טיסה ישירה לבולוניה

חיפאית88

New member
טיסה ישירה לבולוניה

בוקר טוב,
האם יש טיסות ישירות מישראל לבולוניה (איטליה)? אם כן, אשמח לדעת של איזה חברות.

לפחות בשנה שעברה היתה, של חברת ארקיע. אבל עד אוקטובר כולל

ואני מניחה שהחל מאפריל. אפשר לבדוק. אם לא, זה דרך תורכיה או לטוס למילנו או לוונציה.

או לתכנן משהו מראש, כי זה מופיע כחודש לפני באתר, או פחות

אז אם אי אפשר לחכות עד זמן קצר לפני הטיסה, עדיף להזמין בחברה אחרת, עם קונקשן או לעיר אחרת באיטליה שנגישה לבולוניה בתחבורה ציבורית נוחה.

חיפאית88

New member
אפשר לחכות מבחינתנו

חושבים על חופשה זוגית קצרצרה (3-4 ימים) באביב וראיתי שנפתח שם מתחם ע-נ-ק של אוכל איטלקי אז היה נראה לי נחמד.
גם ככה מעדיפים לחכות ולא להזמין עכשיו, אנסה לשים לב באתר של ארקיע עוד כמה חודשים.

כן, זה חדש ואולי ימשוך תיירים רבים, אני לא יודעת

אותי זה קצת מעציב שהם נזקקים לדבר כזה כשיש להם כזו מסורת נפלאה של אכילה מקומית ושווקים מקומיים. את עיקר הזמן כדאי לבלות בבולוניה עצמה.

שמרתי לי, אגב, את המאמר הזה מגרדיאן, שנכתב לפני כחודש. הוא מלא מסעדות שאני לא מכירה ונראות מעניינות לבדוק אותן, אם אהיה בעיר בסתיו הבא במסגרת טיול ארוך יותר.
https://www.theguardian.com/travel/...uide-best-bars-restaurants-hotels-museums-art

חיפאית88

New member
בינתיים זה בגדר רעיון בלבד

אבל ברור שאם ניסע לא נבלה 3 ימים במתחם.
&nbsp
אנחנו מחפשים יעד עירוני באירופה שיהיה נעים להסתובב בו ולא מצריך לוגיסטיקה מסובכת מידי ויש כאלו ה-מ-ו-ן! "הבעיה" העיקרית היא שאני סטודנטית לתודות האמנות, אם ניסע למקומות כמו רומא, פריז, ברלין, לונדון, ברצלונה (למרות שכבר היינו בחלקן) וכו' כל כך חשוב לי לראות ולהיות בהמון מקומות ואז אני צריכה חופשה מהחופשה. אז מעדיפה מלחתכילה לבחור מקום רגוע יותר עם פחות אטרקציות.
&nbsp
אנחנו מאוד אוהבים לאכול, אז חשוב שיהיה יעד עם קולונריה משובחת, איטליה זו בחירה די בטוחה בנושא הזה, אבל עדיין מקום יפה ונעים שיהיה כיף להסתובב בו לכמה ימים.
עד עכשיו ערי מזרח אירופה היו על הכוונת אבל עכשיו זה לגמרי אופציה.

זה בדיוק זה, המקום. קראי את התגובות במאמר שצרפתי. לדוגמא.

משתאות מקיר לקיר. וכמובן, גם בנושא האמנות לא חסר שם כלום.
וזו גם עיר עם מקומות לינה מפתים שכן רבים נמצאים בבניינים היסטוריים במרכז העיר, שנשמר היטב במשך השנים, טופח ומטופח. אז תקרות גבוהות, חללים מהדהדים, אם יש מזל, אמנות בחדר הדרגות.

איזי ג'ט, גם ראיינאיר, אל על. גם לוונציה, אל על, איזי ג'ט

אבל זו קצת בעיה במקרה הזה, עדיף להאריך את החופשה לשבוע כי זה נכון שהנסיעה ברכבת היא קצרה, אבל ממרכז העיר, לא משדה התעופה. זה אומר שלכל כיוון יש מינימום נסיעה של 3 שעות, וזה בהנחה ששום דבר לא מתעכב. ואז זה נוגס בחצי יום של חופשה ואם מלכתחילה יש 4 ימים...מהבחינה הזו גם הקונקשן בעייתי כי גם הוא גוזל זמן.

למעלה