טור יפה של ערן סורוקה על לברון

N6W LBJ

New member
ג׳ורדן כמו לברון היה עם אפס טבעות בפליאוף

השביעי שלו בגיל 27.
זה הפליאוף שזכה בטבעת הראשונה עם ניצחון 4-1 בפיינלס על הלייקרס.
רק שההבדל בניהם שלברון מהיום הראשון בליגה השוו אותו לג׳ורדן ו6 טבעות שלו ואחרי כל הפסיד כל שנה צלבו אותו יותר ויותר והלחץ רק עלה מדי שנה.
ועוד הבדל קטנטן שלברון הספיק לעשות 2 פיינלס.

faaft

New member
?

גם את גרנט היל בתחילת דרכו השוו לג'ורדן, גם את אייברסון, גם את מגריידי, בקיצור - כל אחד שנתן 20 משחקי טובים בעונה רגילה והפך לסוג של 'פוטנציאל'.

חוץ מזה שלברון ג'יימס וג'ורדן שחקנים כ"כ שונים אחד מהשני - מעמדות על המגרש, סגנון משחק וכו', שההשוואה הזו לא קשורה למציאות.

VOZO89

New member
מה יהיה?

1. לברון לא קרוב ולא יהיה קרוב ללהיות מושווה בצורה כזו או אחרת למייקל.

2. מייקל הגיע לליגה בגיל 21, לברון 18, עשה חשבון ותגיע למסקנה אחת ובלעדית. ללברון היו עוד 3 הזדמנויות לעשות את זה.

אני בכוונה לא מרחיב ומנמק ומוסיף עוד נק'.
הרי ככך הנראה אתה תבחר לא להגיב / להגיב בצורה לא עניינית ולגרור וויכוח מתיש חסר פואנטה.
רק אל תתחיל לגונן כמו סנגור על לברונצ'יק... (גוננתי עליו מספיק בעצמי מול פושקאש ואין לי כוח ללטף אותו יותר)

Puskas

New member
מייקל זה אחד ויחיד

זה רק עושה עוול ללברון שמשווים אותו לספר איש ספק אל כדורסל הזה.
לברון מוכשר בפני עצמו ולא צריך להשוות לאף אחד,
אבל אם כבר משווים אז בטח לא למייקל.. לדעתי גם לא למג'יק אגב שאני מחזיק ממנו מספר 2 בכל הזמנים ובהפרש גדול ממספר 3 והלאה.
תשווה את לברון לקובי, בירד, ווילט, פיפן,קארים, שאק.. אבל לא למייקל ולדעתי גם לא למג'יק.

N6W LBJ

New member
נתתי רק דוגמה שמייקל הפסיד 6 פלאפוים

לפי הראשונה....

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא רוצה להפריע לך

אבל אתה באמת משווה את בוסטון ודטרויט של שנות ה-80 וכל קבוצה אחרת במזרח כיום?

מעבר לזה, ג'ורדן לקח אליפות בגמר הראשון שלו ומול הלייקרס של מג'יק ולא הפסיד לקבוצה כמו דאלאס.

אבל מה שעושה אותך שמח, מי אני שאפריע לך.

למה הפסד בגמר שווה פחות מהפסד בסיבוב שני?

אני לא מצליח להבין את הקטע הזה... בלי קשר לדיון הנקודתי הזה. למה אנשים כל הזמן סופרים בכמה גמרים הפסדת? על זה שלארי בירד הפסיד איזה 5 פעמים עם יתרון ביתיות אף אחד לא חופר אבל לברון תחת זכוכית מגדלת.

התקשורת היום פשוט יותר חופרת מפעם ובגלל זה אנחנו מבקרים אותו ככה. זה שווילט לקח שתי אליפויות ב15 שנה אף אחד אל מספר ורק מספרים על כמה מספרים מדהימים האו נתן. זה הכל עניין של איך מסובבים את זה.

Puskas

New member
מי מספר על ווילט?

היה ענק בליגה של ננסים, עשה מה שעשה וכל הכבוד.
כישרון היה לו וטבעות הוא לקח אבל אני לא חושב שמישהו ישים אותו בשורה אחת עם בירד, מג'יק, קארים, שאק או מייקל.

הרבה אנשים מדרגים אותו שם

אתה מוזמן לחפש דירוגים באינטרנט. ביל סימונס למשל מדרג אותו 6 ואת שאק 11.

אתה מדהים,לברון לא קרוב בכלל למייקל

וקודם יש לו להגיע לקובי לפני שאתה מזכיר את לברון ומייקל באותו משפט בכלל!
אבל כמו שאמרו לך כלום לא משנה,כי בסוף תגיד שגם וייד לא שווה כלום ורק לברון מחזיק את מיאמי,כי את בוש כבר החלטת שהוא לא שווה כלום ולא תורם כלום.

אבל מה שעושה אותך שמח, מי אני שאפריע לך.

N6W LBJ

New member
מי משווה את לברון למייקל??? אני לא מבין

בסך הכל כתבתי שג'ורדן נפל 6 פעמים בפליאוף עד שהשיג את הראשונה....

ממפיס גרייזליס נמכרה

הבעלים החדש יהיה לבעלים הצעיר בהיסטוריה, בן 34 בלבד

למעלה