טיול לפני או אחרי התואר?

OUTLAW777

New member
טיול לפני או אחרי התואר?

מה לדעתכם עדיף, להתחיל ללמוד בגיל מוקדם 23-24, ולטייל אחרי סיום הלימודים או לדחות את הלימודים לסביבות גיל 25 ולטייל חצי שנה במזרח? או אולי לווותר על הטיול?! תשובה רצינית ושקולה בבקשה

NFish

New member
לדעתי האישית,

הרבה יותר קשה לצאת לטיול אחרי התואר מאשר לצאת לפניו... אם כרגע אין לך שום מחוייבות אז כדאי לנצל את זה, אתה לא יכול לדעת מה יקרה עוד 4 שנים... חוץ מזה זה תלוי לאן אתה רוצה לנסוע ועם מי...

PooKiPsiT

New member
לדעתי, לפני

הרבה אנשים מתחילים את התואר באזור גיל 25 ככה שמהבחינה הזאת אתה לא צריך להיות מוטרד. מעבר לזה, אני מניחה שבגילאים 25-29 אתה כבר לא בדיוק חי 100% על חשבון ההורים, אז אתה תרצה לעבוד במהלך התואר, לא? ואם כבר לעבוד אז במקצוע, נכון? טיול של שנה יאלץ אותך להתפטר, ומה אם טוב לך שם? מה אם אתה לא רוצה לעזוב את העבודה? ומה אם תכיר מישהי במהלך הלימודים? ותהיו ביחד תקופה ארוכה? זה לא יהיה כיף במיוחד לזרוק את הקשר הזה לפח. אלו סתם דוגמאות כמובן, לך תדע מה יהיה בעוד 4 שנים. אם יש לך הזדמנות לנסוע עכשיו אז סע עכשיו. טיול הכי טוב לעשות כשיש לך מינימום התחייבויות, וזה בדר"כ קורה לפני שמתחילים ללמוד, לא אחרי. אם לא תיסע בראש שקט זה עלול להרוס לך לפחות את ההתחלה של הטיול וחבל.

פבפ

New member
עדיף לטייל לפני

אני בגיל 23, עבדתי שנה מיד אחרי השיחרור ואחרי התחלתי ללמוד ואני מאוד מצטער שלא עשיתי טיול לנקות את הראש אני פשוט מרגיש שזה חסר לי. לך תנקה את הראש, אתה תצטרך את זה בהמשך....

למעלה