טיול בסקוטלנד מסוף אוג תחילת ספט 2015

ליליט4

New member
טיול בסקוטלנד מסוף אוג תחילת ספט 2015

היי אני בת 29, מעוניינת לטוס לסקוטלנד מסוף אוג-תחילת ספט בין התאריכים 19.8-3.9.15(גמיש).13-14 יום. מתכוונת לטוס לבד בהיעדר פרטנרים :( אם מישהי/מישהו מעוניין להצטרף- בשמחה!!! לא כל כך מכירה את היעד ולכן מחפשת מידע. מעוניינת בטיול עם רכב שכור שבעיקרו טבע, נופים ועיירות ומעט עירוני. 1. האם כדאי לנסוע לבד בכלל לסקוטלנד? 2. האם זו תקופה טובה?(מזג אוויר. ברחשים..) איזה בגדים להביא? 3.איפה כדאי לנחות? מה העלות הסבירה לכרטיס טיסה? 4. מה התקציב לטיול? אני שומרת כשרות ושבת ולכן לא אוציא על מחייה ופחות אוכל לנוע בשבת? 5. יש בית חב"ד? עד כמה הוא פעיל ויעיל? 6. מה יעדי הביקור שחובה להיות בהם? יש לי עוד מלא שאלות אבל נתחיל בזה... תודה על כל אינפורמציה!

ruven7

Active member
לגבי סקוטלנד

הייתי שם ב-2003 ו-2008
ארץ יפהפיה.מציע לא להחמיץ את אזור ההיילנדס.אגמים, הרבה ירוק, נופים יפים.
בחלק המערבי יש עיירות קטנות כמו Oabn ו Portree למי שאוהב סוג של עיירות תיירות כאלה.
לא הייתי בגלזגו וכנראה שלא הפסדתי יותר מדי.אינוורנס די יפה.
התקופה סבירה מבחינת מזג האוויר, אם תצפיני מאד כמו לאורקני (לאוהבי נוף חשוף ופראי) אפשרי מזג אוויר גשום גם באוגוסט.
אפשר לטוס ללונדון ומשם לאדינבורו ואולי לגלזגו באיזיג'ט.אדינבורו יפה מאד וכדאי להקדיש לה כמה ימים.ואם את שם-אל תחמיצי את our dynamic earth -חוויה מדהימה שדורשת לשריין כמה שעות.
ככל שתקדימי להזמין באתר איזיג'ט עדיף,המחירים מתייקרים כשמועד הטיסה מתקרב.אני לא בטוח שיש טיסות מכאן לאדינבורו אבל קל לבדוק.מדיניות השמיים הפתוחים הוזילה מחירים.
טיילתי עם חברת Rabbies טיולים בני 5 ימים והיה מעולה.יש להם מבחר טיולים, הדרכה טובה ומחירים סבירים.

למעלה