טייס
קרב כותב-נלקח מפורום אחר

laleniya

New member
טייס../images/Emo160.gifקרב כותב-נלקח מפורום אחר

• טייס קרב כותב "כשאני נמצא ביחידה, נלחם סביב השעון, אני יודע כי אנחנו מכים בחיזבאללה ‏באופן נמרץ ופוגעים דקה אחר דקה ביכולתו של הארגון להילחם מול החזית ומול ‏העורף. ברור לי לחלוטין כי הארגון הזה לא יהיה מה שהיה - וזאת ממקור ראשון. חד ‏וחלק. אבל כשאני מגיע הביתה לנוח מעט, וכמו כולם צמוד למקלט הטלוויזיה, אני נבהל ‏מאוד. מהשידורים עולה שאנחנו מפסידים במלחמה ועוד רגע נבקש מהחיזבאללה הפסקת אש ‏בתנאיו הוא. נראה לי שהתקשורת עסוקה יותר מדי בגלוריפיקציה של החיזבאללה ובהכנת השטח ‏לוועדת החקירה על רמת מוכנותו של הצבא לעימות. הכתבים הצבאיים, הפרשנים ושאר המומחים - אני מציע שתיקחו נשימה עמוקה לפני ‏שאתם מדווחים, כי "למרות שהודיע צה"ל על השתלטות על הכפר בינת ג'בל, במקום נפגעים רבים ‏ממארב אותו הכין החיזבאללה", ותבינו שאנו במלחמה, ובמלחמה גם העיתונות ‏צריכה להתגייס ‏לטובתנו ולא לטובת הרעים. והכי חשוב, צריך להבין שהקולות הללו נשמעים גם בטנק, במטוס, בגשר הפיקוד ‏ובנגמ"ש. זה לא עוזר כששומעים קולות ספקניים מתערבבים בערוצי הקשר המבצעיים תוך כדי ‏ביצוע המשימה. נראה כי סימני השבירה מתחילים להופיע דווקא אצל התקשורת. לא כדאי ולא ראוי שמשך הלחימה ייקבע על פי רמת עמידות התקשורת אלא על פי ‏מידת השגת היעדים המבצעיים או רמת איתנות העורף. עת ללחום ועת לדבר". הכותב הינו טייס F16 ‏מבצעי המשתתף בלחימה בלבנון נותר רק לשאת תפילה שישובו כולם הביתה בשלום - אמן

למעלה