טור יפה של ערן סורוקה על לברון

rapgamer4ever

New member
הוא לא סיפר שום דבר שאנחנו כבר לא יודעים

מסכים איתך שאין שחקן בליגה שהיה עושה עם קליבלנד יותר ממה שלברון עשה. או עם כל קבוצה בינונית-טובה אחרת. לברון הוא השחקן האולטימטיבי לקבוצות בסדר הגודל הזה.

אבל הוא רחוק מלהיות אידיאלי בשביל אלופה. סדרת הגמר בשנה שעברה זו התצוגה הכי לוזרית שאני זוכר משחקן כדורסל כלשהו, אי פעם.
ודאלאס לא הייתה כזאת חזקה. בטח שלא ביחס לאלופה.

N6W LBJ

New member
איזו הגזמה פרועה

יחסית הוא היה חלש למה שהוא צריך לתת, היכולת הכי גרוע בהיסטוריה? סלח לי זה בולשיט
קובי בפיינלס נגד דטרויט הסריח עם ממוצעים של 30 אחוז, נגד בוסטון ב2008 הוא גם הסריח אבל פחות
וויד למשל היה גרוע מול שיקגו עונה שעברה אבל אף אחד לא זוכר כי מיאמי עברו בזכות לברון וזה גם קצת נכון לגבי אינדיאנה ובוסטון השנה.

rapgamer4ever

New member
אתה מעייף- בבקשה תלמד לקרוא

אני אמרתי- "התצוגה הכי לוזרית שאני זוכר משחקן כדורסל כלשהו, אי פעם".

אין שום קשר ליכולת הכי גרועה בהיסטוריה. היכולת הכי גרועה בהיסטוריה היא של סבתא שלי שחושבת שצריך להבקיע את הכדור לסל.

גם קובי בפיינלס נגד דטרויט היה גרוע, גם וויד נגד שיקאגו. אבל הם שני שחקנים שכבר עשו את זה בגדול בזכות עצמם. לברון עדיין לא.

אגב, לברון גם היה גרוע בגמר נגד סאן אנטוניו, אבל לא מדברים על זה בצדק, מהסיבה שבכל מקרה לא היה לו צ'אנס לנצח את הסדרה הזאת. אף אחד לא יגיד שלברון לוזר כי הוא הפסיד לסאן אנטוניו. אבל נגד דאלאס הוא היה צריך והיה חייב לנצח. לא הצלחת לנצח? לפחות תשחק טוב. אבל הוא שיחק בינוני 3 רבעים, ושיחק מזעזע בכל רבע אחרון. שוב ושוב ושוב.

עכשיו אני חוזר לבסיס לכמה ימים, אז תסלח לי אם לא אגיב לך חזרה.

N6W LBJ

New member
פירוש של לוזריות אפשר לפרש איך שרוצים

בשבילי לקלוע 33 אחוז בסדרה ולהפסיד זה לוזר.
להוביל 3-1 בסדרה ולהפסיד זה לוזר.
להפסיד כאלוף בסוויפ זה לוזר.
להשמיט פעמיים היתרון גדול בדקות האחרונות עם החטאות ואיבודים זה לוזר.
לקלוע 6-24 ולאבד 7 כדורים במשחק 7 זה גם לוזר, לא מעניין התוצאה הקבוצתית.

faaft

New member
באיזו זכות בכלל

אוהד של לברון מעביר ביקורת על קובי בראיינט? באיזו זכות? מי אתה ומי השחקן שאתה מעריץ תגיד לי? מה עשיתם עד עכשיו בככמעט עשור בליגה? קובי בגיל 22 עשה בגמר יותר ממה שלברון עשה בשיא שלו, ואתה מדבר איתי על כישלונות?

לכל שחקן יש משחקים רעים, גם ג'ורדן עף בסוויפ, גם ג'ורדן חירבן את הפרקט בהרבה משחקי פלייאוף מכריעים, גם ג'ורדן לא היה מושלם בכל משחק. אז מה, גם הוא לוזר?

שכחת פרט קטן לגבי הבלאק ממבה, הוא גם הביא הצלחות, באותה סידרה נגד בוסטון הוא היה הכי טוב אצל שתי הקבוצות עם ממוצעים של כמעט 30 נק' למשחק, הוא היה האחראי העיקרי לכך שהלייקרס בכלל חזרו מ-3-2 לניצחון בסידרה. מה ה-6 מ-24 חנוק אצלך בגרון כאילו זה המספר היחיד שקובי עשה בקריירה.

לברון לא עשה כלום, אין לו שום יתרון על קובי, חוץ משני תארי MVP לא מעניינים של רגרל סיזן.

בקיצור - תעריך את אחד מחמשת הגדולים אי פעם במקום לחפש אותו על כל דבר. זו קנאה ושנאה נטו, מציע לך באמת ללכת לזיין קצת, לפרוק תסכולים, אתה נראה לי באמת ממורמר.

