טיפול בעצם שבורה

ohad1co

New member
טיפול בעצם שבורה

שלום רב, בשישי האחרון נפצעתי באימון מסכם לקראת תחרות חשובה בעונה, ואני מעוניין להסתכל קדימה ולצאת חזק יותר מן הפציעה. בעקבות הגשם שירד, החלקתי ושברתי את עצם הבריח של יד ימין (דומיננטית) במהלך אותו היום, מישהו בחדר מיון המליץ לי על טיפול הומיאופתי לטיפול בפציעה. אני פתוח לכל סוגי הטיפולים, חשוב לי שייעשה על ידי בעל ניסיון במקרים דומים וחשוב לי "לחזור למסלול" בהקדם האפשרי. חשוב לציין שאני טריאתלט ושחייה היא חלק מהותי בענף הספורט, מכאן החשיבות הרבה שאני מקנה לפציעה. תודה רבה, אהד.

טיפול הומיאופתי בשבר

אני מציעה לך להשתמש בארניקה בהקדם האפשרי , ובמקביל ליצור קשר עם הומיאופת כדי לקבל יעוץ אינדבדואלי שיקדם את ההחלמה. הומיאופת קלאסי מטפל באדם שסובל מפציעה, אין בהומיאופתיה התמחות כי אנו מטפלים באדם ולא בסימפטום. גם במקרה של חבלה תיהיה התייחסות אקוטית טיפולית, אך גם כללית יותר כדי לחזק את כוחות הריפויי שלך לפעול במלואם . אתה יכול לבדוק עם ההומיאפתים הכותבים בפורום, ראה קישור בברכה,

ohad1co

New member
תודה רבה על העזרה

אכן יצרתי קשר עם הומיאופטית קלאסית מהיישוב שלי ואני נפגש איתה מחר. תודה רבה! אהד.

מגוון רחב של פתרונות

להומאופתיה הקלאסית יש טווח רחב מאוד של פתרונות בנושא של שברים ועזרה ראשונה למצבים אלה. כמו שציינה לפני נועה שגיא, אני ממליץ על נטילה של ארניקה על מנת לשכך את הכאבים ולשפר את המצב ה"טראומתי" אליו נקלע גופך בעקבות הפציעה. המשך טיפול אצל הומאופת קלאסי מוסמך, יוכל לשפר פלאים את קצב ההחלמה ואת המהירות שבה תוכל לשוב לאיתנך. מאחל לך החלמה מהירה
אבישי

למעלה