טיסה לברצלונה וחזרה מאמסטרדם - בדיל אחד? משתלם?

The Walrus

New member
טיסה לברצלונה וחזרה מאמסטרדם - בדיל אחד? משתלם?

היי,
אני וכמה חברים טסים בקיץ לשבועיים באירופה ומחפשים טיסות. אנחנו טסיה לברצלונה וחוזרים מאמסטרדם.
הבנתי שיש חברות שמציעות באותו דיל טיסה הלוך חזור משדה תעופה שונה - איזה חברות לדוגמה מציעות את זה? האם זה יוצא משתלם\יותר זול מלקנות שני כרטיסי כיוון אחד?
באופן כללי אנחנו מעוניים לחסוך כמה שאפשר - האם יש טיסות lowcost שמציעות דיל כזה? או שרק חברות גדולות?
מהם החברות המומלצות ודרך מי כדאי להזמין?

תודה רבה על התשובות :)

אני לא מכירה דיל כזה והייתי מחפשת מסלול-מסלול

תל אביב - ברצלונה
ברצלונה - אמסטרדם
ואמסטרדם - תל אביב

הייתי מסתכלת באתר www.opodo.com לכל מקטע. ומשם ממשיכה לאתרים העצמאיים של החברות שאת טיסותיהן אתה מקבל. והייתי מזדרזת למקטעים שכוללים את ישראל. במקור דיברתם על סוף מאי, לא? בתוך אירופה זה פחות קריטי אבל הייתי מזמינה עכשיו לישראל וממנה.

urilei

New member
קצת מורכב

בחברות ה"מסורתיות" טיסה כיוון אחד היא ברוב המקרים דבר בלתי משתלם בעליל (עד כדי כך שעדיף בד"כ לקנות הלוך ושוב ולא להגיע ל"שוב"). בחברות ה-lowcost אין בדרך כלל בעיה כזו. הבעיה היא שהחברה היחידה שטסה גם לברצלונה וגם לאמסטרדם זו אל על (אולי עוד חברה ישראלית, אבל בטוח אין חברה זרה שמפעילה את שני הקווים).
אפשר להזמין באל-על הלוך לברצלונה וחזור מאמסטרדם, ואת הטיסה המקשרת למשל באיזיג'ט (לא בטוח ספציפית אם יש להם קו כזה, אבל רק בשביל ההמחשה).
אפשרות אחרת היא להתבסס על קונקשיין באירופה, ואז יש הרבה אפשרויות למצוא הלוך לברצלונה וחזור מאמסטרדם, כאשר זה יהיה דרך אותה עיר מקשרת (שאגב, יכולה להיות אחת מהן, זה לא כל כך הגיוני מבחינת מסלול אבל יכול לצאת הגיוני בשורה תחתונה כי זה יחסוך קונקשיין באחד הכיוונים). בכיוון הזה הייתי בודק את פגסוס דרך טורקיה, שגם יש לה מחירים טובים וגם הגיוני מבחינת מסלול.
בכל מקרה - הזמנה לכיוון אחד היא דבר ממש לא משתלם.

The Walrus

New member
תודה על התשובות,

קונקשן דרך טורקיה הוא בעייתי כי חלקנו משרתים בצבא קבע וכנראה אסור להם להיכנס לטורקיה כרגע.
&nbsp
בחיפוש במקומות כמו טראבליסט וEASYGO, מצאנו טיסות דרך מגוון יעדים באירופה (טיסות של ALITALIA דרך רומא, לופטנסה דרך מינכן, סוויס אירליינס דרך שוויץ וכו'), כאשר יש קונקשן גם בהלוך וגם בחזור. ניתן לארגן דיל של טיסה לברצלונה וטיסה חזרה מאמסטרדם במחירים שלרוב נעים בין 320 ל400 דולר לאדם (לשני הכיוונים כמובן). נראה לכם מחיר סביר? ללכת על זה או שאפשר למצוא משהו זול יותר בLOWCOST?
&nbsp
תודה רבה.

דיל, כלומר טיסות שכר דרך אתרים שונים באינטרנט?

לי זה נראה קצת לא בטוח אבל אולי אני מיושנת. אם מדובר על חברות לואו קוסט שאתה מזמין בעצמך, אז כן הייתי הולכת על זה. זה לא יקר בעיני, ממש לא.

"אתרים שונים" = כל מיני אתרי הזמנות ישראליים שקראנו עליהם

בפורום דברים לא כל כך טובים. מחירים שעולים פתאום, טיסות לא קיימות וכו'. אבל אם מדובר כאמור על הזמנה בחברת הטיסה עצמה, זה משהו אחר.

סליחה, לא קראתי היטב מה שכתבת. הכוונה שטיסה עם קונקשן עולה

כך? זה לא יקר אבל בעיני זה קצת טרטור לטוס ככה לשני הכיוונים. חיפשתם באתרים של Vueling ושל Transvia?

דניאלה1311

Active member
מנהל
טיסה רב שלבית/יעדית multiple destinations
הענין פשוט ביותר, בנגוד למה שנכתב מעלי.
לא בדקתי מחירים בנפרד אצל חברות שונות כי זו עבודה רבה ויהיה עליכם לעשות זאת בעצמכם.
אבל ישנו אתר ענק ששמו אקספדיה expedia ששם ניתן להכניס multiple destinations
ומצאתי טיסה עם אליטליה מת"א לברצלונה מברצלונה לאמסטרדם ומאמסטרדם לתל-אביב
ב-488 דולר. הרבה או מעט? זה אתם תקבעו. כנסו לאתרים שמאפשרים חיפוש רב שלבי או רב
יעדי. אחרי זה נסו לחפש בעצמכם דרך חברות לאו קוסט כל טיסה בנפרד. לפעמים זה יותר יקר
ולפעמים יותר זול. כשיש כמה יעדים, לפי נסיוני, שווה לנסות למצוא אתר אחד שמציע את כל האופציות
ולמולו לבדוק טיסה טיסה בחברה אחרת כדי להשוות.

אני כן מכירה דבר כזה באל על אבל לא חשבתי שירצו את זה כי יקר

חשבתי שזול יותר באמת לחפש לואו קוסט בנפרד.

למעלה