טיפול באלרגיה בעור

Lihi a

New member
טיפול באלרגיה בעור

כחלק מטיפול לאלרגיה בעור לבולדוג צרפתי בן שנתיים, החליט הוטרינר להתחיל טיפול חדש היום, שמבוסס על סטרואידים ומקלחת פעם בשבוע בחודש הקרוב, עם שמפו היפו-אלרגני שנתן לנו. כרגע יש לטימו קולר נגד קרציות ואנחנו שמים לו קפסולה נגד פרעושים פעם בחודש. השאלה היא איך לעשות את זה החודש עם המקלחות בכל שבוע.. את הקולר אנחנו שמים לו בדר"כ יומיים אחרי המקלחת, אחרי שהוא מתייבש לחלוטין. הוא צריך לקבל קפסולה עוד שבועיים, שווה לשים לו אותה אחרי מקלחת למרות שהוא יתקלח שבוע לאחר מכן שוב? זה יהיה אפקטיבי?

פרונטליין בספריי

הי רוב האמפולות באמת נפגעות ממקלחות בתדירות כזאת, ולכן בעיקר בבעלי חיים אלרגיים מאד במצבים כאלה אני ממליץ להשתמש בפרונטליין בספריי. הספריי מאד יעיל אם משתמשים בו נכון והפעילות מיידית. בכל מקרה - זו שאלה שכדאי להפנות לרופא המטפל - כי חשוב שהוא יהיה מעורב בהחלטות כאלה שבת שלום ארז

enbalush

New member
לא כדאי לשים קולר נגד קרציות

הכלבה שלי מאוד התגרדה עם קולר והפסיקה מיד כשהסרתי אותו

Lihi a

New member
שאלה נוספת - סטרואידים

כמו שציינתי אנחנו נותנים לטימו סטרואידים לתקופה של חודש על מנת לנסות ולהקל על האלרגיה בעור. הוא גם קיבל זריקה לאלרגיה ביום שישי. הוא מקבל במשך 5 ימים חצי כדור ביום וחצי בערב (אלו כדורי פרדניזון של 20 מ"ג), לאחר מכן חצי כדור פעם ביום ל-5 ימים, ואז רבע כדור ביום ל-5 ימים. לפני כמה חודשים פרסמתי כאן הודעה על תגובות שהיו לו לאחר תגובה אלרגית לחיסון משושה וקבלת זריקה וסטרואידים. בין השאר התופעות האלו כללו רעידות קלות ברגליים האחוריות. הבוקר שמתי לב שיש לו גם רעידות ממש קלות ברגליים האחוריות, כשאני זורקת את הכדור הוא לא רץ אחריו אלא הולך ומתחבא מתחת לשולחן (מאוד לא אופייני לו). ממש כמו בפעם שעברה רק בצורה הרבה (הרבה) יותר עדינה. קשה לשים לב אם לא מחפשים את זה. יש לציין שמעבר לזה הוא מתנהג רגיל לחלוטין. הולך, שותה, אוכל, עושה צרכים. אולי מעט עייף, לא משהו משמעותי. השאלה שלי היא האם יכול להיות שההתנהגות הזו נובעת כתוצאה מהסטרואידים? זה הדבר היחידי שהשתנה בימים האחרונים שעלול להשפיע עליו בצורה כלשהי.

במצבים כאלה

יש ליצור קשר מיידית עם הוטרינר המטפל לא משהו להשאיר לדיון באינטרנט בשום אופן אשמח לשמוע מה התפתח ואיך המצב התקדם בהצלחה ארז

למעלה