טיול לברזיל/ארגנטינה עם ילדים ל 3 שבועות

ערן102

New member
טיול לברזיל/ארגנטינה עם ילדים ל 3 שבועות

שלום, אנו זוג עם 3 ילדים (11,8 ושנתיים) מתכננים טיול של 3 שבועות לברזיל (איזור סאו פאולו) וארגנטינה (איזור בואינוס איירס ופארנה)- היעדים לא סגורים. אודה למידע לגבי טיול עם ילדים ואטרקציות עיקריות. תודה, ערן

meni1234

New member
דעתי

להתרכז ב 3 יעדים. איגואסו (שיט בין המפלים,מסלול ג'ונגל,טיסה בהליקופטר ועוד המון אטרקציות) בואינוס איירס (גן חיות,קניות,לונה פארק לה קוסטה,ועוד המון דברים) וברילוצ'ה - גן עדן מתי אתם נוסעים? היכן אתם נוחתים ומהיכן אתם ממראים

0 אור 0

New member
שני מקומות

אני לא סגורה שהייתי נוסעת עם ילדים דוקא לאיזור הזה, אלא אם כן הנסיעה מסיבות משפחתיות. מעבר למה שכתבו מעלי שאני ממש מסכימה (להכנס עם הסירות מתחת למפלים - חויה לכל ילד) חשבתי על שני מקומות: אם אתם בבואנוס איירס וצפונה - גן החיות בלוחן נחמד, דומה למשק חי קיבוצי אבל בסקאלה הרבה יותר גדולה יש חיות, פינות ליטוף, מקום לפיקניקים ואסאדו, רכיבה על גמל ועל פיל וגם תערוכת טרקטורים ומכוניות עתיקים (אם אתם אוהבים את זה) שכחתי את שם המקום אבל קל לשאול - אחת מהתחנות של הסובטה(קו D נדמה לי ) יוצאת תוך קניון גדול שיש בו בקומה העליונה מיני לונה פארק מרשים מאד שפועל על אסימונים, ויש גם מוזיאון לילדים שאמרו לי שהוא מאד מעניין, אבל לא היו לי ילדים עלי אז לא נכנסתי. מה שכן, אם אתם נוסעים לשם, אז תאכלו קודם ואחר כך או תביאו אתכם, המחירים בקומת האוכל שם כפולים ויותר מכל מקום אחר בבואנוס איירס, כולל ברחוב על יד.

meni1234

New member
Abasto הקניון נקרא אבסטו

והכתובת שלו היא Abasto כתובת: Corrientes y Carlos Gardel תטיילו גם באיזור של הקניון ממש נחמד שם זה גם האיזור של היהודים

0 אור 0

New member
נכון תודה - תחנת קרלוס גרדל ואם כבר בסובטה

אז כל האיזור של פלאזה איטליה ופאלרמו מדהים (עם או בלי ילדים): יש שם גן חיות די קונבנציונלי (עם פרות) גן יפני גן בוטני רוזדל (גן הורדים) סתם גנים יפים שאנשים באים לטייל ולנוח, לראות פסלים יפים ולרכב על אופניים וסקטים, וטיול בכרכרה רתומה לסוס ושיט בסירות, יש גם מרכז כנסים וכמה מוזיאונים אבל בדרך כלל דברים פחות מעניינים לתיירים וכמובן שליד הגנים יש גם שדרות וחנויות ארכיטקטורה מהממת ובתי קפה ומסעדות ...

למעלה