טור יפה של ערן סורוקה על לברון

N6W LBJ

New member
טור יפה של ערן סורוקה על לברון

מסכם את הדרך שלברון עשה בליגה מהיום שנחת בא מהתיכונים.
http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/375/683.html?hp=3&cat=620

מפליאוף 2009 שהפסיד לאורלנדו משהו השתנה בוא מנטלית וגם הביטחון העצמי נפגע אבל עד אז הוא נלחם כמו אריה והפסיד רק לאריות הליגה וברוב הסדרות זה הגיע עד המשחק 7.
אי אפשר להגדיר אותו לוזר בהפסידים לקבוצות החזקות שהתמודד באותם שנים וגם צריך לקחת בחשבון שהוא שיחק עם צוותים מסייעים בינונים עד גרועים כל השנים האלו.
אין עוד שחקן בליגה שהיה עושה יותר ממה שלברון עשה בקליבלנד.

אחרי שרואים את כל ההפסדים האלו שנה אחרי שנה שהוא נותן 110 אחוז יכולת מעצמו כל פליאוף אפשר להבין למה הוא החליט לקחת את העתיד שלו ביידים.

הפרשן הכי טוב בארץ. נקודה

אחרי המשחק השישי אנשים פשוט התפוצצו עליו בדף הפייסבוק שלו וזה התגובה שלו לאותם אנשים, הוא הפרשן הכי טוב בישראל ואוהדי מיאמי ולברון שוכחים שהוא אוהד לייקרס אז טבעי שהוא לא תרח לפרגן ללברון, מה שכן הוא הבטיח (גם לי) שאם לברון יתחיל להגיע לרבעים מכריעים וייתן תצוגות קלאצ' הוא הראשון שיפרגן לו וכך נעשה

Puskas

New member
יפה שאתה מסלף אגב..

מצד אחד את כותב טור יפה ומצד שני מתעלם מזה שסורוקה הגדיר גם הגדיר את לברון כלוזר..
אם זה המקום בו הוא אמר "אבל במשחק השישי הוא והקבאלירס פשוט הרימו ידיים, ואיפשרו למג'יק לעלות לגמר NBA שני בתולדותיהם." על משחק 6 עם המג'יק שבו לברון במכה אחת ירד מרמת שיא במשך חמישה משחקים לרמה של ליצן.
או המקום בו הוא אמר "...ההופעה במשחק 6 היתה עוד יותר מביכה מההופעה במשחק 5...במה שיכול להיות הסדרה האחרונה שלו במדי הקבאלירס, ג'יימס נתן שני משחקים מצ'וקמקים. בדקות האחרונות של משחק 6, למרות הסטטיסטיקות המצוינות, הוא שיחק בנינוחות מוזרה...כאילו הוא ויתר על האפשרות לקחת אליפות עם קליבלנד."
הוא כתב את זה על 2 המשחקים המביכים נגד הסלטיקס לפני שנתיים.
או המקום בו הוא כתב על הסדרה עם דאלאס "במשחק הראשון הכל הלך סבבה. בחמשת הבאים היו לג'יימס 5 מ-23 לשלוש, 4.6 איבודים לערב ובעיקר היעלמויות חוזרות ונשנות ברבע האחרון, בסדרת גמר ראשונה עם סיוע מתוגבר נגד קבוצה שוות כוחות."
ואפילו אם זה המקום בו הוא כתב "תבוסה 4:0 לסן אנטוניו. 22.0 נקודות, 7.0 ריב', 6.8 אס', 35.6 אחוז שדה, 4 מ-20 לשלוש, 68.9 אחוז עונשין, 5.8 איבודים...ברוס באוון וההגנה הקבוצתית המצוינת של הספרס פירקו את לברון ג'יימס על המגרש."
על סדרת הגמר מול הספרס בה לברון התרסק במספרים בצורה מטורפת ופשוט נכנע לבואן.

אז תחליט.. או שזה טוב יפה ואתה מאמץ את מסקנותיו ומודה שלברון עד היום הוא די לוזר..
או שאתה ממשיך לטעון שלברון ווינר וכלום לא באשמתו ואז אני לא מבין מה אתה מוצא בטור הזה..

