טיול ליום הולדת של אבא -

Nיה

New member
טיול ליום הולדת של אבא -

לאבא של דרור יש יום הולדת 60 בדצמבר. אנחנו רוצים לחגוג לו יפה, אבל הוא לא רוצה משהו המוני. חשבנו לנסוע לטיול כל המשפחה (ההורים של דרור, שני אחים, אשה וילדה בת 3 של אחד האחים ואנחנו - סה"כ 8 אנשים). בגלל שהארוע בדצמבר, אולי נפסול את הצפון, ונתמקד בדרום, אבל הכל עוד פתוח. מי יודע איפה אפשר ללון 8 אנשים, בתנאים טובים ונעימים ?

שמופית

New member
אולי מצפה רמון ?

יש את פונדק רמון ששייך לרשת ישרוטל ויש שם המון מה לעשות (חוות אלפקות, סוכה במדבר, המכתשים וכו') יש גם בדרך את חמי יואב אז אולי תוכלו לעשות טיול ספא. או להישאר לישון שם או לשלב...

אתי@

New member
לא רחוק מפונדק רמון יש בית יפני

מהמם שמשמש לסדנאות וכיו"ב. אני יודעת שבמקרים מיוחדים הם משכירים את הבית. יש שם חדרים ל-5-6 זוגות בערך והמקום ממש יפה ונעים ואווירתי! חוצמזה, אולי הם יכולים להציע לכם איזושהי פעילות משפתחתית נחמדה. לצערי אין לי את הפרטים, אבל נסי לחפש באינטרנט או בפורומים.

d a p h n a

New member
סתם הצעה...

ליום ההולדת האחרון של אמא שלי, לקחנו אותה לסיור במחוזות ילדותה בחיפה. שכרנו מדריך, שראיין אותנו ואת הדודים שלי (האחים שלה), ותכנן מסלול שיעבור דרך כל האיזורים שבהם גדלה, שיחקה וכו'. כל כמה מקומות הכנו פתק קטן עם משהו שקשור למקום. כל המשפחה (הדודים, הבני דודים וכו') הלכו ביחד לסיור, והיה ממש כיף וגם מאוד מרגש. לדעתי זה משהו מיוחד שאפשר לעשות ליומולדת (כמובן אם מדובר על מישהו שגדל בארץ, ושזכרונות הילדות שלו חיוביים).

פנגולין

New member
למה לא צפון?

כדרומיה שהתחתנה עם צפנוי (גליל עליון), אני חושבת שהצפון משגע בחורף, כל הרמה ירוקה והכל כל כך יפה. בגלל שמדובר בדצמבר גם בנגב מאד קר (בערבים הקור ממש חזק, בייחוד אם הולכים למקומות גבוהים כמו מצפה רמון). מקומות בצפון בשביל 8 אנשים-אם רוצים בזול ורק מקום להניח את הראש אז יש את ETAP ליד יסוד המעלה. יש את מלון הגושרים. לגבי צימרים, אני לא ממש מכירה

באבלו

New member
ETAP ממש מחריד!

לא הייתי ממליצה ללכת לשם בשום מקרה ובטח שלא בנסיבות חגיגיות. המקום אומנם זול אבל החדרים קטנים, מיטות סוכנות קצת יותר משודרגות, אין דלתות לחדרי האמבטיה (רק מחציות כאלו) והרעש, אוי הרעש, יש שם הרבה בתי ספר שמשכנים את התלמידים במהלך הטיול השנתי וככה כל הלילה יש צעקות (של המורים), טפיפות רגלים במסדרונות, ומוזיקה מהחדרים. לדעתי - להתרחק.

ואם בצפון

אתם יכולים לעשות לו "רונדו גולן". זה חברה שמכינה כתבי חידה ע"פ פרטים שאתם נותנים להם לפני לגבי חתן השמחה ןאז עושים חפש את המטמון בכל הרמה. תות

למעלה