

אלון ב

New member
אבל

אם אני אגיד וזה לא יעבוד אז זה סתם יראה דבילי, אולי זו סתם שטות, אז קודם אני אנסה בעצמי כדי למנוע סתם אכזבה מאנשים. אם זה יעבוד לי אני אספר, חוץ מזה יכול להיות שגם גיא ואחרים כאן כבר שמעו על זה בעבר והם כבר מכירים את זה, זה לא משהו מסובך, משהו פשוט. אבל אני חייב קודם לנסות בעצמי כדי למנוע אכזבה
שמע אמרתי לו שאני מאד פאסימי בקשר לזה ומאד קשה לי להאמין שזה באמת יעבוד, אז הוא ענה לי - "אל תדאג זה יעבוד !" ... חייב לנסות ... אלון

Cheetah

New member
"תמיד עובד במצב הזה"

הוא לא יודע לא להגיד אף פעם תמיד?

shabaz

New member
איזה יופי

ההודעה של וראיטי מופיעה בצ´אט שבז

חלמן

New member
אלון

תגיד לנו.. לא תהיה לנו אכזבה... אין כבר ממה להתאכזב.. יאללה ספר מה נצחק עליך? על מה? אל זה שאחד עבד עליך? יאללה ספר ...

אלון ב

New member
זה נכון, צודק

בדיוק עכשיו גם קראתי הודעה של מישהו בפורום שסיפר שהוא ניסה את השיטה הזאת והיא לא עבדה לו. אני בכל זאת מתכוון לנסות ... אלון

למעלה