טיסה לאיטליה ב 31/8

• פותח הנושא BMWE
  • פורסם בתאריך

BMWE

New member
טיסה לאיטליה ב 31/8

שלום,

2 שאלות לגבי טיסה שיש לנו לאיטליה:
1. הטיסה ב 31/8 סביב 5 בבוקר עם החברה האיטלקית. מה העומס הצפוי בנתב"ג (AKA, האם כדאי להיות שם 3 שעות לפני הזמן או ששעתיים מספיק)?
2. סים של איזו רשת מומלץ לקנות באיטליה: בעיקר לנתונים עם אופציה מועטה לדיבור ומה העלות הצפוייה?

תודה

TempGuest

New member
שעתיים אמורות להספיק

אלא אם כן חשוב לכם לעבור דרך הדיוטי, ואז אישית לא הייתי לוקחת סיכון ומגיעה לפחות שעתיים וחצי לפני.
בנוגע לסים - דבר ראשון הייתי ממליצה לבדוק חבילות של הארץ (למשל של הדואר) כי זה יכול לצאת זול יותר וזה חד פעמי.
אני גרה באיטליה ואני לא מכירה סים שהוא ״חד פעמי״ (אבל יכול להיות שאני טועה, פשוט לא יצא לי להיתקל בזה). בכל מקרה סים שם יעלה לכם 10 יורו ותצטרכו למלא את הפרטים שלכם בשביל סוג של חוזה (ולא זה לא חוזה מתחדש אלא נטען על ידכם) והכל באיטלקית... וגם תצטרכו לבטל אותו ברגע שתעזבו את איטליה (אחרת יתמלא לכם חוב, שברגע שאם תחזרו לאיטליה ותשתמשו שוב בסים, תצטרכו לשלם אותו).
&nbsp
אולי עדיף לחכות לתשובה למישהו שיש לו נסיון שם כתייר
כי אני באמת לא מכירה אופציות חלופיות...
&nbsp
בכל מקרה אם עושים באיטליה אז הייתי ממליצה על חברת tre שמציעים את המחירים הכי זולים (עלות צפויה בין - 4-5 יורו תעריף חודשי).

BMWE

New member
תודה על ההתייחסות

מה העלות של כרטיס pre-paid? (לדעתי אין צורך ליותר מ 500 מגה גלישה)

TempGuest

New member
סליחה על הבורות אבל...

מה זה כרטיס pre-paid? הכוונה היא לארץ או לשם?
כפי שכתבתי אני לא מכירה בכרטיסי סים זמניים שיש להם, אולי שווה לך לנסות לשאול בפורום ״איטלקית ותרבות איטליה״, נורא עוזרים שם.

למעלה