N6W LBJ

New member
יש לי כבוד להרבה שחקנים לקובי לא

נתתי דוגמא לאיך אני רואה את פירוש המילה לוזר, לקובי יש הרבה כישלונות מהדהדים שעונים להגדרה הזאת.
האליפות וחצי על שמו לא מוחקים את כמות הכישלונות שלו.
ה2 עם שאק לא פקטור למדד שיש לך את הסנטר אחד הדומיננטיים של המשחק בשיא שלו.
וכאן אני סיימתי איתך, זו דעתי אתה יכול להסכים ואתה יכול שלא אבל אל תתפרץ כמו שאני לא מתפרץ לדבריו אבל שאתה רושם על לברון.

faaft

New member
ולג'יימס

יש את אחד השחקנים הגדולים של הדור האחרון, ואת אחד ה-PF הגדולים של העשור האחרון, ובינתיים הוא עם אפס טבעות.

ובקליבלנד אני זוכר שכשהביאו את ג'יימסון בטרייד, אמרו שהנה לברון קיבל את הצוות שהוא רצה, עם שאקיל, מו וויליאמס שהיה אולסטאר, שחקן הגנה מצוין כמו AP ושני גבוהים מוכשרים היקסון והברזילאי ההוא. ועוד לא דיברתי על הספסל העמוק שהיה שם..

קובי יידע לעשות את ביינום וגאסול לכוכבים גדולים, ג'יימס הרס את ג'יימסון שהגיע מוושיגנטון עם ממוצעים גבוהים מאוד, של מעל 21 נק' למשחק. בקליבלנד הוא סיים עם 10 פחות מזה, ירד בכל אספקט של המשחק.

אליפות וחצי? יש לו 5 אליפויות על שמו, הן כמנהיג הבלתי מעורר ב-2 האחרונות והן כפרטנר מושלם לשאקיל. שים את לברון עם שאק של אז והם לא זוכים באף טבעת, כי קובי יידע לדפוק כרטיס במאני טיים וניצח ללייקרס משחקים בזכות עצמו. לברון לוזר, היה ויישאר. ולא יזכה בשום טבעת עד סוף הקריירה האומללה שלו.

עכשיו גם אני סיימתי.

fatnoam

Active member
"ושני גבוהים מוכשרים היקסון והברזילאי ההוא"

כל כך מוכשר עד ששכחת את שמו אה?

מביך.

Puskas

New member
האמת שורז'או אחלה שחקן

היקסון פחות טוב ממנו לדעתי..
לא היה מזיק למיאמי את ורז'או עכשיו שייתן הגנה וגובה בעמדת הסנטר.

Puskas

New member
ורז'או?

סביבות 7-8 מ' דולר אני מאמין.
נכון שהוא נגר אבל הוא באמת שחקן הגנה טוב ועם כל הבעיות שהיו לבוסטון השנה בצבע, הוא יוכל לעזור להם מאוד.

זו רק הוכחה לחדלות היכולת של קליבלנד

לבנות קבוצה נורמלית בסיס לברון. אם הם הסכימו לתת לו סכום כזה, לא פלא שלא יצא מהקבוצה הזו כלום. שחקן של 8-8 רוב הקריירה. גם לא חוסמ משהו או שומר משהו.

Puskas

New member
דווקא שומר טוב

הוא טוב גם בריבאונד, שווה את הכסף לדעתי.
אם אני מסתכל על שאר הקבוצות בליגה, יש לא מעט שתקועות עם סנטרים פחות טובים (בשליפה, דאלאס, מיאמי, בוסטון ואלו רק המועמדות לתואר).

הגזמת לגמרי!

ורז'או עולה לקליבלנד כמו אנתוני והאסלם ביחד!!! נראה לך שמיאמי היו מוותרים על שניהם בתמורה אליו?
דאלאס תקועה עם הייווד, זה נכון, מצד שני, הוא מרוויח רק קצת יותר מורז'או, ונותן בערך אותו הדבר. וזה חוזה גרוע ברמות לכל הדעות. כל כך גרוע שכמעט בטוח שיהיה אמנסטי.

בוסטון תקועה עם חוזים של JO ושיד. נכון שזו נקודה לרעתם (כי הם החתימו או סחרו בחוזים ארוכים של שחקנים מבוגרים מדי), אבל זה לא הופך את החוזה של ורז'או לטוב.
אם תבדוק טוב תמצא הרבה שחקנים טובים ממנו בהרבה על פחות ממה שהוא מרוויח. פושקש, זה חוזה רע. אין דרך אחרת להסתכל על זה.

חשוב לציין שרשיד לא עולה להם על התקרה

אמנם החוזה עדיין שם, אבל בגלל שהוא פרש אז הוא יצא מהתקרה שלהם.

למעלה