טיפול 12000 18000 בסופר ספורט

עודדr

New member
טיפול 12000 18000 בסופר ספורט

יקר אני יודע מישהוא יודע ההבדל ביין הטיפולים..... תודה

Ad H

New member
עודד, כדאי שתפרט יותר כדי שאנשים ידעו לענות.

איזה סופר ספורט? (נפח? של איזה מותג?) מה השנתון? מה צריך להחליף? או שאתה מדבר רק על טיפול תקופתי בלי בלאי (בלאי כמו דיסקים, רפידות, שרשרת וגלגל"ש ועוד)? אם אני לא טועה, ואל תתפוס אותי במילה: ברוב האופנועים כל 12K צריך להחליף פלגים (אלא אם כן יש לך פלגים אירידיום שמחזיקים כפול אפילו מכיוון שסתומים, באזור 50K פלוס מינוס). על טיפול 18 אני לא יודע משהו מיוחד, לדעתי (שוב, ברוב האופנועים, אל תתפוס אותי במילה) זה רק החלפת שמנים. אגב: מטיפול 24 תחשוש...כיוון שסתומים. הרבה עבודה, הרבה כסף.

iec

New member
אם התמזל מזלך ויש לך 954 אז:

שמן ומסנן שמן כל 12K ק"מ החלפת מסנן אויר כל 18K ק"מ בדיקה\כיוון שסתומים והחלפת פלאגים כל 48K ק"מ. חוץ מזה שים דלק וסע... אם יש לו קאוואקקי שישבור חסכונות-לפי מה שכתבת...
למה אין לי הונדה???

Ad H

New member
הוא גם אוכל שמן גורמה מעל 160.

סילקוליין 15-50. אבל כמובן שאני לא נוסע במהירויות האלה.... אופנוע ישן - את אתה מה שאתה חוסך בטיפולים אבל אוכל ח-ז-ק בירידת ערך, אני משלם רבע מזה על טיפול כל 6 במקום כל 12. אצלי זה שמן כל 6. פילטר שמן ופלגים כל 12. כיוון שסתומים כל 24. לא מחליפים פילטר אוויר, הוא רב פעמי. מצד שני, אני לא מטפל במטרו אז זה זול יותר.
מה שמסביר למה גם אתה לא יושב...

עודדr

New member
טיפולים

תודה למשיבים שוני ביין הוראות יצרך וביין המלצות הסוכנות יתכן מקדם ביטחון

שאלה: האופנוע עדיןן באחריות?

כי אם כן לך לפי הוראות יבואן, כדי שלא תתפוגג לה האחריות. אם לא, אז לך לפי הוראות יצרן.

עודדr

New member
טיפולים

בחוברת של האופנוע כתוב שאיין מניעה להחלפה של שמן ופילטר לבד מברקסים ומנוע לא אמור ליפגוע באחריות לפי החברה פה נגעת היפסדת.....

עדיף שתרים אל היבואן טלפון

או תקרא את חוזה האחריות טוב טוב, שלא יקרה שוב המקרה שהיבואן מתנער מאחריות כי לא מילאת סעיף קטן 719.אבגד. אל תפתח בפניהם את הדלת להתנערות

למעלה