טיול לפני צבא.

טיול לפני צבא.

לא אוהב לפתוח הודעת `סקר` שכזו, אבל צריך לבדוק את המצב בשוק. אתם מתכננים טיול לפני הגיוס שלכם? לאן? מתי? למה? איך? ועוד כל מיני מילות שאלה שצצות לכם בראש. יוב, שמפחד שחמ``ן יכניס לו מבחנות לחורים לא כ``כ רצויים אחרי הטיול.

kurkevan

New member
איכס

ואני עוד לומדת ביוטכנולוגיה ולפי מה ששמעתי עתידי בצבא להיות זו שדוחפת מבחנות לחיילים אומללים וממורמרים למקומות לא רצויים ולסקר שלך- עדיף לנסוע אחרי הצבא

MERD!

New member
מממ

או המזרח או אפריקה הא כן גם אירופה.. אבל יש גם סיכוי גדול שאני ישאר שם....... כל מקרה היעדים זה כמו כולם הודו, סין, טיבט.. כל המקומות האלה.. אפריקה או דרום אפריקה\מוזמביק קצת או טיול תרמילים בצפון אפריקה וכמובן האפשרות השלישית טיול תרמילים ברחבי אירופה

לא

אני לא אוכל לבקר במזרח הרחוק, באפריקה, ובדרום אמריקה כל ימי חיי :-( רק אירופה מותר לי כדי לנסוע לאותם מקומות אני חייב זריקה מסוימת שאני אלרגי אליה, ויכולה להרוג אותי.

בעיקר לאיטליה

אבל אני מתכנן הכל איטליה ספרד אנגליה גרמניה פורטוגל אוסטריה הונגריה שוויץ צרפת הולנד בלגיה יוון נורבגיה שבדיה דנמרק צ`כיה פולין סלובקיה סלובניה בלרוס אוקראינה רוסיה אירלנד סקוטלנד ועוד כמה מדינות קטנות שלא עולות לי בראש ... יש לי מספיק מה לראות :)

זו השאלה, נופש או טיול.

זה שלב התכנונים. האם להשתקע שלושה שבועות באמסטרדם, למחוק כל טיפה של תאי מוח מיותרים מ 12 שנות הלימוד (או 4, תלוי את מי אתה שואל), או לקחת תרמיל על הגב ולטייל. אני בכלל רציתי להשתקע בסיני לפני הגיוס, אבל החליטו שמלחמה עדיף, אז מי אני שאתווכח. קופי שופס ואקסטה או תרמיל ונוף? יוב, שמתגעגע לסיני.

MERD!

New member
גם אני רציתי.. :(

סיני לא צריך לפני הגיוס... אתה נוסע לשם בחופש הגדול לשבוע שבועיים ליד זה ענק שם.... אני יהיה אבל דיי קרוב.. באילת. וגם הגולן זה עדיין נחמד לעשות טיולי תרמילים... אבל עדין יש את כל המצב הביטחוני, אז רק חול נשאר... ואם כבר אז כבר.. אני אומר טיול נופש אפשר תמיד

שום דבר לא צריך לפני הגיוס.

סיני זה פשוט המקום הכי מהנה ברדיוס של כמה אלפי ק``מ. שבוע בסיני זה נחמד, מבחינתי יכולתי לשבת שם עד הטר``צ. שזה הממ, קצת יותר משבוע. בכל אופן חתמתי על זה שאסור לי לסוע לסיני. צבא סאקס. אמסטרדם איט איז. יוב, שיצטרך להכיר טוב מאוד את ד``ר הופמן ופועלו.

אם חתמת מה שאני חתמתי...

אז אסור לך לסוע למצרים... אבל לסיני מותר. הצבא מוזר...

את אומרת לא ...

ואח``כ את מתחרטת ... האם זה בגלל שאמרתי ``להקים משפחות`` ? את רוצה להקים איתי משפחה

.Mr. Wizard

New member
טיול?! לטיבט כמובן!!

החלום שלי הוא לטייל ברחבי סין וטיבט שנים מספר, אולי גם להשאר באיזה מנזר וללמוד את רזי הקונג פו מפי המאסטרים הגדולים... לא היה מזיק להפגש עם הדלאי למה ולשאול מהי משמעות החיים או משהו כזה... :) מתי? אחרי הצבא. אה... ואל תדאג אחרי שאתה חוזר ידחפו לך הרבה עם כל המחלות שתחזור איתם... Mr. Wizard

MERD!

New member
עזוב אותך קונגפו...

אם אתה כבר שם תלמד טאנטרה...

.Mr. Wizard

New member
המ.... טנטרה...:)

גם אופציה טובה... יעול לעזור בחיי היום יום...

mmm

New member
רוצה... ועכשיו לשאלה מסויימת וחשובה

m מחפש, מממ אולי רוצה אנשים שמוכנים לצאת לטיול, אולי לאירלנד, או לונדון, או שוויץ או כל מקום חוץ מהמזרח הרחוק, או בכלל המזרח. כמובן שכולם יהיו פחות או יותר בגילו של m, פחות או יותר. הכוונה לא בטיול מאורגן, אלה לבד. או כמה חסר אחריות מצד m להציע כזה דבר באינטרנט, תתיחסו אל זה כאל שאלה אחרת: האם הייתם יוצאים לטיול לארץ זרה עם אנשים שאתם לא מכירים(הכוונה אישית* כמובן שכולם בגילכם פחות או יותר?. BY mE

אח לונדון

כמה טוב בלונדון... לא הבנתי למה אנשים רוצים לסוע למזרח הרחוק? די כבר לסוע לשם.

xen0x

New member
סקוטלנד, איר ווי קאמ.

החמת עלי, הקילט עליכם. ג3, שנורא רוצה כמה קילטס משלו.

לא.

אבל זה רק כי אני דביל. יכול להיות רעיון נחמד, בהנחה שאתה לא באמת מארגן את זה בפורום תיכוניסטים.

למעלה