VOZO89

New member
שיהיה לבריאות

כל אחד ומה שעושה לו את זה...
וואלה חזרתי מהעבודה, חשבתי שאני ייתן פה סיקור על הסדרת גמר ככה בכיף ואז אני נתקל בשטויות שמונעות ממני...
אין כבוד עצמי? הרי לא פעם ולא פעמיים כבר אירעו כאן מקרים דומים...
למה הוא ממשיך? (עזוב רטורית לגמרי הייתה השאלה - אין לי כוח לשטויות האלה כבר התייאשתי...)

N6W LBJ

New member
אין צורך לתת תשובה היא נמצאת בגוף ההודעה שלי

רשמתי כבר שמאותה סדרה נגד אורלנדו לברון השתנה או אפשר גם להגיד התבגר וקבל עוד נסיון ומוסר השכיל שבלי קבוצה רצינית לזכות בטבעת זה כנראה לא יקרה והסיכויים יהיו קלושים.

דרך אגב אני לא תופס מסורוקה בנאדם שמבין כזה גדול של המשחק הוא אומנם כותב ומתבטא יפה אבל לדעתי ההבנה גלו בכלל לא מבריקה.
תשמעו את הרעיון שלו ב103 FM לפני משחק 6, שום מילה על לברון והימר על בוסטון שתנצח את המשחק.
אהבתי שהוא פרט את תהליך של לברון בליגה ומה שהוא עשה בפליאוף שנה אחרי שנה עם קליבלנד.
אנשים אוהבים להתפס על הסדרה נגד בוסטון ב2009 אבל שוכחים מה לברון עשה לפני זה
אם אנשים היו קוראים קצת את העבר אולי היו מבנים למה לברון נכנע ככה לבוסטון ולמה בחר לקחת את עתידו ביידים שלו.
זו טור של סורוקה אז ברור שבסוף הוא ימצא את הדרך להכניס ללברון.

Puskas

New member
הוא צודק אבל לא?

אתה מתכחש לכך שלברון נתן 3 שנים ברציפות רגעי נפל קשים שעלו לקבוצה שלו בניצחונות?

המשתגר

New member
בחייך פושקש, אתה הופך לאט לאט לאנטי מרגיז.

אי אפשר להאשים אותי באהדה ללברון, אבל בחייך, די.
מהדברים שאתה כל הזמן רושם כאן לאחרונה אפשר לחשוב שמדברים פה על שחקן בליגה לאומית, לא על אחד השחקנים הטובים ביותר בליגה הטובה בעולם.

אני מבין שפתחת אנטי מסויים כלפי NEW LBJ אבל לאט לאט אתה הופך להיות מעיק לא פחות.

Puskas

New member
אז תראה לי היכן טעיתי

כל מה שאני רושם הוא אמת..
משחק 6 נגד אורלנדו מסכים איתי שהוא היה חלש?
משחקים 5 ו-6 נגד הסלטיקס, מסכים איתי שהוא ניראה היה כאילו הוא זורק את המשחקים האלו בכוונה?
הסדרה נגד דאלאס משחקים 2-6 שנה שעברה, מסכים איתי שהוא היה ביזיון וגרוע מכך?

אז מה אתה רוצה? איפה אני טועה? אם האמת מרגיזה אז אני מרגיז בגאווה.

נראה לי שהוא רוצה שתשחרר...

השרשורים האלה מפרנסים את עצמם - ניו לברון כותב, אתה מגיב, הוא מגיב לתגובה, אתה מגיב לתגובה של התגובה...

בבירור אתה חושב ש100% ממה שהוא כותב זה שטויות, אז יש את הביטוי "אל תתווכח עם טיפש - הוא יוריד אותך לרמה שלו וינצח אותך עם ניסיון". - פשוט תתעלם, אף אחד לא מכריח אותך ללחוץ על ההודעות שלו, בטח ובטח שלא להגיב.

וזה לא שהוא משחית פה את הנוער, כן? זה לא משנה בכלל אם ההודעות שלו מופרחות לחלל הפורום.

בינתיים אתה כל כך להוט "להכניס לו" שבאמת אתה מגיע לקיצוניות... קבוצות מנצחות משחקים, זה שהקבוצות של לברון לא הצליחו להתמודד אפילו לשנייה ברגע שהיה לו ערב מסריח (כמו שיש לכל אחד) אומר לא פחות על הקבוצות מאשר עליו.

