טור לשבת חזק מאד = מהנסיך 8

הנסיך 8

New member
טור לשבת חזק מאד = מהנסיך 8

============= 52. ליבורנו - אודינזה = 1 53. קאדיס - בטיס = X 58. אזקסו - טולוז = 2 64. נאנסי - ליל = 2 68. אסקולי - אינטר = 2 70. ספוטינג ליסבון - פורטו = X =================== מאחל לכולם בהצלחה מכל הלב הנסיך 8 מחכה לתגובות ופירגונים כל היום וכל הלילה שבת שלום

הנסיך 8

New member
זהו שלא אהההה יש לך בעיה מותק ?

אז תפרוש אתה חתיכת תולעת מסריחה בעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

liverpool73

New member
ממוצע הדיוקים שלך הוא כמו של

עופר פליישר מהקו..........................

הנסיך 8

New member
מי זה עופר פליישר ????????

והממוצע שלי הוא כמו הממוצע שלך אז סורי

turrican

New member
אמרתי לו את זה בצורה ידידותית

לא רוצה לפגוע בו אני דווקא מדבר איתו הרבה בפרטי ומעודד אותו אמרתי לו לקחת קצת חופש מהווינר . כי שלא הולך אז לא הולך,אין מה לעשות.

הנסיך 8

New member
אתה לא פוגע בי אתה יודע למה ?

אני חסין אששששששששששששששששששששש נפגעתי כל כך הרבה בחים שלי ואני לא נפגע ממחשב ומוירטואליות כאן ואחי אני חושב שאתה כן יודע מה אני שווה אז תגיד לכולם מי זה הנסיך 8 זהו נקודה

הנסיך למה אתה כותב עם מלא רווחים

זה צורם לעין. אתה לא יכול לכתוב הודעה בצורה מסודרת?

omer1789

New member
יאלה יאלה שתקו. רציני,זה ממש לא

מצחיק. הוא כתב סה"כ את הטור שלו.. מה קרה אתם יורדים עליו?! למה אתה תמיד זוכה בווינר?

clef

New member
לאורך זמן, הוא פשוט לא פוגע

וזה בסדר, אף אחד לא מנחש הכל כל הזמן, אבל הבנאדם כל כך יהיר ועקשן שזה פשוט מגיע לו...רשימות ארוכות של ניחושים בלי הסבר והגיון ( חוץ מ "אתם תראו, אני אביא את המכה", נו באמת...) מעבר לזה, אני בטוח שיש לו כוונות טובות רק שאין לזה שום קשר להימורים.

Marquez

New member
חלאס עזבו את הבן אדם.

גם אם הוא לא פוגע והוא לא רושם את המלצות כ"כ מפורטות וזה מפריע לכם? - פשוט אל תתייחסו. מדובר סה"כ בבחור דיי נחמד ואם מפריע לכם ההמלצות שלו במקום לעשות את זה באמבוש שכולם צוחקים ומסתלבטים עליו תשלחו לו פרטית או פשוט אל תתייחסו.

למעלה