טיול בשוק

טיול בשוק ../images/Emo100.gif

אחרי הטופס טיולים שעשיתי בעקבות המסמכים של התיאוריה,החלטתי אם כבר אני בדרכים ובתיק שלי היו מחזיקי השקיות-שאלך לשוק לקנות פירות במקום לקנות אצל הירקן. אני ממש לא מרוצה בשנה האחרונה מהירקנים פה באיזור, אם כבר יש ירקות נורמליים,אז הפירות על הפנים ואם כבר יש את אלה ואת אלה אז המחירים בשמיים. אז הלכתי לשוק הכרמל ומה אגיד לכם-למרות העומס והצפיפות-היה ממש נחמד ונעים: קניתי פירות,קניתי קצת לימונים כי הם נראו כל כך טוב... ועוד כל מיני פיצ'פקעסים למטבח כמו סוחט לימונים שמחברים לקצה הלימון ומבריגים אותו ואז מטים את הלימון ויוצא ממנו מיץ-גאוני,קטן ומחיר מגוחך- 3 כאלה ב-10 ש"ח! יצאתי עם שלל רב ואפילו עם זר קאלות
בפחות מ-70 ש"ח... מדהים שבילדותי שנאתי שאמא שלי סחבה אותי לשוק בחופשים וכו',זה תמיד ביאס אותי אבל כנראה עם ההתבגרות וההבנה של מחירים והבנת החוויה הזאת-גם אני למדתי לאהוב את השוק. הייתי חייבת לשתף

שווקים זה עולם שלם../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif../images/Emo23.gif

של ריחות, וצבעים. בעולם וגם בארץ יש מגוון שווקים ולכל אחד יש את הסיפור שלו. בברצלונה למשל השוק שם זה מרהיבבבבבבבבבבב

שווקים

בתור ילדה שנאתי שווקים ,גם שווקים אוטנטיים ..בכלל לא התחברתי לקניות .. כיום מאד אוהבת את השוק וריחותיו כטיול, אבל במירוץ החיים הכי קל למלא עגלה במקום קטן מה גם שהיום בעידן התחרות גם ברשתות השיווק ניתן לרכוש ירקות במבצעים שווים .ואם לא יש לי את שוק פייסל שזו חנות ולרב אין מתחרים למחירים שלו. שוק לגבי זה מקום טיול וקניה של דברים שאין במקום אחר(כמו שרימפס בשוק עכו, ירקות מוכנים למילוי בשוק התורכי בחיפה ,שם מרוקנים לי את החצילים והקישואים ,מנקים את הארטישוק)

מאלין

New member
שווקים , אוהבת אוהבת, אוהבת

טיילתי במרבית העולם ולא ראיתי מוזאונים או הצגות, לא ביקרתי ארמונות או מצוקים , לא הייתי בקונצרט או בשדרות מוארות. אבל הייתי בכל שוק ביזארי ככל שיהיה , קטן או נודד ,הייתי בו, ביניהם: שוק כובעים ועניבות במלטה , שוק כלי עבודה במרוקו ובשווקים הרגילים: פישפישים , ירקות, פרחים, קח תן , אוכל וכל השאר. שווקי בע"ח אני נמנעת , גם בחלק של הבשר . מלבד שווקים כמכורה לכדורגל הייתי במגרשים כמעט בכל העולם , במשחקי כדורגל גדולים מאד ושוליים לחלוטין . יש שיאמרו עלי שטחית ורדודה
בסדר גמור , אני מעדיפה לטייל במקומות מלאי חיים , רועשים ומלאי אמוציות. עשי לך מנהג קבוע - להגיע לשוק פעם בשבוע ( יום רביעי הכי טוב)

קיטי קט2

New member
מכורה לכדורגל? איזה כיף!

ספרי ספרי באיזה משחקים היית, של מי ואיפה בעולם בקאמפ נו בטוחחחחחחחחח היית, מאמינה (גם אני)

