טיול שטח בשבת...

ה נ מ ל ה

New member
תמונות באאאאאת זונות כל הכבוד

הראית ליפנים מה זה יאא קרייזזזזזזייייייייייייייי

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif היי קרייזי ...

בוקר טוב ,אחלה של שטח עכשיו אתה בטוח רגוע שאנטי ..

../images/Emo94.gif כמובן!

אתה מביא לשם את פינחס ביום שבת הקרוב? לא חובה לטפס :) נ"ב: אם שאלתם למה אני ער כ"כ מוקדם, זה בכלל שאני לוקח את הקרייזי לטסט עכשיו... יותר נכון אני הולך עם אבא שלי... כי יש לי בעיה להיות במכוני טסטים לבד עם הבוחנים... אני נוטה לריב איתם... בקיצור תאחלו לי ולה בהצלחה. אוהב את כולכם! יום טוב!

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif היי קרייזי שלי ...

בוקר טוב יהלום שלי .. אתה לא צריך לריב עם אף אחד אם קרייזי מוכן לטסט אין שום סיבה שהוא לא יעבור. ד"ש חם חם חם לאבא קרייזי נו וגם לאמא קרייזי ,וגם לעידו ואורייאן.

דרור 914

New member
אהבתי את התמונות!

אבל אל תשכח את האבק, שווה לך לעשות איזה ניקוי לפילטר אויר. ואים אתה חושב להמשיך להישתעשע ככה אז שווה לך להביא מחול בולמים עם קפיץ למיתלה האחורי (COIL OVER ) שאתה יכל לכוון בשתי דקות לרמה נמוכה לכביש ולהגבהה לשטח ואז פחות סיכוי לדפוק את המנוע או האגזוז.

אהלן דרור../images/Emo94.gifודרור 914../images/Emo70.gif

נתחיל איתך בננה... היא בהחלט עברה... היא רק היתה צריכה כיוון אורות ופסים זוהרים. אבל זה לא מנע מהבוחנים להרתיח את הדם. בקשר ל914...אני ממש לא מתכוון לנסוע איתה יום יום בשטח, זה סתם טיול של שבת בצהריים... אני עדיין לא בני... :) בכל מקרה
מן אתה בא בשבת ב"ה נכון?

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif ק ר י י ז י ...

מזל טוב אחי ... אחי אל תירתח בשביל פסים אמנם זה לא בחוק להדביק אותם אבל ... החבר'ה תמיד רוצים להכניס עוד 10 ש"ח לקופה.

מחר אינשללה אני עובר גם

אישרתי צמיגים וצבעתי את הרפלקטור של הפנס הימני בספריי ניקל כן יש כזה דבר ספרי צבע שנהיה כמו מראה מגניב לגמרי חשבתי שרק הטבלת ניקל מגיע לכזה רמה וזה כולה 18 שקל למיכל אז נכוון אורות ונסע לטסט ונקבל את המדבקה הצהובה שמגיעה לי

ttzz

New member
סליחה

96,חיפשתי את החוק במדויק ולא מצאתי... מדובר על 96 ומשנת 94 חובה פנס בלימה שלישי

למעלה