טיפול בתופעות לוואי מתרופה פסיכיאטרית

heran15

New member
טיפול בתופעות לוואי מתרופה פסיכיאטרית

שלום לכולם אבקש סיוע בדחיפות, לאשה בדיכאון קשה הלוקחת "זייבן", וזה עושה לה את התופעות לוואי דלהלן: 1. עצירות. כשלא עזר לאכול יותר ירקות. 2. גירוי בעור ובפי הטבעת. 3. יובש בפה. 4. טעם מר בפה. עבור היובש היא לועסת מסטיק כדי ללחלח את הפה, אך המסטיק נהיה מר תוך זמן קצר. בדיכאון הקשה שלה לא הצלחנו לטפל בשיטות טבעיות. אך אולי תוכלו לסייע בהתמודדות עם תופעות הלוואי הממררות לה את החיים, כשהיא גם בלי זה אומללה כל כך!

mic26

New member
טיפול ברפואה הסינית עשוי לעזור

ואני ממליצה על מטפל שגם יכול לשלב הנחיות תזונה וטיפול במגע.

זייבן-תופעות לוואי

שלום רב! ככל הידוע לי זייבן כמעט יצאה משמוש כתרופה אנטי דכאונית בשל תופעות הלוואי שלה. את תופעות הלוואי כדאי למנוע ע"י החלפת תרופה, לכן כדאי לפנות לרופא ולהחליף תרופה. ואגב,עקב מיעוט השימוש בזייבן היא הופנתה לכוון הגמילה מעישון ,וגם כאן ללא הצלחה רבה. כל טוב! ערן

עוז46

New member
גמילה מעישון

כל טכניקה להפסקת עישון מוגבלת לרצון האמיתי של המטופל. אומנם תופעות לוואי לא נעימות אבל.. לזמן קצרצר של הפסקת עישון שווה וכדאי. בפעם ראשונה אומנם הושפעתי ממינון יתר של הזיבן, אבל כשידעתי להקשיב לגופי , ולווסת את המינון לפי הרגשתי הפסקת העישון היתה קלה מאד. ואני עישנתי 40 שנה. וכברכ שנתיים לא מעשן.

אסתר84

New member
היי

קודם לפני הכל כדאי להתיעעץ עם הפסיכיאטר. אולי יש מקום לשנות את זייבן. דבר נוסף צריך לעבוד על ניקוי הגוף כמה שניתן ... כי התרופות ואלה הפסיאטריות הם בעיה קשה לכבד....לכליות ולמה לא. צריכה להיות פה עבודה שעובדת על מספר מערכות. כדאי שתקח בחשבון שעבודה על גוף עם כדורים זה מטרייה שונה לגמרי מאשר עבודה עם גוף ללא כדורים. במילים אחרות ... הטיפול הוא בגדר ניסוי ותהיייה. אני יכולה להמליץ לך מהשטח שלי על רפלקסולוגיה שעובדת מדהים על ניקוי הגוף. השילוב של היכולות של הגוף לרפא את עצמו עם עבודת מגע שמאוד מרגיעה ועוזרת ולא מאיימת. רפואה שלימה אסתר

למעלה