טיפונת חדשות+ עוד תמונה חדשה של ברי

PrincesS MollY

New member
טיפונת חדשות+ עוד תמונה חדשה של ברי

כל העיתונים בבריטניה מהללים את בריי כי הוא הרזה
הוא ירד 6 וחצי קילוגרמים BOYBAND heavyweight Brian McFadden has kicked the booze and given himself a slimline tonic. The former Westlife star has shed one and a half stones since going on the wagon. He showed off his sleek new look at a party in London to launch Brit film The Football Factory (שירי, זו לא כתבה מלאה אז אל תמחקי
) והנה משו שבריי אמר: “I’ve not been on any particular health kick, I’ve just stopped drinking over the last three weeks and I’ve lost more than a stone. I feel great.” ואממממממ נדמה לי שבגלל שהוא עזב את ווסט, הוא רוצה שיחזרו לכתוב ת'שם שלו עם i ולא עם y כי בכל מקום כותבים עכשיו brian...

rachelMcfadden

New member
לאאאאאאאא

בשבילי הוא תמיד BRYAN ולא BRIAN סורי בריי אבל ככה הכרתי אותך וככה אתה תישאר

PrincesS MollY

New member
עוד 2 תמונותתת חיחיחי

יאללה העיקר בריאן והאמת היא שגם הוא אומר כל הזמן שbryan עדיף על brian ויאפ הוא נראה מעולההההההה

rachelMcfadden

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח נעוששששש

הרגת אותי עכשיוווווו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אין אין אין על בריאן! חתיך עולמייי
חולה עליוווו וגם עלייך!!!

PrincesS MollY

New member
רחלוששששששששששש אהובתייייייייייייי

הוא מושלםםם אמאלהההה אני כ"F אוהבת אותווווו לא משנה מה הוא יעשה לעצמו הוא מדהיםםםםם וגם את! אהמ תמונה שלך אהמ את מתה מה קרה לי עכשיוווו לפני שבוע עשיתי בסימס בית של בריי וקרי, עכשיו ניסיתי לגרום להם להאבה וזה פשוןט לא הצליחחחחחח ואני התרגזתי פה לגמריייייי ועכשיו אני משחקת וסוף סוף הצלחתייייי והם הסכימו להתנשקקקקק אז אני התחלהבתי ואמרתי להם להתנשק ולהתנשק ולהתנשק.. אני יושבת בו חצי שעה רק אומרת להם להתנשק עכשיו הםן כבר רעזרים, עייפים וצריכים לשירותים.. פתאום אני קולטת אותם משתינים על הריצפה תוך כדי הנשיקהה חחחח ועד שאני מפסיקה לצחוק פתאום הם מעלפים ונרדמים לי שם באמצע האמבטיה..(כן, כל הזמן הזה הם התנשקו באמבטיה
)

rachelMcfadden

New member
את יודעת שיש לזה קודים?

שאת יכולה למחוק אותם ואז להחזיר אותם וכל ה-mood שלהם מתמלא, אהה וכמובן את יכולה לעשות קוד שיהיה לך מלא כסף חיחיחי

PrincesS MollY

New member
יאפ אני יודעתתתתתת

הבעיה שלא שממתי לב בכלל שהם לא במצב טוב חחחחחחח

rachelMcfadden

New member
חחחחחחחחחח מצחיקה

טוב נו בריי וקרי אי אפשר לשים לשומדבר אחר חוץ מאליהם...

למעלה