מאלין

New member
../images/Emo52.gif שלא עניתי לך ../images/Emo13.gif

בדרום אמריקה ב-50 משחקים בערך, בארגנטינה - בוקה ג'וניורס בעיקר , במשחקי הקופה אמריקה בפרגוואי ב-99 כשברזיל ניצחה, הייתי החל משמינית גמר . וזה כולל טורנירים של נוער וילדים בברזיל ובקולומביה. באנגליה בהרבה משחקים של מנצ'סטר סיטי וליברפול אהובתי , הייתי במשחק המדהים מילאן ליברפול גמר ליגת האלופות . במסע החלומי של הפועל תל אביב באירופה במקרה לחלוטין בהחלטה של רגע גם במשחק אימון של נבחרת מצרים בשוודיה. בארצות הברית במשחקים רשמיים של המכללות ומשחקים קטנים בסופ"ש , אפילו את בקהאם ראיתי ... לא משהו. Camp Nou בוודאי בדרבי ריאל מדריד - אתלטיקו מדריד במשחק של דודו אוואט במיורקה במשחקים במונדיאל 1990 ו- 2002 משחקים של נבחרת ישראל ביניהם ה- משחק בין צרפת ישראל (מאיר תירגע.. קאלט ) בנוסף מנוי למשחקים בארץ , בליגת העל וליגת ילדים ונוער באיזור הצפון. בימים אלו חוסכת לקראת המונדיאל ב-2014 בברזיל. WOW שכחתי עוד המון .

קיטי קט2

New member
כל זה ושכחת עוד המון???????????????

יו אני לא מאמינה, אני מעריצה אותך על כל זה. באמת. זה נשמע מדהים לחלוטין, ואני מאמינה שהאנרגיות במשחקים האלו מדהימות שיחקת אותה

מאלין

New member
מאידך

ראיתי את אייפל מלמטה את הקרנבל מחלון רכבת את הקרמלין מחלון מטוס נוסעת בטרנטלה גרה בשכירות מחשב בן 17 ועוד כהנה וכהנה תחביב יקר להחריד ... אבל אבל ענק - מוכנה לעבוד 24/7 ע"מ לקנות כרטיס לגמר ליגת אלופות או מונדיאל האנרגיה , הצמרמורת, האדרנלין , מעטים הדברים שמשתווים לזה. לשבת במשחק של ליברפול ולשיר או לשמוע את You'll Never Walk Alone , איזה אושר. תחפשי טוב טוב אולי תצליחי לראות גם אותי מזמרת.

קיטי קט2

New member
זהו קנית אותי לעד

מבינה את הויתורים שלך למען אוכל לנשמה איזה יופי שאת מגשימה את זה, היה תענוג אמיתי לקרוא את כל המסעות שלך רגע אז על איזו נקודה בגלובוס שמת את הנעץ הפעם? מה היעד הבא??

מאלין

New member
../images/Emo13.gif בגדול ברזיל 2014

המונדיאל הבע"לט לפני זה האולימפיאדה באנגליה 2012 אבל , עוד קודם, אני מתפללת שקבוצתי בישראל תעפיל לשלב הבתים בליגת אלופות (כמובן אם נצליח לקחת אליפות
) אני נערכת לטיולים ברחבי אירופה. חג שמח

ayeletba

New member
אני כל כך אוהבת שווקים והכרמל הוא אחד האהובים

עליי. מעבר למחירים - האוירה עושה לי את זה. ותמיד עושה חשק לחזור הביתה עם ירקות טריים.

מעניין שאני זוכרת אותו קצת שונה מהילדות...

תמיד זכרתי את האישה עם השיער המסודר כמו פעם שמוכרת מוצרי איפור בהתחלה ואחריה זכרתי את ההוא שמוכר צעצועים לידה שהם שניהם עדיין שם אבל זכרתי שיש ישר את מוכרי הירקות אבל זה רק בחלק השני מסתבר...

בלונד23

New member
גם אותי אמא לקחה לשוק בכל שבוע :)

לשוק של פ"ת אחלה שוק! יש פירות וירקות, דגים חומוס גבינות זיתים וכו'. רק מזון ולא כלים/בגדים למיניהם. אוהבת מאוד מאוד לטייל בשווקים, בארץ ובחו"ל.

קיטי קט2

New member
מאד מאד אוהבת את שוק הכרמל

בילדותי נהגתי ללכת לשם דווקא עם אבא שלי.... יש לי זכרונות יפים משם, אבל הוא כבר לא זול כמו שהיה פעם עם זאת החוויה היא עדיין אותה חוויה- של הריחות, הטעמים, המיצים, דוכן הלחמניות, דוכן הגבינות עם אלו שעובדים כל כך מהר שהראש מסתחרר יש דברים קטנים שממש משתלם לקנות שם, כמו כלי כתיבה, דפדפות, פנקסים, כוסות חד פעמיות

תודה רבה, בברלין ראיתי סט של פינצטה עם מספרי

ציפורניים ופצירה בנרתיק עור ירוק בהיר וכמעט התפתתי. מזל שהמחיר היה שערורייתי וככה נמנעה ממני הבדיחה על פינצטה מברלין.

א ל ק י ס

New member
השוק זה ה-ד-ב-ר מבחינתי

הצבע, הקולות,האפשרויות,הריחות והתחושה של היכולת לבחור בין כל כך הרבה דברים מיוחדים ושונים.

למעלה