טיול בארה"ב/ קנדה

יא"ה

New member
אהלן, יש למישהו רעיון של טיול של שבוע באזור מזרח צפון אמריקה? אני יוצא ממונטריאול וצריך לחזור למונטריאול...
אני לא מדבר על אזור מונטריאול/קוויבק כי שם כבר טיילתי...
חשוב לציין שמדובר על התקופה הזאת בחורף שמאוד קר בקנדה, ובנוסף אני עם פציעה ברגל עם קביים אז לא יכול לטייל רגלית
בקיצור אני מחפש טיול ברכב עם מקומות יפים ונעימים לעצור, זה יכול להיות באזור מסויים וזה יכול להיות מסלול ארוך שבו כל לילה ישנים במקום אחר
יש המלצות?

mirimel

New member
אהלן, יש למישהו רעיון של טיול של שבוע באזור מזרח צפון אמריקה? אני יוצא ממונטריאול וצריך לחזור למונטריאול...
אני לא מדבר על אזור מונטריאול/קוויבק כי שם כבר טיילתי...
חשוב לציין שמדובר על התקופה הזאת בחורף שמאוד קר בקנדה, ובנוסף אני עם פציעה ברגל עם קביים אז לא יכול לטייל רגלית
בקיצור אני מחפש טיול ברכב עם מקומות יפים ונעימים לעצור, זה יכול להיות באזור מסויים וזה יכול להיות מסלול ארוך שבו כל לילה ישנים במקום אחר
יש המלצות?
אני במקומך הייתי לוקחת טיסה קצרה להיכן שהוא יותר דרומה בארה"ב ואז לוקחת רכב ומטיילת שם במשך שבוע.
למשל הייתי לוקחת טיסה ישירה לוושינגטון DC, הייתי שוהה בעיר יומיים (זה עניין של טעם, אם אתה לא רוצה עיר אתה יכול לא לשהות בה) ואז שוכרת רכב ומטיילת דרומה למשך עוד חמישה ימים, הייתי למשל נוסעת לצ'רלסטון בדרום קרוליינה זאת עיר מקסימה עם מזג אויר מעולה עכשיו, ועוצרת כמה שאתה רוצה בדרך.

דניאלה1311

Active member
מנהל
היי,

טיילתי בקנדה במרץ. הכל היה קפוא ודי מדהים לומר את האמת. אנחנו נסענו מטורונטו לכיוון קינגסטון, שם לנו כמה ימים (כנס) משם למונטריאול, קוויבק, אוטווה וחזרה לטורונטו. אני חוששת שהכל מכוסה בשלג או קרח, קשה לראות משהו מהנוף לדעתי, בטיול עם רכב, כי זה קצת מונוטוני כל השלג הלבן. כשטסנו מעל קנדה ראינו פשוט שטחים ענקיים מכוסים לבן לכן אם אתה גם מוגבל מבחינת הליכה וגם הקור הנוראי, לא חושבת שזו תקופה אופטימלית לטיול.

יא"ה

New member
היי,

טיילתי בקנדה במרץ. הכל היה קפוא ודי מדהים לומר את האמת. אנחנו נסענו מטורונטו לכיוון קינגסטון, שם לנו כמה ימים (כנס) משם למונטריאול, קוויבק, אוטווה וחזרה לטורונטו. אני חוששת שהכל מכוסה בשלג או קרח, קשה לראות משהו מהנוף לדעתי, בטיול עם רכב, כי זה קצת מונוטוני כל השלג הלבן. כשטסנו מעל קנדה ראינו פשוט שטחים ענקיים מכוסים לבן לכן אם אתה גם מוגבל מבחינת הליכה וגם הקור הנוראי, לא חושבת שזו תקופה אופטימלית לטיול.
היי, אני יודע שזה לא הזמן האופטימלי לטיול אבל יש לי שבוע באזור גם ככה וזה הזמן שיש לי, באמת בגלל הקור חשבתי אולי על משהו באצות הברית אולי ליסוע ממונטריאול לנויורק ומשם לטורונטו אבל אני לא כל כך מכיר ולא יודע אם זה שווה ומה יש בדרך... לא אכפת לי גם ליסוע הרבה ברכב. אגב לא הבנתי למה התכוונת כשזה מדהים אבל את לא ממליצה. תודה רבה על העזרה!

דניאלה1311

Active member
מנהל
אסביר את כוונתי. לא הייתי בוחרת לטוס לקנדה אלולא הכנס שהוזמנתי להשתתף בו. למעשה טיילנו מעט מאד ברגל. בקוויבק בוססנו בשלג במרכז העיר היה קפוא אבל צילמנו קצת וזהו, במונטריאול היה גם מזג אויר נאה אבל קר. הלכנו ברגל לא זוכרת לאן צריך ללכת מאד בזהירות גלל סכנת החלקה. בכל פעם עצרנו באיזה בית קפה לשתות כוס תה חם או משהו חם אחר כדי להפשיר. אוטווה מאד הקסימה אותי. הלכנו לבית הפרלמנט ראינו את מפל הניאגרה הקטן שיש להם שהיה קפוא. בקיצור מה שאני אומרת שאלולא הכנס לא הייתי בוחרת לטוס בתקופה שכל כך קפוא עדין קנדה. מטורונטו לא התפעלתי אבל אם לא ראית את מפלי הניאגרה בצד הקנדי שלהם שהוא הצד היפה, זה היה די מדהים לראות חלק מהמפל הענקי קפוא. אני אנסה לצרף קובץ. זו חתיכת נהיגה לא יודעצת להגיד לך אם שווה לעשות את כל הדרך IMG_0100.jpg

יא"ה

New member
היי, תודה רבה על העזרה מירי ודניאלה, אני קצת אסביר מה מצבי, אני מתגורר השנה במונטריאול כך שכבר הספקתי לטייל במקומות הקרובים (קוויבק סיטי וכו'). אני עובר ניתוח ברגל ואחי בא לטייל איתי אחרי הניתוח ויש לנו בערך שבוע של טיול בנחת, בגלל המצב הרפואי טיסה לא מתאפשרת, וגם לא מתאפשר להזיז את התאריך... שוב, אנחנו בסדר עם נסיעות ארוכות. יש המלצות המתכתבות עם המצב? שוב תודה

דניאלה1311

Active member
מנהל
משום מה לא קיבלתי התראה על ההודעה ששלחת. מצטערת על האיחור בתשובה. אני מקוה שמצאת לעצמך מסלול נוח והעיקר הבריאות

למעלה