הנפילה שלו בגמר שנה שעברה אכן הייתה ביזיונית, אבל קשה לי לראות אותה חוזרת (רק מלהסתכל על איך הוא משחק עד עכשיו בפלייאוף - פשוט מפחיד). נראה לי שכמו שלברון בעצמו הצליח להשתחרר מהתדמית שהדביקו לו, אולי גם אתה צריך לשחרר מהקטע הזה, להשאיר את ניו לברון להעביר את זמנו בנעימים ולהשקיע את הזמן שלך בדברים מועילים יותר - הטסת טיסנים, אוריגמי, אנערף...

DARKSEID

New member

Puskas תפסיק להתנצח איתו כבר זה מוריד מהערך שלך

אתה לוקח משחק-שניים מכל העונה והופך

אותם לנורמה.

אתה מצפה שהוא יית ןערב ערב 40 נקודות ב50% מהשדה וברגע שמשחק אחד או שניים מתוך סדרה של 6 הוא לא נותן את זה אתה טוען שהוא צ'וקר.

נגד אורלנדו לברון נתן 5 משחקים עם ממוצע של 42 נקודות. אתה מקשיב לזה?? 42 נקודות!! אז במשחק האחרון הוא נתן 25 נקודות ב40% מהשדה ולא הצליח להוביל את קליבלנד לשלב הבא. זה הופך אותו לצ'וקר?

ברור לכולנו שנגד דאלאס הוא היה זוועה ואף אחד לא מצדיק את זה אבל אל תנסה להראות כאילו כל הקריירה הוא תמיד גרוע במשחקים חשובים כשיש לו כל כך הרבה משחקים מדהימים. למעשה הנורמה בשבילו זה לשחק מדהים ולמעט סדרה אחת ומספר משחקים נקודתיים הוא היה מדהים כמעט בכל משחק מאז 2008.

אין צורך להגיע לרמה של ניו לברון שמנסה להשליך כל הפסד של הלייקרס על טעויות של קובי וכל ניצחון להירואיות של גאסול. ככה גם אתה חייב להפסיק להפוך כל ניצחון לגדולה של וויד וכל הפסד לאנמיות של לברון. אין שחור ולבן. יש קצת מזה וקצת מזה. אל תיקח דברים לקיצוניות, ואם אתה רואה הודעות שהמטרה היחידה שלה םהיא להתנצח פשוט תנסה שלא להגיב. כמו שעשית עם הקטעי ויקיפדיה רק בלי התגובה בכלל.

Puskas

New member
טוב הוא לא צ'וקר

הוא ווינר, הגדול בכל הזמנים... למה אין לו טבעות? סתם במקרה חסר זהב בעולם אז אמרו לו שישלחו לו את טבעות האליפות עוד כמה שנים.

אבל אם מישהו אחר מקבל את הטבעת

אז משתמשים באותה כמות זהב.

לא כל מי שלא לוקח אליפות הוא צ'וקר. הוא פשוט לא שחקן מספיק טוב כדי לקחת אליפויות עם הסגלים שהיו לו עד שנת 2010, וכנראה שבודדים השחקנים שכן היו מוציאים מהסגל הזה אליפות. ושנה שעברה הוא באמת נכנע ללחץ ונתן סדרה נוראית. פשוט אל תגרום לזה להיראות כאילו זה יותר מזה. תפסיד להתנהג כאילו כל משחק חשוב הוא גרוע כי יש מספיק דוגמאות הפוכות.

וזאת התגובה האחרונה שלי בנושא

Puskas

New member
בוא נסכם ככה כי עייפתי

כל בר דעת מבין שמול בוסטון ודאלאס הוא הסריח בענק ועלה לקבוצה שלו בסדרה.. אי אפשר להכחיש, אי אפשר לתרץ, אי אפשר לסלף או להסתיר.. זו המציאות..
אפילו ניו לברון מודה שמאז הנפילה במשחק 6 מול המג'יק, משהו נסדק אצלו והוא התחיל לזייף במאני טיים...
אתה לא מסכים? אתה מעדיף להמשיך להגיד שיותר חשוב להיות גדול ב-1000 משחקים שלא קובעים אלופה מאשר בכמה בודדים שכן קובעים?
זכותך, ככה אתה רואה את מה שחשוב בספורט, אני לא.

עייפתי באמת שעייפתי, לא ממש משנה אם הוא יהיה אלוף השנה או לא.. שיהיה לו לבריאות..
אני רק מקווה שאם הוא שוב לא ייקח אליפות אז אנשים סוף סוף יבחינו במגמה כי מסתבר ששלוש שנים זו עוד לא מגמה, צריך שנה רביעית.

למעלה