טיולי טרקטורונים?

פו פו

New member
טיולי טרקטורונים?

שלום, רציתי לדעת האם יש כאן מישהו שהיה בטיולי טרקטורונים באיזור מוצא או ב``ש? איך זה האם זה נחמד,אני בת והייתי רוצה לשמוע אם יש כאן בנות שעשו את זה? איך היה? תודה ושבוע טוב,חג שמח!

דניסלוס

New member
לא הייתי ממליץ.

האחראי שם בן אדם עצבני שעושה ככל העולה על רוחו.. מכות גם צריך לקחת בחשבון! לאחרונה הוא קנה טרקטורונים חדשים לגמרי.. יש 2 אופציות, מסלול רגיל שזה אומר נסיעה רגילה נראה לי 100 ש"ח ויש אופציה של מסלול מהיר נראה לי שהמחיר 150 ש"ח ליחיד. למסלול הרגיל לא צריך רישיון..

פו פו

New member
אם יש טרקטורונים חדשים אז למה אתה

לא ממליץ? אתה סותר את עצמך.

דניסלוס

New member
לא סותר.

אמרתי מציאות! שיש לו טרקטורונים חדשים ובכ"ז לא כדאי ללכת. היחס שם ממש גרוע אחרי שנמצאים שם פעם אחת חושבים פעמים אם לחזור שוב..

לא מומלץ

לא מתאים לבנות ואם את חייבת לנוע בזה.. זה יעלה לך ביוקר והכי טוב שאחד במשפחתך שמחזיק רישיון נהיגה ויסיע אותך בטרקטורון וכך תהני, עלות מחיר של שעה- 150 שקל... נסעתי המון, ולפעמים הנסיעה מרטט את ישבן וגורם לגירודים.

פו פו

New member
למה לא מתאים לבנות?

האם יש איזה שהוא לבוש שלא מתאים או מה? לא ראית בנות שבאו לשם?

כי...

זה בקטע של בנים... מדוע לא מתאים לי לשחק בחבל? מחבואים? בחיי לא שמעתי שבחורה חרדיה מעוניינית לרכוב על טרקטרון. עולם קטן, מה?

פו פו

New member
אז עכשיו אתה כן

שומע, נו אני כזאת מה לעשות, איזה ציוד אני צריכה ללבוש בזמן הרכיבה?

מאומה...

בגדים כבדים כדי שלא ליכלך בבוץ ולהגן על גוף מקור.. וחובה לחבוש קסדה שיש ברשותו.. אך את לא יכולה לנוע בו בלי החזקת רישיון נהיגה, אחד נוהג ואת יושבת מאחוריו, שווה לך? וזה יקר מדי, גם זה שווה לך? .. את חייבת?? טוב... העיקר שתהני.

פו פו

New member
מה זה בגדים כבדים זה חליפה על כל

הגוף כולל מכנס? והאם הקסדה היא כזאת שמכסה את הפנים?כולל משקפי מגן?

אז ככה?

אני כבר עשיתי בחיי הרבה, ואהבתי מאוד את הטיולי טרקטרונים, ואין כמו טיולים בצפון יש שם מסלולים מדהימים, אם אתם רוצים כנסו למסרים ואתן לכם כמה מספרי טלפונים של מישהו שבאמת מיוחד נהג אדיב עם חוש הומור שאין להרבה.. מומלץ מאוד.

אז ככה?

אני כבר עשיתי בחיי הרבה, ואהבתי מאוד את הטיולי טרקטרונים, ואין כמו טיולים בצפון יש שם מסלולים מדהימים, אם אתם רוצים כנסו למסרים ואתן לכם כמה מספרי טלפונים של מישהו שבאמת מיוחד נהג אדיב עם חוש הומור שאין להרבה.. מומלץ מאוד.

פו פו

New member
נו יש כאן אולי בכל אופן מישהי

מהבנות שרכבה על טרקטורונים ויכולה לענות? תודה ולילה טוב.

למעלה